Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi do domu z czytnikiem linii papilarnych EKEY

Kategorie: drzwi   design   dom inteligentny   zabezpieczenia  
Zdjęcie Drzwi do domu z czytnikiem linii papilarnych EKEY

Czy jesteś w stanie powiedzieć, jak wiele razy zdarzyło Ci się tracić czas i nerwy, poszukując klucza do drzwi do domu? To historia bliska niemal każdemu. Ale możesz zainwestować w instalację, która zapewni, że ten problem już nigdy nie będzie dotyczył Ciebie. Mowa o drzwiach wejściowych z systemem EKEY. Zobacz, czym jest i jak działa.

Otwieranie i zamykanie drzwi wkroczyło w zupełnie nową erę – taką, w której tradycyjny, metalowy klucz powoli staje się zbędny. Czym go zastąpić? Odciskiem własnego palca. Zamek w drzwiach możesz obecnie otworzyć tak wygodnie jak odblokowujesz nowoczesnego smartfona. To proste, inteligentne rozwiązanie, które wnosi nową jakość do codziennego życia. Dobra wiadomość jest tak, że możesz z niego skorzystać nie tylko w budynkach biurowych i przemysłowych. Odpowiednią instalację stworzysz także w domu.

pochwyt ze skanerem linii palca EKEY.jpgEKEY, czyli co?

EKEY to innowacyjny system kontroli dostępu stworzony w Austrii, który wzbudził zainteresowanie miłośników nowoczesnej technologii w całej Europie. Jest dostępny m.in. w Niemczech, Włoszech, na Słowacji, w krajach anglojęzycznych, a teraz również w Polsce.

EKEY to jeden z najprostszych w obsłudze, a zarazem najbezpieczniejszych systemów elektronicznego dostępu, który można zastosować również domach. Właśnie dlatego to właśnie tę instalację można znaleźć w drzwiach wejściowych Internorm – mówi Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży Internorm w Polsce. – Jest dostępny m.in. w drewniano-aluminiowych drzwiach HT 410, które idealnie sprawdzają się w nowoczesnych budynkach pasywnych – dodaje.

Jak EKEY zastępuje standardowy klucz? W skrzydło drzwi wejściowych wmontowywany jest specjalny skaner linii papilarnych. Aby otworzyć drzwi, trzeba do niego przyłożyć swój palec. Zamek aktywuje się wyłącznie po autoryzacji użytkownika. Możesz skonfigurować aż do 99 różnych odcisków, a każdy z nich można łatwo usunąć w razie potrzeby.

drzwi z czytnikiem ekey.jpgInteligentny system otwierania

System EKEY w wersji domowej jest wyposażony w moduł Bluetooth. Można go skonfigurować przy pomocy dedykowanej aplikacji na smartfona lub tablet (dostosowanej zarówno do pracy z systemem Android, jak i iOS). Oprogramowanie umożliwia m.in.:

 • nadanie dostępu do systemu nowym użytkownikom – drzwi mogą się otwierać po przyłożeniu jednego z wielu zaprogramowanych wcześniej przez Ciebie odcisków,
 • wykasowanie poszczególnych użytkowników,
 • przekształcenie smartfona w pilota i zdalne otwarcie lub zamknięcie drzwi (z odległości w zasięgu działania Bluetooth).

System EKEY jest inteligentny, dlatego z każdym użyciem aktualizuje informacje o danym odcisku, a dzięki temu dopasowuje się do zmieniających się linii papilarnych najmłodszych domowników, które „rosną” wraz z dzieckiem.

Co ważne, połączenie Bluetooth między telefonem a EKEY jest szyfrowane 6-cyfrowym kodem. Dlatego nie ma możliwości, aby niepowołane osoby uzyskały dostęp do konfiguracji zamka.

Dodatkową zaletą systemu EKEY jest jego wyjątkowa estetyka. Czytnik linii papilarnych zintegrowany z drzwiami niemal wtapia się w ich design i sprawia, że wejście do domu wygląda minimalistycznie i nowocześnie.

ekey klawiatura na drzwiach dębowych.jpgNie tylko linie papilarne

EKEY daje możliwość zamontowania nie tylko skanera linii papilarnych, ale również dotykowej klawiatury kodowej. Podobnie jak w przypadku czytnika odcisków, klawiatura EKEY także może zapamiętać aż 99 różnych kodów dostępowych, a każdy z nich dodasz lub usuniesz w ciągu niecałej minuty. To bardzo wygodne rozwiązanie, np. jeśli zatrudniamy osobę sprzątającą.

EKEY jest w pełni kompatybilny ze standardowym zamkiem. Jeśli chcemy się zabezpieczyć np. przed przerwą w dostawie prądu, warto wyposażyć drzwi również w tradycyjny, mechaniczny sposób otwierania.

Zobacz modele drzwi

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF