Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Kościerzyna - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Kościerzyna - Internorm

Kościerzyna leży na północy Polski w województwie pomorskim. Miasto leży w południowej części Pojezierza Kaszubskiego. Otoczony malowniczymi jeziorami i krajobrazami obszar ten jest szczególnie popularny turystycznie. 

 

Okna Kościerzyna – wymiana na zimę 

Ze względu na warunki klimatyczne i wzrost cen za ogrzewanie mieszkańcy Kościerzyny decydują się na wymianę okien na energooszczędne. Dzięki niższemu wskaźnikowi przenikalności cieplnej wysoka temperatura dłużej utrzymuje się pomieszczeniu, a rachunki za ogrzewanie maleją. 

Dostarczamy okna i drzwi do Kościerzyny 

Transport zamówionych okien i drzwi do Kościerzyny przebiega szybko i sprawnie ze względu na stałe dostawy w tym kierunku. Internorm dostarcza okna i drzwi do Kościerzyny pod wskazany adres oraz pomaga zorganizować profesjonalny montaż 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Kościerzynie 

Czy mogę zamówić drzwi zewnętrzne w innym kolorze? 

Drzwi zewnętrzne Internorm występują w bardzo wielu wariantach stylistycznych i kolorystycznych, choć nie każdy model można pomalować na barwę dostępną  w naszej palecie, to nadal jest szerokie spektrum możliwości. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą mieć niepowtarzalne drzwi wejściowe, dajemy możliwość zaprojektowania tego elementu nie tylko kolorystycznie, ale również pod względem innych detali. Zamówione drzwi wejściowe malujemy pod zamówienie klienta i dostarczamy na miejsce. 

Jaki rodzaj okien znajdę w ofercie Internorm w Kościerzynie? 

Cały obszar województwa pomorskiego jest obsługiwany jednakowo przez firmę Internorm i do Kościerzyny trafiają wszystkie dostępne produkty, łącznie z indywidualnym zamówieniem klienta. W ofercie Internorm są okna PCV, PCV-aluminiowe oraz drewniane i każdy rodzaj jest dostępny w Kościerzynie. Możesz również zamówić okna antywłamaniowe, tarasowe oraz o niestandardowych kształtach i rozmiarach, dokładnie takie, jakie są w twoim projekcie. Każdy z elementów architektonicznych, takich jak okna i drzwi dowieziemy wprost na plac budowy oraz w razie potrzeby zorganizujemy autoryzowany montaż. 

Czy do standardowych okien z oferty Internorm mogę zakupić pasujące drzwi wejściowe? 

Ze względu na bogactwo różnych stylów i kolorów zarówno ram okiennych, jak i drzwi wejściowych dopasowanie ich do siebie nie stanowi wyzwania dla naszej firmy. Możesz skorzystać ze wzorów skrzydeł drzwiowych dostępnych w katalogu, a także zamówić drzwi pomalowane na wybrany przez ciebie kolor z naszej palety. Dzięki temu zachowasz spójność stylistyczną, a twój dom zyska niepowtarzalny design. Drzwi wejściowe Internorm występują w wariancie aluminiowym, drewniano-aluminiowym oraz przeszklonym, dzięki czemu znajdziesz pasujący do swoich potrzeb model. 

Jak ustawić okna na zimę? 

Ze względu na konieczność oszczędzania energii cieplnej na zimę należy poprawić izolacyjność okien. Nawet w dobrej jakości ramach okiennych można zmniejszyć przepuszczalność w chłodniejszym okresie i obniżyć rachunki za ogrzewanie. Zazwyczaj regulacja opiera się na użyciu rolek ryglujących, czyli części okucia okna, która odpowiada za dociśnięcie skrzydła do ramy. Będą one przylegać mocniej do siebie, jeśli za pomocą klucza imbusowego przekręcisz rolkę w dół.  W okresie wiosennym możesz przywrócić poprzednią pozycję bolca. 

Jakie okna wybrać do domu? 

W ofercie Internorm występuje wiele wariantów okien, więc z pewnością znajdziesz produkty pasujące do twojego projektu. Podstawowym wyborem są okna PCV, odporne i szczelne z bogatym wzornictwem, pasującym zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Znajdziesz  również okna  PCV-aluminiowe oraz drewniane z różnych linii stylistycznych. Okna z drewnianą ramą są dziełem rzemieślniczym, więc jeśli zależy ci na unikatowym stylu oraz ociepleniu wnętrza domu, to polecamy właśnie ten rodzaj. W przypadku niestandardowych rozmiarów lepszym wyborem będzie okno z ramą PCV-aluminiową.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Kościerzyna

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF