Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi do nowoczesnego domu

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design  
Zdjęcie Okna i drzwi do nowoczesnego domu

Okna i drzwi do nowoczesnego domu muszą pasować do elewacji i bryły domu oraz nadawać budynkowi charakter. Nowoczesna architektura, nowe technologie, proste kształty i minimalistyczne wzornictwo nadadzą estetyczny wygląd przestrzeni mieszkalnej i pozwolą wyrazić swój indywidualny styl. Nacechowana minimalizmem aranżacja domu ogranicza się do rzeczy najistotniejszych i stwarza przestrzeń do samorealizacji. Świadczy o wysokim standardzie życia i pozwala na wyrażanie indywidualizm mieszkańców.

Finezyjny i perfekcyjny - taki jest styl Studio od Internorm

Nowoczesny styl architektoniczny Studio jest bardzo purystyczny. Czyste formy i redukcja dekoracji to jego typowe cechy. Minimalistyczny styl mieszkania pozwala skupić się na tym, co najważniejsze. Kanciaste, zlicowane skrzydła okien studio idealnie uzupełnią przejrzystą architekturę wnętrza domu. Proste klamki okienne z płaską rozetą doskonale podkreślą minimalistyczny wygląd okien. Okna Studio od Internorm są zredukowane do tego, co najważniejsze. Wąskie, proste ościeżnice to element designu i podkreślający ich wyjątkową architekturę.

zlicowane drzwi wejściowe Studio.jpgKtóre okna lepiej sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu? Do wyboru mamy okna PCV-aluminiowe i drewniano-aluminiowe. PCV jest materiałem trwałym i odpornym na zniszczenia, a jego elastyczność pozwala dowolnie go formować. Śnieżnobiała jego powierzchnia doskonale pasuje do aranżacji minimalistycznych. Dzięki zewnętrznej nakładce aluminiowej istnieje możliwość wykonania okien Internorm w dowolnym kolorze od strony elewacji. A może wolisz bardziej wyszukane drewniane okna? Każdy rodzaj drewna ma swój własny charakter i nadaje oknu i wnętrzu inny urok. W nowoczesnych wnętrzach najlepiej sprawdza się dąb i jesion. Dzięki nakładce aluminiowej naturalność i piękno drewna utrzymują się przez dziesiątki lat.

Wybrałeś awangardowy i purystyczny projekt domu i szukasz do niego odpowiednich drzwi wejściowych? Minimalistyczny design drzwi wejściowych z linii Studio Internorm od podkreśli nowoczesną architekturę domu i zapewni estetyczną przestrzeń mieszkalną. Z nami dopasujesz drzwi wejściowe wedle swoich wyobrażeń pod względem tworzywa, rozmiaru, koloru, oszklenia i okuć. Internorm spersonalizuje drzwi wejściowe właśnie dla Ciebie! Spośród nowoczesnych elementów systemów drzwiowych Internorm możesz swobodnie wybierać. W sumie istnieje ponad tysiąc kombinacji możliwych do osiągnięcia. Pamiętaj tylko, że w przypadku drzwi w stylu studio najlepiej sprawdzą się pochwyty – znacznie lepiej niż klamki wpasowują się one w minimalistyczną stylistykę. Jeśli chcesz doświetlić pomieszczenie, zdecyduj się na przeszklenia boczne lub górne. W przypadku linii studio najlepiej sprawdzą się zlicowane drzwi bezprzylgowe AT 410 lub HT 410.

Jasne jak Home Pure!

okna do nowoczesnego domu home pure.jpgStyl Home Pure to jasne pomieszczenia pełne światła, dające poczucie wolności. Proste linie oraz nowoczesne, kanciaste wzornictwo podkreślają estetykę architektury.

Wybrałeś dom w stylu Home Pure? Masz doskonałe wyczucie stylu i dobry gust. Cenisz wysoką jakość i przykładasz dużą wagę do akuratnej estetyki. Jasne, piękne oświetlone pomieszczenia stworzą przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Proste, kanciaste kształty podkreślą architekturę Twojego domu. Twój styl życia opiera się na dużym wyczuciu wysokiej jakości i dobrego design - ocenia Adam Kiciewicz, deweloper z Poznania.

Proste w swojej formie okna Home Pure od Internorm z kanciastą ościeżnicą idealnie uzupełnią wygląd Twojego domu. Proste klamki podkreślą minimalistyczną architekturę. Geometryczny styl pomieszczeń mieszkalnych powinien być widoczny w całym budynku. Okna domu w stylu Home Pure podkreślą proste linie elewacji zewnętrznej. Nowoczesne, ostre skrzydła i ościeżnice dzięki wyraźnie zaakcentowanym narożnikom i krawędziom dopełnią purystyczną architekturę.

Jakie wybrać drzwi w stylu Home Pure? Masz projekt domu o modernistycznej, kanciatej, prostoliniowej charakterystyce i teraz szukasz do niego pasujących drzwi wejściowych? Szczególnie polecamy drzwi przylgowe AT 400 lub HT 400 – charakteryzują się nowoczesną stylistyką i możliwością wyboru high-endowego wykończenia, takiego jak np. tekstura imitująca szary beton.

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF