Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Malbork - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Malbork - Internorm

Malbork należy do województwa pomorskiego. Miasto leży nad rzeką Nogat i historycznie słynie z tego, że było stolicą Państwa Krzyżackiego. Z tym faktem związany jest największy zabytek Malborka – Zamek Krzyżacki – dawna siedziba mistrzów zakonu krzyżackiego i władz Prus Zakonnych. 

 

Okna Malbork – inwestycje budowlane i remonty 

Malbork prosperuje na dobrym poziomie i mieszkańcy inwestują zarówno w nowe budownictwo, jak i modernizację starego. W wymianie okien uczestniczy firma Internorm, bo Malbork jest obsługiwany przez naszą firmę w szerokim zakresie. 

Dostarczamy okna i drzwi do Malborka 

Najbliższy salon Internorm jest w Gdańsku, ale do Malborka organizujemy częste dostawy zamówionych okien i drzwi. Możesz zapoznać się z naszą ofertą on-line lub udać się osobiście do salonu, by zobaczyć wzory i kolory w realu. Zamówione okna i drzwi przyjadą prosto do ciebie. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Malborku 

Czy mogę zamówić drzwi zewnętrzne w innym kolorze?  

Zdajemy sobie sprawę, że wybór drzwi zewnętrznych jest bardzo ważną decyzją nie tylko pod względem bezpieczeństwa, ale też ogólnej estetyki domu. Dlatego możesz zamówić kolor drzwi wejściowych zgodnie ze swoją koncepcją, inspirując się naszą paletą. Oryginalne kolory drzwi wejściowych możesz obejrzeć w naszym salonie, ale możesz też znaleźć katalog Internorm on-line, gdzie poglądowo prezentujemy barwy skrzydeł drzwi zewnętrznych. Mamy propozycje kolorów standardowych, intensywnych, a także metalicznych i imitujących drewno.  

Czy ramki okien występują tylko w jednym kolorze? 

Ramki okien Internorm są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, bo wychodzimy naprzeciw koncepcjom projektowym naszych klientów. Jeśli chcesz, by kolor ramy okna występował  w takim kolorze, jak drzwi wejściowe lub by okna pasowały odcieniem do barwy elewacji, nie stanowi to dla nas wyzwania. Ramki okien Internorm możesz zamówić w kolorze dostępnym w katalogu, przy czym masz również opcję doboru koloru nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz pomieszczenia. Nie każdy kolor dostępny z naszych wzorników jest możliwy do naniesienia na każdy model, ale nadal zakres jest bardzo szeroki. 

Jak określić, czy moje okna nadają się do wymiany? 

Nie zawsze gołym okiem widać, że okna w budynku nadają się do wymiany, ale istnieją pewne sygnały, które powinny skłonić cię do tej decyzji. Przede wszystkim  musisz pamiętać, że przez okna ucieka najwięcej ciepła, więc jeśli straciły swoje właściwości izolacyjne, najwyższy czas byś je wymienił i oszczędził energię potrzebną do ogrzewania. Kolejną ważną wskazówką jest bezpieczeństwo. Obecnie standardem jest wstawianie okien antywłamaniowych, więc gdy twoje okna nie spełniają wysokich norm bezpieczeństwa, nie powinieneś zwlekać z wymianą, bo może cię to w rezultacie kosztować o wiele drożej  w przypadku kradzieży. 

Czy dostarczacie okna i drzwi do Malborka? 

Możesz zamówić okna i drzwi  Internorm telefoniczne lub w salonie w Gdańsku, a my zajmiemy się dostawą do Malborka. Transport odbywa się regularnie w tym kierunku, tak więc gdy towar będzie gotowy, dostarczymy go niezwłocznie do ciebie. Zamówione elementy architektoniczne dowieziemy pod wskazany adres w Malborku, np.  bezpośrednio na plac budowy. Jeśli wyrazisz takie życzenie, zorganizujemy dla ciebie również ekipę montującą rekomendowaną wśród naszych autoryzowanych partnerów. 

Ile kosztuje wstawienie okna? 

Nawet najlepszy gatunek okien, jeśli nie zostanie wstawiony fachowo, nie uzyska w pełni swoich parametrów pod względem energooszczędności. Dlatego koszt wstawienia okien Internorm jest uzależniony od rodzaju okien. Nie radzimy szukać oszczędności, zlecając montaż niedoświadczonym osobom, bo w rezultacie stracisz tylko właściwości izolacyjne. 

Możemy zamówić dla ciebie autoryzowaną ekipę montażową do naszych okien, która wyceni usługę w  zależności od ilości i rodzaju okien. Najtańsze są zazwyczaj do wstawienia okna PCV, bo są relatywnie proste w montażu. Najdroższe będą okna ponadwymiarowe, które mają specjalne wymagania pod względem bezpieczeństwa.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Malbork

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF