Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Marka Internorm

NR 1 WŚRÓD EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW OKIEN

Szybki rzut oka na liczby daje do zrozumienia, jak silna jest pozycja firmy Internorm, lidera wśród europejskich producentów okiennych. Potwierdzeniem stworzenie 20 milionów okien. Wrażenie robi również długie 80-letnie doświadczenie i przedsiębiorcze, nastawione na sukces rozwojowe myślenie. Internorm nigdy nie stoi w miejscu, inwestując w nowe technologie, myśląc o tym, jak ulepszyć doskonałe przecież produkty. To tylko potwierdza, że pozycja lidera zarówno w branży stolarki budowlanej, jak i sektorze nowych technologii okiennych, nie jest tutaj przypadkowa.

PONAD 80 LAT DOŚWIADCZENIA

Kiedy powstała marka Internorm? Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, musimy cofnąć się daleko w przeszłość - do 1931 roku. W tym okresie powstało małe austriackie przedsiębiorstwo, które krok po kroku zaczęło zyskiwać na znaczeniu. Wymiernie pomagały w tym działania prowadzące do celu, a było nim stworzenie najlepszego produktu na rynku. Konsekwentnie budowana strategia, wizja postępu i charyzma twórców trwała przez kolejne lata, a o taki bieg wypadków troszczyły się kolejne pokolenia rodziny Klingerów. Powstała 45 lat temu marka Internorm kontynuuje z powodzeniem te biznesowe tradycje.

INTERNORM W POLSCE

Do Polski firma Internorm zawitała w 2004 roku. Od tej pory IFTM Internorm Sp. z z.o. to jedyny i wyłączny dystrybutor jakościowych, wyjątkowych produktów marki Internorm. Podobnie jak w innych krajach, także i w Polsce firma szybko zbudowała swoją silną pozycję, ciągle pracując nad ulepszaniem różnych działów: inwestycji, dystrybucji czy obsługi klienta. Wszystkie podejmowane decyzje składają się na całościowy sukces, który stanowi o sile Internorm, to zaś prowadzi do głównego celu, czyli zrównoważonego wzrostu sprzedaży na terenie całej Polski. Potwierdzeniem nawiązanie umów dystrybucyjnych z wieloma krajowymi partnerami.

Internorm w Polsce

LITER JAKOŚCI I INOWACYJNOŚCI

W jaki sposób Internorm odróżnia się od innych producentów? Przede wszystkim stosując “całościową koncepcję systemów okiennych”. Oznacza to produkcję okien od pierwszego do ostatniego etapu, czyli uwzględniając wszystkie działania, do których zaliczamy badania, rozwój, tworzenie, wykończenie oraz logistykę. Od początku do końca, za pomocą nowoczesnych - skontrolowanych i certyfikowanych - technologii. Ten model zarządzania gwarantuje produkcję zarówno jakościowych, jak i innowacyjnych produktów.

INNOWATOR W BRANŻY

Od zawsze wybierane są innowacje i najnowsze technologie, co udowadnia rok 1996 - to wtedy Internorm jako pierwsza firma w branży rozpoczęła produkcję okien PVC. Ten sukces nie ma związku z przypadkiem, lecz z zaplanowanym działaniem biznesowym, strategią i przemyślaną wizją.

Internorm to numer jeden pod kątem dostarczania certyfikowanych rozwiązań, dostosowanych do budownictwa pasywnego. Jako jedyna europejska marka, Internorm może pochwalić się aż dziewięcioma certyfikowanymi produktami tego rodzaju. To wyróżnienie przyznaje Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt, co potwierdza, że oferowane okna i drzwi spełniają najważniejsze zasady i najbardziej surowe wymogi w zakresie efektywności energetycznej.

Wszystko przemawia za Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF