Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Sztum - Internorm

Kategorie: regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Sztum - Internorm

Sztum jest miastem w województwie pomorskim. Leży nad jeziorami Zajezierskim i Barlewickim, które kiedyś było jednym Jeziorem Białym. W Sztumie atrakcją historyczną jest XIV wieczny zamek krzyżacki. 

 

Okna PCV Sztum dlaczego warto? 

Miasto Sztum jest nieliczne pod względem mieszkańców, ale budynki są modernizowane poprzez wymianę okien na energooszczędne oraz antywłamaniowe. Zajmuje się tym na terenie Sztumu firma Internorm. 

Dostarczamy okna i drzwi do Sztumu 

Drzwi i okna do Sztumu dowieziemy specjalnym transportem, gdy twoje zamówienie będzie gotowe. Możesz podać dokładny adres, a elementy przyjadą na wskazane miejsce. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Sztumie 

Czy w zakupionych oknach w Sztumie znajdują się jakieś dodatkowe zabezpieczenia?  

Okna Internorm mają nowoczesne zabezpieczenia chroniące przed włamaniem. Wysoka klasa ochrony jest oznaczona certyfikatem antywłamaniowym RC. To wskazuje na długi czas, jaki zajmuje wyważenie okna, co jest najczęstszym sposobem wejścia do mieszkania. Z oknami Internorm jest to znacznie utrudnione, bo posiadają one czteropunktowy system ryglowania oraz oszklenie antywłamaniowe, a także klamki antyrozwierceniowe. Prócz tego nasze okna mają schowane zawiasy w luce wpustowej. Dzięki temu intruz zrezygnuje z próby włamania.  

Jakie okna wybrać do domu? 

Okna Internorm mają dużo odmian kolorów ramek i wzorów, które przygotowaliśmy dla różnych grup klientów. Prócz tego oferujemy okna z różnych surowców. Możesz wybrać ramy PCV lub drewniano-aluminiowe, przy czym w obu przypadkach mogą być pokryte atrakcyjnym kolorem, który wybierzesz z naszego katalogu. Dzięki barwnym ramkom możesz również łączyć dwa rodzaje okien, które zachowują spójność między sobą i dobrze się komponują. Prócz estetyki bardzo ważne jest bezpieczeństwo, więc do domu zawsze polecamy zakup okien antywłamaniowych, by dobrze chroniły twój dobytek przed złodziejami. 

W którym rodzaju okien zastosowane nowoczesne technologie? 

Nasze okna mają podczas produkcji zastosowane nowoczesne technologie: izolacyjne oraz antywłamaniowe Zależy nam na oszczędności energii, więc stosujemy bardzo szczelny system wklejania szyby, niepozwalający na przenikanie ciepła z pomieszczeń. Oprócz tego standardowo stosujemy powłokę na szybę,  która przechwytuje więcej światła dziennego niż przy zwyczajnym szkle. Pomieszczenia są o wiele jaśniejsze, a co ważniejsze, energia słoneczna daje twojemu domowi dodatkowe ciepło. Ponadto nasz system wentylacji I-TEC ogrzewa świeże powietrze, zanim wpadnie ono do środka. 

Jakie wybrać drzwi zewnętrzne? 

Drzwi wejściowe możesz wybrać z oferty Internorm wśród aluminiowych lub drewniano-aluminiowych. Drzwi z  surowca aluminiowego są nieprzepuszczalne dla zimna, bo posiadają warstwę izolacyjną. Prócz tego są bardzo mocne, dzięki czemu chronią dom przed złodziejami. Jeśli wybierzesz drzwi aluminiowe, możesz dobrać do nich pasujący kolor. Drzwi drewniano-aluminiowe osiągają najwyższe noty dotyczące trwałości i właściwości izolacyjnych oraz mają niepowtarzalny design dzięki surowcowi z drewna. Wybierz je, jeśli szczególnie zależy ci na elegancji. 

Czy dostarczacie okna i drzwi do Sztumu? 

Elementy architektoniczne, takie jak okna i drzwi trzeba transportować w specjalny sposób, by ich nie uszkodzić. Z drugiej strony są dość ciężkie, więc potrzebne jest specjalne auto. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom i organizujemy dedykowane dostawy do Sztumu. Wystarczy, że po złożeniu zamówienia zaznaczysz, że mamy dowieść okna i drzwi do twojego domu. Prócz kwestii logistycznych możemy w Sztumie zorganizować ekipę montażową, jeśli zajdzie taka potrzeba. Internorm zajmuje się kompleksową obsługą, więc możesz zwrócić się do nas z każdą potrzebą.

Odwiedź nasz showroom

Salon Internorm
ul. Kartuska 214 (Centrum Handlowe Kartuska)
80-122 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
58 533 62 87
gdansk@internorm.com.pl

Okna Sztum

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF