Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZNE OKNA I DRZWI ZAPEWNIAJĄ OCHRONĘ TWOJEJ RODZINY

Liczby nie pozostawiają wątpliwości, a ponad 22,5 mln sprzedanych okien i drzwi to najlepsze potwierdzenie zaufania, jakim klienci darzą firmę Internorm. Za sprawą zaawansowanych technologii i nowoczesnych rozwiązań spod znaku Internorm, mamy pewność, że nikt nie włamie się do naszego domu. Możemy więc spać spokojnie.

JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA?

Odpowiednio zabezpieczony dom jest jak solidna twierdza - niepodatna na włamania. Sprawmy, by takie właśnie było nasze domowe gniazdko, a w tym celu powinniśmy zadbać o najistotniejsze elementy konstrukcyjne. Wśród najważniejszych są oczywiście okna.

Do stworzenia okien Internorm wykorzystano najbardziej nowatorskie systemy zabezpieczeń. Okno jest nie do wyważenia, ponieważ sworzeń grzybkowy oraz jeden zaczep zamka zamontowano od dołu - po stronie uchwytu. To jednak nie wszystko, bo ochrona antywłamaniowa to również zasługa systemu I-tec Przeszklenie, jak i specjalnego rodzaju zabezpieczenia, czyli sklejenia szyby ze skrzydłem okna na całym obwodzie.

W tym kontekście trzeba wspomnieć również o I-tec Ryglowaniu, które występuje w każdym z okien PCV KF 500. Ta nowatorska technika ryglowania nie jest dostępna u innych producentów.

Co ponadto? Oto dodatkowe informacje na temat okien antywłamaniowych Internorm:

Ryglowanie okien I-tec Ryglowanie Internorm

I-tec Secure

I-tec Secure gwarantuje, że włamywaczowi nie uda się wyważyć okna. To dzięki klapkom ryglującym, które otwierają się, a następnie zostają wciśnięte bezpośrednio w ościeżnicę - ze wszystkich czterech stron.

Bezpieczne szyby okienne I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie

Nie tylko ryglowanie odgrywa tu ważną rolę, bo także specjalny rodzaj oszklenia, polegający na tym, że szyba jest przyklejona do ramy okna na całym jej obwodzie. Uniemożliwia to wyważenie szyby, jaka zamocowana jest bardziej niż solidnie.

Zaczepy zamków

Zaczepy zamków

Masywne zaczepy zamków ryglują okno, a razem ze sworzniami grzybkowymi (zamontowanymi na ościeżnicy) stanowią przeszkodę nie do sforsowania.

Klamki antywłamaniowe okien

Klamki antywłamaniowe

Klamka Secustika wyposażona jest w nowatorski mechanizm blokujący. Jego zadaniem jest uniemożliwienie wykonania przewiertu od zewnętrznej strony (klamki znajdziemy w oknach seryjnych: PCV i PCV-aluminiowych KF 500).

>Klamki okienne z kluczykiem

Klamki z kluczykiem

Specjalna technika wstawiania szyb sprawia, że nie da się ich wyważyć. Trzymają się niezwykle pewnie, ponieważ są przyklejone do ramy okna na całym obwodzie.

Ukryte okucia okienne

W pełni ukryte okucia

Ukryte okucia wydają się niepozorne, lecz to właśnie one uniemożliwiają podniesienie okna z zawiasów. Cechują się również ładnym wyglądem i są bezproblemowe w czyszczeniu.

Zabezpieczenia elektroniczne okien

Monitorowanie elektroniczne

Za sprawą czujników zamknięcia dowiadujemy się o stanie zamknięcia bądź otwarcia okien i drzwi balkonowych. System jesteśmy w stanie podłączyć do alarmu.

Balkon francuski

Balkony francuskie

Są bardzo bezpieczne oraz stabilne, tak samo dla dorosłych, jak i dla najmłodszych.

Bezpieczne szyby okienne

Bezpieczne szyby

Specjalne, wielowarstwowe szkło, zabezpieczone przez odporne na zerwanie folie. To sprawia, że nie ma szans się rozpaść, bo w razie uszkodzenia - pozostaje w ramie okna.

ANTYWŁAMANIOWE DRZWI WEJŚCIOWE

Internorm to pewność, że zastosowanie systemy są najlepsze na rynku, tak jak te dotyczące ryglowania drzwi zewnętrznych. To pełna gwarancja bezpieczeństwa domu i jego mieszkańców. Potwierdzeniem drzwi wejściowe z aluminium, w których zastosowano pięć rygli zabezpieczających KFV, czy drzwi drewniano-aluminiowe wyposażone w ryglowanie wielopunktowe. Są zaporą nie do przejścia dla włamywaczy - za sprawą masywnych zawiasów drzwiowych, jak i odpornej na rozwiercenie i otwieranie manipulacyjne, wkładce cylindrycznej zamka.

Można też drzwi (zarówno aluminiowe, jak i drewniano-aluminiowe) dodatkowo zabezpieczyć. Służymy pomocą, doradzamy jak najlepiej zabezpieczyć swój dom przed chcącymi zakłócić nasz rodzinny spokój, włamywaczami.

W ofercie Internorm dostępie są również inne rozwiązania specjalne:

Czytnik lini papilarnych drzwi

Czytnik lini papilarnych

Praktycznie każdy klucz można podrobić, a więc zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest odcisk palca. Każdy ma inny i niepowtarzalny.

Otwieranie drzwi za pomocą kodu

Keypad

Dzięki keypadowi otwieranie drzwi będzie niezwykle komfortowe. Zamiast klucza, wystarczy dowolnie skonfigurowany kod - mający od 4 do 10 znaków.

Wkładka drzwiowa standardowa

Wkładka standardowa

Wkładka cylindryczna marki Winkhaus jest wyjątkowo wytrzymała, odporna na rozwiercenie. Podobnie świetnie sobie radzi z otwieraniem manipulacyjnym. Podkreśleniem jej antywłamaniowości są dwa stalowe sworznie.

Wkładka drzwiowa antywlamaniowa

Wkładka antywłamaniowa

Wkładka poradzi sobie z otwieraniem manipulacyjnym i rozwiercaniem, ale jednocześnie jest odporna na wyrywanie oraz wyciąganie.

Zapornica drzwiowa

Zapornica drzwiowa

To bardzo ważny element zapewniający bezpieczeństwo, bo sprawia, że włamywacz nie będzie w stanie ani popchnąć, ani pociągnąć drzwi. A jak chcemy sprawdzić, kto czeka przed drzwiami, powinniśmy je uchylić na szerokość szczeliny.

Ryglowanie elektryczne drzwi wiejściowych

Ryglowanie elektryczne

Rygle elektromagnetyczne do otwierania drzwi występują w zestawie z domofonem, który pozwala zobaczyć, kto znajduje się przed drzwiami.

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF