Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Designerskie okna i drzwi

Kategorie: okna   drzwi   design  
Zdjęcie Designerskie okna i drzwi

Nowoczesne okna dają możliwość wykreowania wnętrz o niepowtarzalnym klimacie. Nie tylko powinny doskonale spełniać swoje funkcje, ale również zachować element dekoracyjny. Dzięki różnorodności wykończeń współczesnej stolarki okiennej można stworzyć aranżacje idealnie dopasowane do charakteru budynku oraz preferencji mieszkańców.

Duże przeszklenia bez żadnych barier

Gdy słyszymy „przestrzeń”, w naszej wyobraźni maluje się obraz słonecznego i przestronnego wnętrza pozbawionego barier. Przeprowadzając się do nowego domu lub mieszkania chcemy czuć się swobodnie i komfortowo. Duże przeszklenia są obecnie gorącym trendem, który będzie dynamicznie się rozwijał. Zbliżają nas do świata zewnętrznego, jednocześnie wygłuszając wszystkie niechciane dźwięki. Tak można scharakteryzować okna i drzwi Internorm, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii wyznaczają trendy.

Design sprowadza się między innymi do minimalistycznych, zlicowanych form. Szczególnie w aranżacjach minimalistycznych wykorzystywane są okna narożne, które dodają lekkości budynkom, optycznie je powiększają oraz wzbogacają o wyjątkowy akcent stylistyczny. Poczucie przestronności i otwartości na świat można również uzyskać wybierając okna przesuwne. Mogą zajmować nawet całą ścianę budynku, by uzyskać jeszcze więcej światła. Idealnym elementem drzwi przesuwnych są płaskie progi, które ułatwiają komfortowe przechodzenia, niwelując bariery.

Nowoczesny design dla minimalistów

Proste kształty, minimalistyczna architektura i nowoczesne wzornictwo potrafią wyrazić unikalny styl domowników. Dla miłośników takiego designu Internorm przygotował dwie linie stylistyczne, czyli Linia Studio i Linia Home Pure. Reprezentują wyjątkowe modele pod względem budowy profilu.

nowoczesne minimalistyczne okna Internorm.jpg

Do projektów zostały wykorzystane dwa materiały – drewno ocieplające wnętrze oraz aluminium tworzące ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Z kolei profile okienne z PCV zostały wzbogacone o nakładkę aluminiową, która maksymalnie podnosi wytrzymałość okien. Linia Home Pure jest idealna dla purystów, dbających o ład i czystość. Proste, kanciaste kształty stwarzają poczucie porządku – wszystko musi być na swoim miejscu.

Klasyczny design

Modele drzwi i okien mogą przybierać ponadczasowe formy, wzbogacone o nuty nowoczesności. Dla miłośników klasyki i elegancji została przygotowana Linia Ambiente, która podkreśla wyjątkowy charakter domu. To połączenie sprawdzi się zarówno w tradycyjnych domach jednorodzinnych oraz willach. Wybór stylów wzorniczych zadowoli każdego domownika o dużym poczuciu estetyki. Również dla osób wymagających Internorm stworzył Linię Home Soft. W tym przypadku króluje komfort i harmonia. Przygotowane modele okien charakteryzują się zaokrąglonymi profilami i łagodną stylistyką. W zależności od potrzeb udostępniane są okna i drzwi z PCV, PCV z aluminium oraz drewna i aluminium.

klasyczne okna Internorm homesoft.jpg

Bogata kolorystyka

Współczesne budownictwo pozwala na zastosowanie wielu rozwiązań dekoratorskich. Okna i drzwi są elementem, który powinien współgrać z budynkiem i wnętrzem. Najpopularniejszym kolorem jest oczywiście biel, jednak w nowoczesnym stylu równie popularne są odcienie szarości oraz granatu. Brązowe okna są nawiązaniem zarówno do dawnego styl, jak i minimalizmu. Obecnie mamy wybór wielu odcieni brązu. W zależności od stylu architektonicznego możemy zastosować popielate brązy, a także jasne, ciepłe, ciemne czy też bardzo wyraźne barwy. Mnogość kolorów otwiera przed nami ogromne możliwości aranżacyjne.

drzwi podświetlane drzwi z podświetleniem w progu drzwi z podświetlanym pochwytem Internorm.jpg

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF