Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Elektryczne drzwi przesuwne

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design  
Zdjęcie Elektryczne drzwi przesuwne

Trudno wyobrazić sobie współczesne budownictwo bez dużych przeszkleń. Naturalne światło daje nam energię, sprawia że poprawia się nasz nastrój i przyjemnie rozjaśnia wnętrza domów i mieszkań. Na parterze lub w pomieszczeniu z wyjściem na taras zdecydowanie warto umieścić elektryczne drzwi przesuwne. Dzięki temu tylko jeden krok dzieli nas od natury i świeżego powietrza, a jednocześnie nie musimy wkładać siły w otwarcie drzwi.

Jakie drzwi przesuwne z napędem elektrycznym ma do zaoferowania firma Internorm, będąca europejskim liderem w produkcji energooszczędnych okien? Dlaczego warto wyposażyć swój dom lub mieszkanie w takie rozwiązanie?

Elektryczne drzwi przesuwne z napędem Comfort Drive

W Internorm specjalizujemy się w produkcji okien energooszczędnych, przede wszystkim pasywnych, udowadniając, że duże przeszklenia wcale nie muszą oznaczać wysokich strat ciepła w energooszczędnym budynku. Skoro więc bez obaw można zaprojektować pasywny lub energooszczędny budynek z dużymi przeszkleniami, warto zdecydować się także na drzwi przesuwne, które sprawią, że tylko jeden krok dzieli domowników od wejścia na ogród lub na taras. Współczesne domy pełne są nowoczesnych rozwiązań ułatwiających życie ich mieszkańców.

W Internorm proponujemy naszym klientom elektryczne drzwi przesuwne. Są one wyposażone w mechanizm Comfort Drive, który znacząco wpływa na komfort domowników. Elektryczny napęd ukryty w konstrukcji drzwi podnoszono-przesuwnych sprawia, że do ich otwarcia nie jest potrzebny wysiłek. Sterowanie drzwiami przesuwnymi nigdy nie było tak proste i wygodne. Po naciśnięciu przycisku drzwi otwierają się samoczynnie. Dodatkowo od zewnątrz drzwi można wyposażyć w czytnik linii papilarnych.  drzwi zostają zamknięte i zaryglowane, a dom jest bezpieczny. – tłumaczy Dariusz Olszewski, Dyrektor Sprzedaży Internorm.

Dlaczego warto wyposażyć budynek w drzwi przesuwne automatyczne?

Elektryczne drzwi przesuwne to jeden z elementów domu bez barier. Stanowią wygodne rozwiązanie dla każdego, ze szczególnym uwględnieniem dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Nie warto wkładać wysiłku w otwieranie i zamykanie drzwi, co w cieplejszych porach roku robimy wielokrotnie w ciągu dnia, skoro nasze mięśnie może zastąpić mechanizm elektryczny. Ponadto zdalne sterowanie drzwiami jest bardzo wygodne. Dzięki temu przebywając w pomieszczeniu możemy korzystać nie tylko z promieni słonecznych, ale również w każdej chwili poczuć przypływ świeżego powietrza, przyjemny zapach trawy i kwiatów z ogrodu czy zrelaksować się przy śpiewie ptaków…

drzwi przesuwne z napędem elektrycznym.jpg

Drzwi przesuwne automatyczne – zobacz je na żywo!

Elektryczne drzwi przesuwne z mechanizmem Comfort Drive są dostępne w ofercie firmy Internorm w różnych wersjach. Dzięki temu łatwo dopasujemy je do wystroju wnętrza, ale również wybranych okien. Model drzwi podnoszono-przesuwnych KS 430 wykonany z PCV i aluminium będzie prawdziwą ozdobą nowoczesnych wnętrz. Z kolei miłośnicy naturalnego drewna mogą zdecydować się na wariant HS 330 – elektryczne drzwi przesuwne drewniano-aluminiowe.

Oba modele są energooszczędne i doskonale korespondują z innymi rozwiązaniami Internorm – stolarkę okienną, naświetlami bocznymi, a także mechanizmami takimi jak rolety. Wyróżniają się także niskim progiem praktycznie zrównanym z podłogą.

Automatycznie otwierane drzwi tarasowe przesuwne znajdziesz w salonie Internorm w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 214. Przyjdź do nas i zobacz sam, jak skrzydło o wadze prawie 400 kg automatycznie przesuwa się za jednym naciśnięciem przycisku…

Odwiedź salon

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF