Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Montaż

CERTYFIKOWANI MONTAŻYŚCI GWARANTUJĄ FACHOWY MONTAŻ.

Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane okna powinny być również dobrze zamontowane, aby działały bez zarzutu. To ważne pod wieloma względami - nie tylko bezpieczeństwa, ale również szczelności i izolacji cieplnej oraz dźwiękowej. Największe straty występują w miejscach połączenia z murem. Zalega tam woda kondensacyjna, a następnia rozwija się pleśń. Jeśli nie chcemy zmagać się z tym problemem, musimy prawidłowo wstawić okna i drzwi, czyli dokładnie i precyzyjnie połączyć ościeżnicę z murem.

Wykonanie tego zadania samemu może przysporzyć problemów, lepiej więc korzystać z doświadczonych fachowców Internorm. To gwarancja wysokiego poziomu technicznego montażu, pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z normami, przepisami, jak również założeniami fizyki budowli.

Profesjonalny montaż okien - Twój[1st] window partner

KILKA WAŻNYCH ELEMENTÓW, KTÓRE TRZEBA
DOPILNOWAĆ PODCZAS MONTAŻU!

 • TEMPERATURA I WILGOTNOŚĆ POMIESZCZENIA

  Szczelność to podstawowy parametr, więc odpowiednie uszczelnienie to prawidłowe połączenie z budynkiem wykonane dookoła. To gwarancja, że powietrze nie będzie przepuszczane, a w szczelinach nie będzie zalegać wilgotne, ciepłe powietrze. Po pewnym czasie skrapla się w postaci wody, a z takiej reakcji powstaje pleśń.

 • IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA / IZOLACYJNOŚĆ DŹWIĘKOWA

  Bardzo ważne, by porządnie wypełnić środkową płaszczyznę połączenia z budynkiem. Odpowiada ona bowiem za utrzymanie ciepła w domu oraz dźwiękoszczelność. Za izolację posłużyć może mineralny materiał izolacyjny bądź pianka poliuretanowa.

 • TEMPERATURA ZEWNĘTRZNA, DESZCZ, WIATR ITD.

  Na zewnętrzne połączenia z budynkiem stale oddziałują negatywne czynniki atmosferyczne jak wiatr, deszcz i śnieg. Muszą być więc one wykonane solidnie, trwałe dookoła - wiatroszczelne i odporne na opad różnego rodzaju. Dotyczy to okien oraz obszaru połączenia z parapetem. Ważne, aby wilgoć dostająca się do wewnątrz mogła wydostać się na zewnątrz - za sprawą odpowiednio wykonanego uszczelnienia.

 • MASA WŁASNA

  Klocki podporowe odpowiadają za przenoszenie ciężaru, kołki i kotwy ścienne zaś pozwalają zamontować okna antywłamaniowe. Na odstępy między mocowaniami w wielkim stopniu wpływa materiał, jaki został użyty do stworzenia ościeżnicy. Niezgodne z normami technicznymi są inne działanie jak dziurawienie gwoździami.


DZIĘKI FIRMIE INTERNORM WYMIANA OKIEN
PRZEBIEGNIE W SPOSÓB NIEMAL NIEZAUWAŻALNY

Błyskawicznie, skutecznie i czysto - tak właśnie wygląda renowacja u naszych partnerów Internorm.


MONTAŻ WIELKOGABARYTOWY

Internorm zajmuje się również montażem okien o wielkich rozmiarach. Wszystko dlatego, że firma ma dostęp do niezbędnego sprzętu, środków transportu, a nawet dźwigu. Pozwala to wykonać prace montażowe w każdym miejscu. Pracownicy Internorm mają potrzebną wiedzę, są odpowiednio przeszkoleni, udzielając - jeśli zajdzie taka potrzeba - fachowych porad. Ich doświadczenie to gwarant realizacji każdego projektu.

Zobacz, jak prezentuje się dostawa i montaż drzwi podnośno-przesuwnych XL!

Proces dostawy i montażu drzwi podnośno-przesuwnych XL

Poznaj jakość montażu Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF