Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Słupsk - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Słupsk - Internorm

Słupsk jest miastem powiatowym  należącym do województwa pomorskiego. Kiedyś służył jako siedziba książąt pomorskich, w czasach pruskich był wielkim centrum przemysłowym. Obecnie Słupsk ma duże znaczenie ponadregionalne w zakresie usługowo-przemysłowym. 

 

Okna Słupsk  – termomodernizacja budynków 

W Słupsku jest rozbudowana architektura miejska. Budynki są modernizowane poprzez wymianę okien, a dostawy i montaż wspiera to firma Internorm. 

Dostarczamy okna i drzwi do Słupska 

Wszystkie zamówione okna i drzwi Internorm dowozimy do Słupska pod wskazany adres. Paczki są dokładnie zabezpieczone, by nic nie zostało uszkodzone transporcie. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Słupsku 

Czy w zakupionych oknach w Słupsku znajdują się jakieś dodatkowe zabezpieczenia?  

Okna produkowane przez Internorm mają nowoczesne technologie, które podnoszą ich bezpieczeństwo oraz chronią przed próbą zniszczenia. Okna antywłamaniowe mają wysoką klasę bezpieczeństwa, która przekłada się na długi czas, jaki potencjalny złodziej musiałby spędzić, by sforsować okno. System zabezpieczeń oparty jest na unikatowym ryglowaniu z czterech stron, szybie zbrojącej, która nawet po zbiciu się nie kruszy oraz klamkach antyrozwierceniowych, oraz innych elementach, które sprawiają, że okno jest bardzo trudne do włamania się przez nie. 

Czy do standardowych okien z oferty Internorm mogę zakupić pasujące drzwi wejściowe? 

Wszystkie okna Internorm mają stylistykę, do której można dopasować drzwi wejściowe. W przypadku standardowych okien bardzo łatwo znajdziesz do kompletu pasujące skrzydło, a dodatkowo możesz sam zaprojektować do niego dodatki. Drzwi zewnętrzne z naszej kolekcji mają różne warianty kolorystyczne oraz wzory, także będą pasować do klasycznych i nowoczesnych ram okiennych. W nowo budowanym domu najlepiej jak zamówisz drzwi i okna jednocześnie, sugerując się wybraną linią stylistyczną, bo wtedy elementy idealnie się skomponują. 

W którym rodzaju okien zastosowane nowoczesne technologie? 

Okna Internorm są produkowane według najnowszych technologii,  a niektóre zastosowane przez nas rozwiązania są innowacyjne i opatentowane. Zależy nam na wygodzie oraz oszczędności energii, więc stosujemy w naszych oknach specjalną powłokę, która przechwytuje więcej światła dziennego niż zwykłe szyby. Dzięki temu pomieszczenia są rozjaśnione, a energia słoneczna dodatkowo dogrzewa dom. Nawet w okresie zimowym istnieje potrzeba wpuszczenia świeżego powietrza, a z naszym system wentylacji I-TEC chłodne powietrze ogrzewa się, zanim wpadnie do środka. 

Jakie wybrać drzwi zewnętrzne? 

Drzwi wejściowe są bardzo ważnym elementem architektonicznym, nie tylko ze względu na walory estetyczne. Powinny stanowić barierę przed przenikaniem zimna oraz chronić dom przed intruzami. Wybieraj zawsze takie drzwi, które są efektywne energetyczne oraz mają właściwości antywłamaniowe. W Internorm drzwi są produkowane z mocnych materiałów z warstwą izolacyjną,  a ich jakość potwierdzają certyfikaty. Możesz wybrać drzwi zewnętrzne aluminiowe, drewniano-aluminiowe lub przeszkolone i każde z nich spełnią powyższe wymagania.  

Jak zmierzyć drzwi wewnętrzne? 

Wymiana drzwi  w domu wiąże się z wykonaniem pomiarów, by skrzydło idealnie wpasowało się we wnękę. Najlepiej, gdy zamawiając komplet, zlecisz mierzenie specjalistom. Jeśli jednak chcesz wykonać je sam, musisz zrobić to precyzyjnie. Szerokość i wysokość wnęki na drzwi mierz w kilku miejscach. Najniższy wynik jest właściwy. Następnie zmierz grubość muru w celu dopasowania ościeżnicy. Najszersze miejsce w murze podaj podczas składania zamówienia na drzwi wewnętrzne.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Słupsk

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF