Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV Gdańsk

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna PCV Gdańsk

Białe okna plastikowe należą w dalszym ciągu do okien cieszących się największą popularnością. Materiał PCV wykorzystywany jest do budowy okien od wielu lat. W zakładach produkcyjnych Internorm wykonywane są profile okien z tworzywa sztucznego, którym nadawany jest wyjątkowy designerski kształt. Produkcja odbywa się całości w zakładach Internorm w Austrii! To właśnie dlatego, że cały proces produkcji okna PVC odbywa się u jednego producenta, Internorm może zagwarantować wysoką jakość swojej oferty. Nie bez znaczenia są początki – powstanie Internorm niemal 90 lat temu w Austrii.

Polichlorek winylu jest w branży okiennej materiałem idealnym. Jest tani, łatwy do czyszczenia, trwały, odporny na wilgoć i ma niską przenikalność cieplną. Nic więc dziwnego, że materiał ten jest stosowany w wielu różnych dziedzinach – również przy konstrukcji okien.

Wybierz kształt, wybierz kolor!

Okna PVC z Trójmiasta umożwliwiają szerokie dopasowanie kolorystyczne i wzornicze. Do wyboru są aż 4 linie stylistyczne, w każdej po kilka modeli w jednym z kilkudziesięciu kolorów i kształtów.

Z jednej strony tworzywo sztuczne w stanie ogrzanym jest bardzo elastyczne, a tym samym pozwala na różnorodne kształty, tak jak okna trójkątne, łukowe i skośne. W stanie utwardzonym zaś materiał ten jest bardzo wytrzymały. Dzięki temu mamy pewność, że czynniki atmosferyczne mają mały wpływ na okna z PVC, a ich konserwacja jest bardzo prosta. Również wilgoć nie przeszkadza tym konstrukcjom okiennym. Dlatego okna PCV polecamy do łazienki i kuchni. Ponadto izolacyjność termiczna okien PVC, ze względu na niskie przewodnictwo ciepła przez polichlorek winylu, jest znakomita. Komory z bezfreonową pianką poliuretanową oraz inne materiały izolacyjne jeszcze bardziej polepszają te właściwości. – mówi Dariusz Olszewski, Dyrektor Sprzedaży Internorm

okna w 4 liniach stylistycznych.jpg        

nakładka aluminiowa na okna2.pngGdańskie okna plastikowe z nakładką aluminiową

Przy budowie domu lub wymianie okien zauważyć można trend, w którym wielu klientów skłania się ku oknom z PCV i aluminium. Aluminiowa nakładka zewnętrzna umożliwia nie tylko łatwą pielęgnację i trwałość, ale można ją wykonać w wielu kolorach i teksturach. Najmodniejsze są obecnie kolory stali szlachetnej lub dekory metaliczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także tonacje beżowe i brązowe od Internorm.

Od teraz okno w Gdańsku, które jest wykonane z PCV i wyposażone od zewnętrznej strony w nakładkę aluminiową, może być pomalowane w wielu różnych kolorach odpornych na warunki atmosferyczne. Wszystko dzięki obecności marki Internom nad morzem i otwarciu oddziału firmy w Gdańsku. Okna Internorm posiadają dużą liczbę zróżnicowanych modeli okiennych, wykonanych w kilku wersjach wzorniczych. Łączy je innowacyjne Oszklenie I-tec. We wszystkich oknach plastikowych Internorm szyba przyklejona jest na całym obwodzie do skrzydła okna, co poprawia stabilność, izolacyjność cieplną i akustyczną, antywłamaniowość i funkcjonalność okien.

jak zamontować okna francuskie.jpgNad morzem montujemy osobiście

Okna PCV produkowane przez Internorm tworzone są pod wymiar oraz indywidualną formę. Obok okien rozwiernych, rozwierno-uchylnych czy uchylnych Internorm w Gdańsku zajmuje się także produkcją okien stałych, drzwi balkonowych, drzwi tarasowych oraz wielkoformatowymi przeszkleniami fasadowymi. Mamy możliwość wykonania standardowych prostokątnych kształtów, a także okien okrągłych i skośnych. Jedynym ograniczeniem jest wysokość do 2,8 metra.

Warto wspomnieć, że okna Internorm spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa RC2, a także osiągają niezwykłą izolacyjność cieplną oraz akustyczną.

Zobacz okna PCV

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF