Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Ciepłe okna pasywne – gdzie kupić w Trójmieście?

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Ciepłe okna pasywne – gdzie kupić w Trójmieście?

Rozwiązania architektoniczne mające na celu oszczędzanie energii współcześnie nabierają na znaczeniu. Dziś świadomi konsumenci wiedzą, że nowoczesne systemy tego typu stanowią korzyść nie tylko dla środowiska naturalnego, ale również dla nich. Dużym zainteresowaniem cieszą się m.in. okna pasywne. Dowiedz się więcej o tej technologii oraz sprawdź, gdzie kupić najlepsze okna pasywne w Trójmieście.

Czym są okna pasywne?

Okna od zawsze stanowiły najbardziej wrażliwe termicznie punkty budynków. To właśnie tędy ucieka ciepło zimą, ale również wkrada się gorące powietrze latem. Szczelne okna pasywne to więc zwiększony komfort przebywania w pomieszczeniach – nawet tych, w których zastosowano rozległe przeszklenia. To również znaczna oszczędność – przede wszystkim na kosztach ogrzewania czy klimatyzacji.

W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego budownictwa powstały tzw. okna pasywne. To konstrukcje stworzone z myślą o maksymalnej energooszczędności. Są szczelne, za co odpowiada m.in. odpowiednia konstrukcja profili oraz fachowy montaż. Niski współczynnik przenikania ciepła osiągają także dzięki zastosowaniu specjalnych szyb. Okna pasywne mają potrójne pakiety szybowe, a każda warstwa szkła pokryta jest powłoką niskoemisyjną. Dzięki temu nawet duże przeszklenia nie powodują dużych strat energii. Do pozostałych zalet wysokiej jakości okien pasywnych należą m. in. doskonała izolacja termiczna i akustyczna, wysokie bezpieczeństwo (konstrukcja antywłamaniowa), funkcjonalność i wysoka estetyka.

piękne okna pasywne w trójmieście.jpg

Gdzie kupić dobre okna pasywne – Trójmiasto

Warto wiedzieć, że okna pasywne odznaczone powinny być odpowiednim certyfikatem. Potwierdza on, że ich współczynnik przenikania ciepła nie przekracza wartości 0,8 W/m2K. Tego rodzaju standardy spełniają np. wszystkie produkty marki Internorm. Firma ma swoje przedstawicielstwo w Polsce, a jedną siedzib także w Gdańsku, dlatego klienci z Trójmiasta mają ułatwiony dostęp do wysokiej jakości okien pasywnych.

wirtualny spacer Gdańsk Internorm2.png

Zobacz wirtualny spacer!

Tym, co wyróżnia produkty Internorm, jest nie tylko wysoka jakość wykonania zapewniająca im najwyższą funkcjonalność, ale również estetyka. Okna dostępne są w wielu liniach i wariantach stylistycznych, dzięki czemu można je perfekcyjnie dopasować do sposobu wykończenia elewacji czy aranżacji wnętrz. Firma proponuje zarówno rozwiązania typowe, jak i te niestandardowe, które spełnią wymogi nawet najbardziej wymagających. Ponadto oferuje pomoc wykwalifikowanych doradców i fachowy montaż wybranych elementów, co jest niezwykle ważne dla ich prawidłowego funkcjonowania.

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF