Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Duże okna PCV

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Duże okna PCV

Co sprawia, że budynek nabiera nowoczesnego charakteru? Jednym z innowacyjnych rozwiązań architektonicznych, które są niemal obowiązkowym elementem współczesnych brył, są duże przeszklenia. Dają wrażenie otwartości, optycznie powiększają przestrzeń i wnoszą do niej powiew świeżości. Czy jednak można je wykonać z PCV? Odpowiada nasz ekspert.

Duże okna niejedno mają imię. Można bowiem mówić zarówno takich o ponadstandardowej wysokości i szerokości, ale nadal z szerokimi, typowymi ramami. Można też mówić o przeszkleniach bezramowych – dużych taflach szkła, które pokrywają całe ściany. Tego typu okna dostępne są w Internorm, a ich drewniane profile są w pełni zatynkowane w murze budynku. Dlatego okna sprawiają wrażenie, jakby ich nie posiadały.

Kiedy wybrać duże okna z PCV?

Okna z PCV, a raczej z PVC (bo tak brzmi poprawny skrót od angielskiej nazwy polichlorku winylu) są jednymi z najpopularniejszych na rynku. Wszystko z uwagi na połączenie wysokiej estetyki i dobrej szczelności z rozsądną ceną. Co jednak wówczas, gdy zamarzą Ci się okna wysokie niemal na 3 metry? Wówczas wymogi techniczne spełnią tylko najlepsi producenci stolarki okiennej, tacy jak Internorm.

Produkujemy okna z PVC o wysokości nawet do 2,8 m. Są nadal stabilne, szczelne i zapewniają niezawodną izolacyjność termiczną i akustyczną – mówi Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży Internorm w Polsce. – Innowacyjny system Oszklenia I-tec gwarantuje bezpieczeństwo i parametry techniczne, które odpowiadają nawet wymogom domów pasywnych. – dodaje.

duże okna PCV - alternatywy.jpgDuże okna PCV – jakie są alternatywy?

Jak widać, polichlorek winylu jako materiał wykonania stolarki okiennej sprawdzi się również przy dużych przeszkleniach. Zanim jednak zamówisz, poznaj wszystkie dostępne opcje – zwłaszcza, że oszklenie wykonujesz z myślą o długich latach jego eksploatacji. Spójrz również na okna:

 • PCV-aluminiowe – to okna PCV dodatkowo chronione przed warunkami atmosferycznymi przez zewnątrzne nakładki aluminiowe,
 • drewniano-aluminiowe – które łączą solidność obu materiałów i nowoczesną estetykę.

Najlepiej przed wyborem konkretnego rozwiązania skontaktować się ze specjalistą z firmy Internorm. Przeanalizuje on parametry techniczne i możliwości budynku, a także Twoje oczekiwania. Na tej podstawie zaoferuje rozwiązanie, które sprosta zarówno oczekiwaniom estetycznym, jak i technicznym. W efekcie będziesz się cieszyć pięknymi wnętrzami oraz doskonałą izolacją przez cały rok.

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Skontaktuj się i poznaj bliżej możliwości okien Internorm.

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF