Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Starogard Gdański - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Starogard Gdański - Internorm

Starogard Gdański jest miastem powiatowym położonym w województwie pomorskim i  leży nad rzeką Wierzycą na Pojezierzu Starogardzkim. Najbardziej charakterystycznym zabytkiem w Starogardzie Gdańskim są mury obronne miasta oraz baszta. 

 

Wymiana drzwi w Starogardzie Gdańskim 

Miasto jest dość liczne i odbywa się w nim sporo imprez cyklicznych. Wymiana drzwi na nowe wiąże się z podniesieniem bezpieczeństwa. Mieszkańcy Starogardu Gdańskiego wybierają wariant antywłamaniowy. 

Dostarczamy okna i drzwi do Starogardu Gdańskiego 

Wszystkie zamówione w Internorm drzwi dojadą naszym transportem do Starogardu Gdańskiego. Gwarantujemy dostawę na wskazany adres oraz właściwe zabezpieczenie przesyłki przed uszkodzeniem. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Starogardzie Gdańskim 

Czy w zakupionych oknach w Starogardzie Gdańskim znajdują się jakieś dodatkowe zabezpieczenia?  

Okna Internorm mają szereg zabezpieczeń, co stawia je bardzo wysoko, gdy chodzi o ochronę przed włamaniem. Przede wszystkim unikatowy system ryglowania z czterech stron sprawia, że okna są chronione przed wyważeniem. Ponadto szyba jest zrobiona ze zbrojonego szkła, dzięki czemu nawet po uszkodzeniu nie da się jej rozbić. Klamka antyrozwierceniowa to również standard w naszych oknach antywłamaniowych. Te i wiele innych elementów zabezpieczających nasze okna przed włamaniem sprawia, że czas, który musiałby potencjalny złodziej poświęcić na sforsowanie okna, skutecznie zniechęca przed taką próbą. 

Czy przy zakupie okien mogę poprosić o ich zamontowanie? 

Zazwyczaj zamówione okna są wstawione przez autoryzowanych partnerów Internet i chętnie zorganizujemy dla ciebie w Starogardzie Gdańskim fachowców, których rekomendujemy do tego zadania. Wysoka klasa bezpieczeństwa oraz energooszczędności naszych okien szczególnie wymaga, by montaż był profesjonalny. Dlatego nigdy nie powierzaj wstawiania okien przypadkowym osobom, bo mimo wysokiej jakości produktu, błąd w sztuce budowlanej może skutkować nieszczelnością i utratą estetyki ścian wokół okna, gdy powstaną zacieki. 

Okna drewniane czy plastikowe? 

Stając przed wyborem, czy twoje nowe okna mają być z PCV, czy z drewna rozważ zalety obu rodzajów. Okna plastikowe mają wysokie parametry energooszczędne, dają się praktycznie dowolnie kształtować oraz są bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Plusem też jest łatwa konserwacja i dbałość o ich wygląd. Są też zazwyczaj trochę tańszą opcją niż okna z drewna. Te z kolei występujące w Internorm w wariancie z aluminium są dopracowane według sztuki rzemieślniczej, dlatego ich walory estetyczne urzekają miłośników klasycznych wnętrz, bo drewniane ramy ocieplają wizerunek. Takie okna są również w wariancie energooszczędnym oraz są odporne na wilgoć i niszczenie, więc wybór opiera się głównie na stylistyce, a nie parametrach. 

Czy mogę zamówić okna w innym stylu niż standardowe? 

W Internorm masz do wyboru bardzo dużą ilość modeli okien, więc nie musisz ograniczać się do standardowych. Możesz puścić wodze fantazji i zamówić okna dopasowane dokładnie do twojego projektu. Mamy bogactwo kształtów i kolor ram okiennych oraz różne surowce, z  których je wykonujemy. Okna PCV umożliwiają dopasowanie kształtu dokładnie do takiego, jaki będzie ci odpowiadał, przy czym mogą być to też niestandardowe wzory, np. okien na poddasze. Możesz też zamówić u nas okna ponadwymiarowe lub tarasowe, służące jako drzwi. Dajemy też możliwość wyboru koloru ramek zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

W którym rodzaju okien zastosowano nowoczesne technologie? 

Okna Internorm są standardowo produkowane według najnowszej technologii, a niektóre z naszych rozwiązań są unikatowe na rynku. W przypadku okien energooszczędnych osiągnęliśmy niezwykle niskie wskaźniki przenikalności cieplnej, dzięki specjalnej metodzie wklejania szyby, dzięki czemu krawędzie są nieprzepuszczalne. Ponadto szyba posiada warstwę, która wpuszcza więcej światła do wnętrza oraz pozwala na ogrzanie pomieszczenia dzięki przechwytywaniu energii słonecznej. System wentylacji I-TEC nie pozwala wymienić pomieszczenia podczas wietrzenia.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Starogard Gdański

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF