Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Nowy Dwór Gdański - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Nowy Dwór Gdański - Internorm

Nowy Dwór Gdański leży w województwie pomorskim nad rzeką Tugą. Miasto posiada zabytki w stylu neogotyckim jak kościół Przemienienia Pańskiego z 1851 oraz unikatową wieżę ciśnień z 1909 r., jedną z pierwszych konstrukcji z żelbetu w Europie. 

 

Nowe okna – Nowy Dwór Gdański  

Nowy Dwór Gdański ma sprawną infrastrukturę drogową, kolejową, a także lotnisko nieopodal miasta, a Nowodworzanie inwestują w modernizację budynków. Wśród mieszkańców miasta jest wielu zadowolonych klientów Internorm, którzy wymienili okna na nowe.  

Dostarczamy okna i drzwi do Nowego Dworu Gdańskiego 

Mamy systematyczne dostawy okien i drzwi do Nowego Dworu Gdańskiego, a nasze doświadczenie logistyczne pozwala nam organizować to sprawnie i szybko. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Nowym Dworze Gdańskim 

Czy mogę zamówić okna w innym stylu niż standardowe? 

Styl budynku określa nie tylko bryła i fasady, ale również okna, które wpływają istotnie na ostateczny wygląd domu. Dlatego w Internorm mamy mnogość okien do wyboru, zarówno pod względem kształtów i kolorów, jak i użytego do ich produkcji materiału. By ułatwić ci wybór, stworzyliśmy trzy linie stylistyczne okien i drzwi: studio, home i ambient. Wśród nich znajdziesz zarówno klasyczne okna, jak i designerskie, które spełniają twoją wizję architektoniczną. 

Czym różnią się okna drewniano-aluminiowe od tych z PCV? 

Okna drewniano-aluminiowe różnią się od okien plastikowych głównie estetyką, bo aranżacje z drewna dają szerokie spektrum możliwości projektowych. Wśród okien drewniano-aluminiowych znajdziesz odcienie drewna pasujące zarówno do nowoczesnego wnętrza, jak i bardziej tradycyjnego. Użyty do produkcji surowiec jest wysokiej klasy, a sam produkt jest efektem pracy rzemieślniczej. Zarówno okna drewniano-aluminiowe, jak i okna PCV mają wysoką izolacyjność cieplną i dźwiękową, a także system antywłamaniowy. Okna plastikowe produkowane są fabrycznie, przez co ich koszt jest trochę niższy oraz można je dobrze dopasować pod niestandardowe wymiary. 

Czy ramki okien występują tylko w jednym kolorze?  

Ramki okien Internorm można malować na wiele atrakcyjnych kolorów dostępnych w palecie RAL. Możesz wybrać barwę ramek zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, co daje szerokie pole możliwości aranżacyjnych. Wygląd barw możesz obejrzeć na żywo  w salonie lub w katalogu online. Mamy trzy grupy kolorów, wśród których możesz wybrać swój wymarzony wygląd ramek: standardowe, intensywne oraz metaliczne i imitujące drewno. Kolor wybrany na zewnątrz może być inny niż ten, na który zdecydujesz się wewnątrz. 

Jak określić, czy moje okna nadają się do wymiany?  

Nawet  dobrej jakości okna po latach użytkowania mogą stracić swoje walory i będą nadawać się do wymiany. Również przeprowadzona termomodernizacja budynku kwalifikuje często okna do wymiany, bo mogą mieć za niską klasę izolacyjności. Bardzo ważnym powodem wymiany okien jest poprawa ochrony przed złodziejami. Montaż okien antywłamaniowych z wysoką klasą bezpieczeństwa jest słuszną inwestycją, która zapobiega wyważeniu okien czy przewierceniu klamki. Powodem do wymiany okien mogą być też względy estetyczne. Jeśli rama okienna jest stara i brzydka, obniża walory całego domu i warto zainwestować w wymianę. 

Jakie okna PCV polecacie? 

Firma Internorm posiada w swojej ofercie szeroki wybór okien PCV. Polecamy okna plastikowe energooszczędne z potrójnym systemem szkła oraz powłoką na szybę, która zwiększa poziom rozświetlenia wnętrza. Ponadto rekomendujemy okna PCV antywłamaniowe, które mają unikatowy system ryglowania, który skutecznie blokuje możliwość wyważenia okien. Szyby przyklejamy na całym obwodzie do skrzydła okna, co poprawia szczelność oraz bezpieczeństwo. Dla nowoczesnego budownictwa polecamy okna PCV w minimalistycznym designie, a jeśli chcesz urozmaicić styl, możesz zamówić okna plastikowe z barwnymi nakładkami.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Nowy Dwór Gdański

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF