Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Kartuzy - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Kartuzy - Internorm

Kartuzy leżą województwie pomorskim i są miastem leżącym nad czterema jeziorami, zwanymi kartuskimi. Kartuzy należą do terenów Kaszub, a historycznie były częścią Pomorza Gdańskiego. Zabytki kartuskie obejmują głównie budynki sakralne np. XIV wieczną kolegiatę Kartuzów.  

 

Okna Kartuzy – czy można na miejscu zamówić wymianę? 

W Kartuzach krzyżują się trzy drogi wojewódzkie i szybka dostawa elementów architektonicznych jak okna i drzwi nie stanowi problemu. Firma Internorm nie tylko przyjmuje zamówienia, ale również pomoże zorganizować certyfikowaną ekipę do montażu okien w Kartuzach. 

Dostarczamy okna i drzwi do Kartuzów 

Planując wymianę okien w Kartuzach, skontaktuj się z firmą Internorm. Nasi doradcy pomogą ci wybrać pasujący model oraz przeprowadzą przez cały proces zamówienia z dostawą na plac budowy. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Kartuzach 

Czy w zakupionych oknach w Kartuzach znajdują się jakieś dodatkowe zabezpieczenia?  

Okna Internorm występują w opcji antywłamaniowej z całym systemem zabezpieczeń chroniącym przed wyważeniem, rozbiciem czy forsowaniem klamki. Gwarantują to stalowe zaczepy zamków, by skrzydło trzymało się w ramie, klamki antyrozwierceniowe oraz ukryte okucia schowanie w luzie wrębowym, przez co okno jest niemożliwe do podważenia ani nie da się go wyciągnąć zawiasów. Nasz system jest unikatowy również dzięki ryglowaniu I-tec, polegającym na zastosowaniu stalowych klapek z czterech stron okna. Nasze produkty posiadają certyfikaty potwierdzającą wysoką klasę odporności na włamanie. 

Czy przy zakupie okien mogę poprosić o ich zamontowanie? 

Zamawiając okna z firmy Internorm, możesz jednocześnie zlecić nam montaż. Prawidłowe mocowanie wysokiej klasy okien jest szczególne ważne, by wszystkie parametry pod względem bezpieczeństwa i izolacyjności zostały zachowane. Certyfikowane ekipy montujące nasze okna dbają o właściwe połączenie ramy okiennej z murem, izolując szczelinę za pomocą poliuretanu. Kolejnym atutem montażu naszych okien przez partnerów Internorm jest to, że całe prace przebiegają czysto, szybko i sprawnie dzięki profesjonalnemu podejściu oraz trosce o komfort klienta.  

Jak ustawić okna na zimę? 

Właściwa regulacja okien w porze zimowej dotyczy przede wszystkim ich szczelności. Byś mógł właściwe kontrolować stopień rozszczelnienie okna i zmieniać przepływ powietrza między dworem a pomieszczeniem możesz regulować docisk uszczelki. Zazwyczaj wykonuje się to z pomocą rolki regulującej, która występuje np. w formie bolca. Przestaw go o 90 stopni względem pierwotnego ułożenia. To sprawi, że zredukujesz luz w oknie, dzięki czemu izolacyjność pomieszczenia wzrośnie, a ty oszczędzisz energię potrzebną do ogrzewania. 

Czy dostarczacie okna i drzwi do Kartuz? 

Dostawa drzwi i okien Internorm jest realizowana na terenie całego województwa pomorskiego i Kartuzy są również obsługiwane przez naszą firmę. Przyjmiemy twoje zamówienia, dostarczamy elementy architektoniczne na plac budowy, a w razie potrzeby zorganizujemy również ekipę montującą, którą rekomendujemy jako naszych partnerów. W przypadku wątpliwości w sprawie złożenia zamówienia skontaktuj się z naszym salonem, a konsultant przeprowadzi cię przez cały proces sprzedaży i odpowie na wszystkie pytania dotyczące wybranego modelu lub pomoże dobrać właściwe rozwiązanie do projektu. 

Czy znajdę okna energooszczędne w ofercie Internorm? 

Przy wyborze okien jedną z najważniejszych cech jest ich izolacyjność, dlatego produkty Internorm mają wysoką klasę energooszczędności, potwierdzone przez certyfikaty instytucji badawczych. Nasze okna idą krok dalej od zwykłych okien energooszczędnych i pasywnych, bo nie tylko ograniczają starty ciepła, a tym samym obniżają rachunki za energię. Dzięki specjalnej technologii mają wysokie wskaźniki pozyskiwania energii świetlnej z promieni słonecznych. Dzięki potrójnym pakietom szybowym ze szczelinami wypełnionymi gazem szlachetnym uzyskaliśmy jeszcze niższą wartość przenikalności cieplnej niż w standardowych oknach, nawet do 0,6 W/(m²K).

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Kartuzy

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF