Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV Gdynia

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna PCV Gdynia

We współczesnym budownictwie najczęściej spotykanym rodzajem okien są okna PCV. Gdynia to miasto w którym branża deweloperska przeżywa rozkwit. W Trójmieście wciąż powstają nowe osiedla i budynki jednorodzinne. Jak wybrać okna PCV do nowego budynku, by był on maksymalnie energooszczędny?

Zalety okien wykonanych z PCV

Dlaczego okna PCV stanowią ponad połowę sprzedawanych obecnie na rynku? Jednym z atutów jest dobry balans ceny do efektywności. PCV zapewnia wysoką izolację cieplną i akustyczną, choć jest tańsze od drewnianych ram okiennych. Niska przenikalność cieplna okien plastikowych przekłada się na obniżone koszty ogrzewania w zimie. Dobre okna PCV spełniają aktualne normy mieszkalnego budownictwa pasywnego, a nawet istotnie je wyprzedzają. W przypadku sprawdzonych producentów okna wykonane z PCV są wytrzymałe i odporne na odkształcenia, a więc długowieczne. W przeciwieństwie do okien drewnianych nie pęcznieją na skutek wilgoci. Poza tym pozwalają na dopasowanie wzornictwa – białe dobrze prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, a te z okleiną drewnopodobną w pomieszczeniach urządzonych klasycznie.

okna PCV z nakładką aluminiową Gdańsk.pngOkna PCV z nakładką aluminiową

Czyste PCV ma jednak pewną wadę. Pod wpływem warunków atmosferycznych, szczególnie światła słonecznego, kolor tworzywa żółknie. Kupując standardowe okna PCV musimy liczyć się z możliwością, że po kilkunastu latach ich barwa zmieni się po zewnętrznej stronie. Jednak i z tym problemem dawno sobie poradzono.

Bardzo ciekawą i szeroko dostępną alternatywę stanowią okna PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową. Tworzywo zapewnia w ich przypadku izolację cieplną i akustyczną, z kolei znajdujące się po zewnętrznej stronie aluminium chroni okna przed działaniem czynników atmosferycznych.

 

Gdzie kupić pasywne okna PCV?
Gdynia i całe Trójmiasto wybierają Internorm!

okna PCV Gdynia Internorm.jpgMieszkańcy Trójmiasta od niedawna mają jeszcze szerszy dostęp do nowoczesnych pasywnych okien PCV. W Gdańsku otwarto nowy oddział firmy Internorm – europejskiego lidera produkcji okien pasywnych. Odwiedzając salon, zyskujemy szansę poznać bliżej innowacyjne technicznie i starannie wykonane okna PCV. W Gdyni co roku do użytku oddaje się tysiące budynków. A wiele z nich wyposażone jest właśnie w okna firmy Internorm wykonane z PCV.

Popularność tych produktów nie jest przypadkowa. Okna charakteryzują się niezwykle niskim współczynnikiem przenikania ciepła, nawet na poziomie zbliżonym do 0,6 W/m2K! Ich zaletą jest potrójne uszczelnienie i potrójne oszklenie o wysokiej termoizolacji i komory międzyszybowe wypełnione kryptonem. Na doskonałą izolację termiczną wpływa również sposób klejenia szyby do ramy okiennej na całym jej obwodzie, czyli I-tec Oszklenie oraz specjalny system I-tec Insulation. Interesujący design okien Internorm sprawia, że świetnie komponują się one z nowoczesnymi wnętrzami, ale niektóre modele idealnie nadadzą się także do klasycznego wystroju domu.

Na uwagę zasługują także doskonałe zabezpieczenia antywłamaniowe klasy RC2. W tym całkowicie ukryte okucia oraz system I-tec Ryglowanie. Okna Internorm są montowane przez specjalistów tej firmy z Gdyni, co stanowi gwarancję pełnego wykorzystania ich pasywności i pozwala zapobiec powstawaniu mostków termicznych w budynku.

Odwiedź salon w Gdańsku

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF