Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Rumia - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Rumia - Internorm

Rumia jest miastem w województwie pomorskim, które wraz z Redą i Wejherowem tworzy tzw. Małe Trójmiasto Kaszubskie. Nazwy osiedli w Rumi zachowały oryginalne nazwy miejscowości, w których  złożona jest Rumia. 

 

Nowoczesne okna Rumia  

Rumia jest malowniczym miastem z wieloma domami wolnostojącymi. Prace remontowe polegające na wymianie okien na nowe w budynkach mieszkalnych obsługuje w Rumi firma Internorm. 

Dostarczamy okna i drzwi do Rumi 

Rumia leży w zasięgu dostaw okien i drzwi Internorm. Ze względu na stałe zamówienia do tego miejsca czas realizacji jest krótki. Możesz liczyć na transport swojego zamówienia na wskazany adres. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Rumi 

Czy znajdę okna energooszczędne w ofercie Internorm? 

W obecnych czasach okna energooszczędne są standardem w ofercie, a w Internorm postawiliśmy na połączenie wielu elementów, które sprawiają, że klasa izolacyjności jest bardzo wysoka. Nasze okna dzięki systemowi potrójnych szyb z wypełnieniem gazowym między taflami obniżają do minimum przenikalność cieplną z wnętrza, a tym samym twoje koszty ogrzewania maleją. Dodatkowym atutem jest unikatowy system wentylacji I-TEC, który pozwala na cyrkulację powietrza bez schładzania pomieszczeń. 

Czy przy zakupie okien mogę poprosić o ich zamontowanie? 

Jako producenci okien wiemy, że nie wystarczy dostarczyć doskonałej jakości okno, by spełniało swoje funkcje. Równie ważne jest ich fachowe wstawienia, z zachowaniem wszelkich zasad sztuki budowlanej. Dlatego chętnie polecimy autoryzowaną ekipie, która współpracuje z nami jako partner i którą możemy w pełni rekomendować do profesjonalnego montażu naszych okien. Zaletą współpracy z tymi fachowcami jest nie tylko dokładność, ale również sprawny i czysty montaż oraz dobra komunikacja. 

Jak ustawić okna na zimę? 

Okna w okresie zimowym można docisnąć do ramy za pomocą specjalnej rolki, która znajduje się w okuciu. Jeśli ustawisz ją w pozycji do środka, okno będzie ściśle przylegać do ościeżnicy i nie będzie szczelin, przez które ucieka ciepło z domu. Możesz to zrobić samodzielnie za pomocą specjalnego klucza. Umieść go w bolcu, przekręć go o 90 stopni i zamknij okno. Dzięki temu prostemu zabiegowi możesz znacznie oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Gdy wrócą ciepłe dni, bolec ustaw w pierwotnej pozycji, by powstały mikro szczeliny do wentylowania wnętrza. 

Jakie okna wybrać do domu? 

Wybór okien do domu powinien być przemyślany i dobrze byś wziął pod uwagę parę czynników. Przede wszystkim warto zainwestować w okna energooszczędne, bo zwróci ci się koszt z oszczędności za ogrzewanie. Ponadto okna powinny być na tyle mocne, by nie można było ich szybko sforsować. Dlatego okna antywłamaniowe są standardem w domach oraz na niższych piętrach w bloku. W kwestii stylistycznej  możesz obecnie wybierać z bogatej oferty wzorów. Dobrze by okna pasowały kolorem i kształtem do ogólnej architektury domu, a także do drzwi wejściowych w przypadku domów wolnostojących. 

Czy mogę zamówić drzwi zewnętrzne w innym kolorze?  

W Internorm możesz zamówić drzwi wejściowe w wielu wariantach kolorystycznych. Mamy bogatą paletę atrakcyjnych kolorów, które zgrupowaliśmy w najchętniej wybierane odcienie. Proponujemy stonowane barwy standardowe dla miłośników klasyki, intensywne kolory dla lubiących szczyptę ekstrawagancji oraz niezwykle eleganckie kolory drzwi wejściowych metaliczne i imitujące drewno. Nie każdy model drzwi wejściowych można pomalować na dostępny w naszym wzorniku kolor, ale pomimo to jest bardzo dużo opcji odcieni.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Rumia

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF