Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Lębork - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Lębork - Internorm

Lębork leży na północy Kaszub w województwie pomorskim. Duża część miasta jest położona w pradolinie Redy i Łeby. Do najciekawszych zabytków Lęborka należy obszar Starego Miasta z XIII w. Okolice miasta obejmują głównie tereny rolne z mniejszą ilością leśnych, a  w mieście rozwija się przemysł spożywczy oraz drzewny. 

 

Okna Lębork  – termomodernizacja budynków 

W Lęborku wymiana okien dotyczy m.in. działań związanych z termomodernizacją. Poprawa izolacyjności wpływa na mniejsze koszty ogrzewania. Internorm oferuje certyfikowane okna o najniższych wskaźnikach przenikalności cieplnej z wewnątrz pomieszczeń, co sprzyja oszczędnościom. 

Dostarczamy okna i drzwi do Lęborka 

W razie wątpliwości klientów, czy Internorm dostarcza zamówione okna i drzwi do Lęborka, uspokajamy, że bez problemu zamówienie dowozimy do miasta. W razie potrzeby zorganizujemy również montaż okien w Lęborku przez zaufaną ekipę 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Lęborku 

W którym rodzaju okien zastosowane nowoczesne technologie? 

Wszystkie okna Internorm produkowane są według najnowszych technologii, ale niektóre z naszych rozwiązań są innowacyjne. Nasze okna energooszczędne mają specjalne szyby z wysokiej klasy szkła izolacyjnego z powłoką ECLAZ®. Z jednej strony gwarantuje to bardzo niską przepuszczalność cieplną przez okna z zewnątrz, z drugiej strony dostarczane jest dużo światła dziennego, nawet 10% więcej niż przy zwykłych oknach. Nowoczesna technologia jest również podstawą wysokiej skuteczności antywłamaniowej okien, w których zastosowano unikatowy system ryglowania oraz antywyważeniowy. 

Jakie okna PCV polecacie? 

W zależności od potrzeb możesz wybrać standardowe okna PCV  z naszej oferty, które mają wysoką klasę energooszczędności. Masz również możliwość zamówienia okien PCV antywłamaniowych, które polecane są do domów jednorodzinnych oraz na niższe piętra bloków. Nasze okna plastikowe różnią się też od siebie stylistycznie. Mamy bardzo bogate wzornictwo, więc w zależności od projektu możesz wybrać klasyczny design lub bardziej nowoczesny. Okna PCV możemy również wyprodukować na specjalne zamówienie pod konkretny wymiar, jeśli zajdzie taka potrzeba. Szczegóły możesz omówić, kontaktując się z najbliższym salonem Internorm w Gdańsku. 

Czy mogę zamówić okna w innym stylu niż standardowe? 

W Internorm możesz zamówić okna inne niż standardowe, wybierając wśród bogatej oferty stylistycznej. Systemy okienne w naszej firmie mają designerskie rozwiązania pasujące zarówno do nowoczesnego budownictwa, jak i klasycznego. Oferujemy również okna ponadwymiarowe, a także możliwość zamówienia okien dokładnie takich, jakie widnieją w twoim projekcie. Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, więc z pewnością znajdziesz propozycję z naszego katalogu, która spełni twoje potrzeby, a rozmiar możemy dopasować do otworu. 

Jak zmierzyć drzwi wewnętrzne? 

Podczas wymiany drzwi wewnętrznych ważne jest wykonanie dokładnego pomiaru wnęki, by nowy element pasował precyzyjnie do muru. Jeśli chcesz mieć pewność, że wartości się będą zgadzać, możesz zlecić pomiary profesjonalistom. Jeśli sam chcesz się podjąć tego zadania, określ czy wymieniasz skrzydło, czy również ościeżnicę. W drugim przypadku mierzenie szerokości i długości odbywa się od ściany, najlepiej w kilku miejscach. Podaj przy zamówieniu drzwi najniższą wartość, jaka ci wyjdzie podczas pomiaru. Pamiętaj też zmierzeniu o grubości muru. Najszerszy punkt będzie tym, który powinieneś podać, by ościeżnica pasowała do wnęki. 

Czy znajdę okna energooszczędne w ofercie Internorm? 

Okna Internorm posiadają wysoką klasę energooszczędności, dzięki zastosowaniu systemu potrójnych szyb i wypełnieniu przestrzeni między nimi gazem szlachetnym. Certyfikaty wydane przez Instytuty badawcze potwierdzają, że nasze okna osiągają niezwykle niskie wskaźniki przepuszczalności cieplnej. Oznacza to, że izolacyjność naszych okien energooszczędnych wyróżnia się wśród innych okien na rynku. Prócz tego powłoka na szybę ECLAZ®, która jest stosowana w naszych oknach, umożliwia przechwytywanie więcej światła dziennego. To daje nie tylko większą jasność i przejrzystość pomieszczeń, ale również pozwala czerpać ciepło z energii słonecznej.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Lębork

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF