Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Człuchów - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Człuchów - Internorm

Człuchów jest miastem należącym do województwa pomorskiego i jak wiele historycznych osad tego regionu, był w średniowieczu własnością Krzyżaków. To właśnie w tym mieście znajduje się drugi co do wielkości zamek krzyżacki w Polsce. 

 

Okna Człuchów – termomodernizacja budynków 

W mieście Człuchów sprawnie rozwija się gospodarka oraz przemysł, co znajduje swoje odzwierciedlenie w modernizacji budynków. Pomagamy w dostawie okien i drzwi zarówno na nowe inwestycje, jak i remonty lokali w Człuchowie. 

Dostarczamy okna i drzwi do Człuchowa 

Jeśli masz w planach wymianę okien w Człuchowie, pamiętaj, że dostarczymy wybrany przez ciebie model drzwi i okien bezpośrednio na teren inwestycji. Skontaktuj się z najbliższym salonem Internorm w Gdańsku, a nasi eksperci pokierują cię przez proces zamówienia. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Człuchowie 

Czy w zakupionych oknach w Człuchowie znajdują się jakieś dodatkowe zabezpieczenia?  

Okna antywłamaniowe Internorm posiadają wysokiej klasy zabezpieczenia, oznaczone wartością R6. Oznacza to, że czas włamania się przez okno jest maksymalnie wydłużony, co najczęściej wpływa na rezygnację złodzieja. Na system naszych zabezpieczeń składają się ponadto trwałe zaczepy stalowe, które zapobiegają wyważeniu okna. Ochronę przed wybiciem szyby zapewnia jej laminacja w klasie P4. Na najwyższą jakość ochrony wpływa jednak przede wszystkim nasz system ryglowania I-tec, w którym klapki stalowe umieszczone po czterech stronach okna wychodzą bezpośrednio w ościeżnicę. 

Jak zmierzyć drzwi wewnętrzne? 

Jeśli planujesz wymianę drzwi w Człuchowie, przed zamówieniem dokonaj pomiaru lub umów się z ekspertami z naszej firmy, by zrobili to za ciebie. Jeśli czujesz się na siłach, by pomiar wykonać samodzielnie, pamiętaj o wskazówkach, które pozwalają uzyskać właściwe wymiary pod zamówienie skrzydło. Zmierz wysokość otworu, przeciągając miarkę od dołu do góry. Zmierz w kilku miejscach i zapisz najniższy wynik. Kolejny parametry dotyczące szerokości i tu mierz od muru do muru, również sprawdzając pomiar w kilku miejscach i sugerując się najniższym. Na koniec zmierz grubość ściany i najszersze miejsce będzie wskazywało wartość, którą podaj przy zamówieniu. 

Ile kosztuje wstawienie okna? 

Decydując się na zakup wysokiej klasy okien, np. z oferty Internorm musisz wziąć pod uwagę to, że od jakości montażu zależy zachowanie ich pełnych parametrów. Koszt wstawienia okna będzie uzależniony od tego, czy zdecydujesz się na profesjonalny montaż, czy zaryzykujesz przypadkową ekipę, nie mając pewności czy nie zaszkodzi to właściwościom okien. Koszt wstawienia zależy też od rodzaju okien. Systemy z pełną gamą zabezpieczeń będą relatywnie droższe w montażu, ale w perspektywie czasowej nie tylko ochronią dom przed intruzami, ale ich wysoka izolacyjność cieplna wpłynie istotnie na oszczędność kosztów energii. 

Jakie wybrać drzwi zewnętrzne? 

W ofercie Internorm znajdziesz drzwi aluminiowe oraz drewniano-aluminiowe. W przypadku pierwszego rodzaju proponujemy model AT 410, którego konstrukcja jest trzykomorowa z ocieplonym pianką rdzeniem. Dzięki odpowiedniej grubości profili drzwi aluminiowe mają bardzo dobrą izolacyjność cieplną, a także dźwiękoszczelność. Stylistyka jest jednopłaszczyznowa łącznie z pochwytem. Natomiast w przypadku drzwi drewniano-aluminiowych łączy się tu funkcjonalność aluminium z ponadczasowym designem drewna. Jeśli zależy ci zarówno na parametrach, jak i na wysokiej estetyce twój wybór padnie na drzwi drewniano-aluminiowe. 

Czy mogę zamówić drzwi zewnętrzne w innym kolorze?  

Drzwi zewnętrzne są swoistą wizytówką domu, dlatego w ofercie Internorm istnieje możliwość wyboru koloru drzwi nie tylko w standardowym kolorze, ale również w dopasowanym do ram okiennych lub komponującym się z kolorem elewacji. Wzornik kolorów skrzydeł zewnętrznych Internorm można obejrzeć w najbliższym salonie w  Gdańsku lub w katalogu on-line. Nie każdy rodzaj drzwi jest możliwy do przygotowania w danym kolorze, lecz nadal pozostaje dużo opcji barw, pasujących do stylistyki twojego domu.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Człuchów

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF