Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Chojnice - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Chojnice - Internorm

Chojnice to miasto w województwie pomorskim, ósme pod względem liczebności. Leżą na historycznym Pomorzu Gdańskim i obejmują północną Krajnę, czyli pogranicze Pomorza z Wielkopolską. Położenie geograficzne Chojnic łączy się z zachodnią część Borów Tucholskich.  

 

Okna Chojnice – remonty budynków mieszkalnych 

Nazwa miasta prawdopodobnie pochodzi od pierwszego znanego mieszkańca miasta, a najstarsza wzmianka o Chojnicach zachowała się w dokumencie z 1275 r. Miasto rozwija się w zrównoważonym tempie, a renowacje budynków z wymianą okien na nowe są częstym zjawiskiem w Chojnicach. 

Dostarczamy okna i drzwi do Chojnic 

Obecnie Chojnice stanowią swoiste centrum regionalne, ze względu na brak w pobliżu innych większych miast. Inwestorzy mogą liczyć na bezpośrednią dostawę okien i drzwi do Chojnic, zwłaszcza że miasto dysponuje odpowiednią infrastrukturą drogową. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Chojnicach 

Jaki rodzaj okien znajdę w ofercie Internorm w Chojnicach? 

Oferta okien Internorm w Chojnicach jest analogiczna do tej, która jest dostępna w innych miastach. Oznacza to, że dostarczymy dla ciebie wszystkie opcje okien naszej produkcji. W Chojnicach znajdziesz okna Internorm PCV, PCV-aluminiowe oraz drewniano-aluminiowe. Oferujemy również okna na taras, okna piwniczne, a także produkowane dokładnie pod wymiar, jaki będzie w twoim projekcie – w tym okna ponadwymiarowe. Dla zachowania pełni bezpieczeństwa dostarczamy też do Chojnic okna antywłamaniowe z systemem ryglowania. 

Jak określić, czy moje okna nadają się do wymiany?  

Nawet najlepszej jakości okna z biegiem czasu będą nadawać się do wymiany, a sygnały, że nadszedł już ten czas, nie zawsze są dostrzegalne gołym okiem. O zużyciu okien świadczy przede wszystkim utrata szczelności, co powoduje straty ciepła i wyższe rachunki za ogrzewanie. Drugim czynnikiem, który powinien wpłynąć na decyzję o wymianie okien, jest pogorszenie estetyki ram okiennych, która się np. odbarwia albo łuszczy. Ważnym impulsem jest też konieczność zabezpieczenia antywłamaniowego, którego nie gwarantują zwykłe okna.  

Czy mogę zamówić okna w innym stylu niż standardowe? 

Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta i proponujemy dostawę okien dokładnie pod wymiar, jaki będzie ci potrzebny. Dzieje się tak również w przypadku okien niestandardowych. Internorm wyróżnia się ofertą okien ponadwymiarowych, a szczególnie wielkogabarytowych. Znajdziesz u nas okna i drzwi przesuwne dodatkowo w opcji bezramowej, dzięki czemu znikają ściany, a okna łączą się naturalnym zewnętrznym otoczeniem domu. W wersji ponadwymiarowej oferujemy opcję okien PCV, PCV-aluminiowych oraz drewniano-aluminiowych. 

Czy znajdę okna energooszczędne w ofercie Internorm? 

Ochrona przed utratą ciepła z wewnątrz jest jednym z najważniejszych parametrów wymiennych elementów architektonicznych, dlatego w ofercie firmy Internorm dostępne są okna energooszczędne. Pełnią one dwie role – chronią przed stratą ciepła oraz pozyskują energię świetlną z promieni słonecznych. By uzyskać jak najniższe współczynniki utraty temperatury, stosuje się pakiety szybowe, a w przestrzeni między taflami umieszczamy gaz szlachetny – krypton. Ponadto stosujemy potrójne oszklenie i ciepłe ramki ISO, które optymalizują nieprzepuszczalność dla całego okna. Okna Internorm posiadają niezbędną certyfikację potwierdzającą izolacyjność cieplną dla całego okna. 

Jak zmierzyć drzwi wewnętrzne? 

Przy planowanej wymianie drzwi wewnętrznych konieczny jest dokładny pomiar, by dopasować element. Zanim przystąpisz do realizacji zadania, zdecyduj czy wymieniasz samo skrzydło drzwiowe, czy również ościeżnicę. W tym drugim przypadku do prawidłowego pomiaru musisz oznaczyć wysokość i szerokość otworu bez listew. Wysokość zmierz w trzech miejscach, najniższa wartość będzie właściwą. Szerokość zmierz w sześciu miejscach i podobnie – najniższa wartość wskazuje na odpowiedni pomiar. Ostatni parametr dotyczy grubości muru, by właściwie dobrać ościeżnicę. Zmierz w kilku miejscach pionowe belki, biorąc pod uwagę wykończenie np. panele ścienne i najszerszy wynik zapisz.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Chojnice

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF