Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna pasywne – Trójmiasto

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna pasywne – Trójmiasto

Budownictwo pasywne zyskuje na popularności z roku na rok. Jest nie tylko bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Przede wszystkim pozwala osiągnąć ogromne oszczędności – ta technologia minimalizuje straty energetyczne budynku i pozwala zmniejszyć m.in. wydatki na ogrzewanie. Podstawą w każdym budynku pasywnym są odpowiednio dobrane okna, o doskonałym współczynniku przenikania ciepła, a więc okna pasywne. Klienci z Trójmiasta i okolic mogą je zamawiać bezpośrednio w Internorm.

Okna pasywne pozwalają zmniejszyć straty energetyczne nawet o 45%. Wszystko za sprawą przemyślanej konstrukcji, opartej o wielowarstwowe i wielokomorowe przeszklenie oraz specjalne, termoizolacyjne profile. Nie bez znaczenia jest również montaż – jego precyzja, a także technologia, o jaką oparte są prace – ma on wpływ na ostateczną szczelność konstrukcji. Jak widać, każdy detal ma tutaj znaczenie. Dlatego tak ważne jest wybranie partnera, któremu można zaufać. W Trójmieście jest nim Internorm.

Internorm – lider rynku okien w Europie

Internorm to jeden z najbardziej znanych producentów okien w Europie. Austriacka firma od ponad 87 lat rewolucjonizuje rynek okienny. Marka od zawsze kojarzyła się z najwyższą jakością oraz zaawansowanymi technologiami. Tak też jest do dzisiaj. Internorm stał się synonimem niezawodnych i bezkompromisowo szczelnych okien, które na dodatek urzekają estetyką.

usługa montażu okien Internorm.jpg

Z zakładów produkcyjnych usytuowanych na terenie Austrii – w Traun, Sarleinsbach i Lannach – wyszło już ponad 25 milionów okien, a coraz więcej z nich trafia na rynek polski. Dlatego również w Trójmieście powstał kolejny polski oddział firmy. Klienci z Gdyni, Gdańska i Sopotu mogą zatem bezpośrednio od autoryzowanego przedstawiciela kupić okna pasywne, które są uznawane za nr 1 w Europie.

Okna pasywne w Trójmieście? Odwiedź Internorm

Oferta Internorm jest niezwykle bogata. Znaleźć w niej można zarówno okna energooszczędne w typowych rozmiarach – odpowiednie dla domów i mieszkań, jak i okna XXL, które pozwalają stworzyć duże przeszklenia. Doskonałą opcją są również okna tarasowe, a wśród nich drzwi przesuwne HS 330 i KS 430 z opcjonalnym elektrycznym napędem. Poszczególne modele odróżniają się od siebie zarówno designem i kolorystyką, jak też materiałem wykonania (dostępne są zarówno okna PVC, jak i drewniano-aluminiowe) oraz zastosowanymi technologiami.

Pośród licznych modeli znajdują się również okna pasywne, na które producent uzyskał kilkanaście certyfikatów potwierdzających jakość zastosowanej technologii oraz efektywność izolacji cieplnej. Oprócz certyfikatów potwierdzających współczynniki przenikania ciepła i izolacji dźwiękowej, Internorm został odznaczony także Austriackim Znakiem Jakości oraz certyfikatami ekologicznymi.

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi oknami pasywnymi zapraszamy do trójmiejskiej siedziby Internorm. Mieści się w Gdańsku przy ul. Kartuskiej  214 – mówi Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży Internorm w Polsce. – Doradcy przedstawią szczegóły oferty, udzielą odpowiedzi na pytania i pomogą wybrać okna, które będą najlepiej odpowiadały oczekiwaniom klienta – dodaje.

salon Internorm okna Trójmiasto Gdańsk.jpg

Zobacz salon okien w Trójmieście >

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF