Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Pasywność

OKNA DLA DOMÓW PASYWNYCH i ENERGOOSZCZĘDNYCH

Dom pasywny nie istnieje bez odpowiednich, szczelnych, jakościowo wykonanych okien. Ograniczają one nie tylko straty ciepła, ale również przyczyniają się do pozyskiwania dodatkowej energii cieplnej - pochodzącej z promieni słonecznych.

Najważniejszy współczynnik dotyczy izolacji termicznej (Ug). W oknach Internorm jest on na doskonałym poziomie, osiągając nawet 0,4 W/(m2K), co tylko potwierdza, że produkty Internorm zapewniają nie tylko ograniczanie strat ciepła, ale i pozyskiwanie energii cieplnej.

OKNA W DOMACH PASYWNYCH PEŁNIĄ BARDZO WIELKĄ ROLĘ

Duża powierzchnia szklana okien marki Internorm pozwala pozyskiwać darmowe, bo pochodzące z promieni słonecznych, ciepło. Jednocześnie zapewnia, że straty ciepła będą minimalne.

Dlaczego okna pasywne są tak niezawodne? Odpowiadają za to różne czynniki, przede wszystkim wysoka izolacyjność cieplna występująca nie tylko w oszkleniach, ale i profilach. Poza tym montaż i krawędzie oszklenia są zoptymalizowane termicznie.

Okna pasywne Internorm

DOM PASYWNY TO INWESTYCJA NA LATA

Dom pasywny to doskonałe środowisko do życia, bo zawsze panuje w nim optymalna, przyjemna do relaksu i dobrego samopoczucia, temperatura. I co równie ważne - do osiągnięcia takiego stanu nie potrzeba nic dodatkowego, żadnych innych źródeł energii jak ogrzewanie bądź klimatyzacja.

Taki dom jest samowystarczalny, bo nie ma wielkich wymagań energetycznych. Dowodem jego niska potrzeba energii, zaledwie 10% tego, co zużywa tradycyjnie ogrzewany dom.

OKNA INTERNORM SĄ PRZEZNACZONE DO BUDYNKÓW PASYWNYCH

Skąd wiadomo, że mamy do czynienia z domem prawdziwie pasywnym? Na te wątpliwości odpowiada niezależny instytut Passivhausinstitut Dr Wolfgang Feist (PHI) - twórca najważniejszych wytycznych dla domów pasywnych oraz ich elementów. Tym sposobem organizowana jest certyfikacja wyrobów odpowiadających standardom domów efektywnych energetycznie.

Siłą Internorm, o której wiele firm może tylko pomarzyć, jest przyznanie 9 certyfikatów domu pasywnego. Potwierdza to status marki, windując Internorm na pierwszym miejscu w dziedzinie produkcji okien do domów pasywnych. To jednocześnie potwierdza, że systemy Internorm dopasowane są do wszystkich konstrukcji pasywnych.

HV350

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF