Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Gdzie kupić drzwi tarasowe przesuwne w Gdańsku?

Kategorie: okna   drzwi   design  
Zdjęcie Gdzie kupić drzwi tarasowe przesuwne w Gdańsku?

Drzwi tarasowe powinny być przede wszystkim praktyczne, a także pomagać w eksponowaniu zewnętrznej przestrzeni. Obecnie popularne są duże przeszklenia i efektowne, szerokie drzwi tarasowe przesuwne. Dowiedz się, gdzie kupić je w Trójmieście i jakie warunki powinny spełniać, by oferować maksymalną funkcjonalność, wygodę użytkowania i poziom estetyki.

Taras to przestrzeń, która niewątpliwie wpływa korzystnie na wartość nieruchomości. To wspaniałe miejsce relaksu, doceniane przede wszystkim w ciepłe dni oraz łącznik między wnętrzem a światem zewnętrznym. Niezależnie od tego, czy Twój taras znajduje się na poziomie ogrodu, czy też jest znacznie wyniesiony ponad grunt, warto zadbać o to miejsce oraz jego połączenie z mieszkaniem.

Drzwi tarasowe to z pozoru tylko drobiazg, jednak dobrze dobrane pozwolą Ci się cieszyć pięknym widokiem przez cały rok. Będą też wpływać na odbiór wnętrz, odpowiednio je doświetlając. Odpowiedni model zapewni też komfort termiczny w pomieszczeniach, nie dopuszczając do przesadnych strat energii zimą i ich przegrzewania się latem.

Drzwi tarasowe – jak wybierać?

Drzwi tarasowe różnią się przede wszystkim sposobem otwierania. Inwestorzy mają do wyboru m.in.:

 • klasyczne drzwi rozwierane i uchylno-rozwierane,
 • drzwi przesuwne,
 • drzwi uchylno-przesuwne,
 • drzwi podnoszono-przesuwne,
 • drzwi harmonijkowe.

Pierwsze rozwiązanie jest najtańsze, jednak przedstawia znaczne ograniczenia. Drzwi przesuwne zdecydowanie lepiej nadają się do wykonywania dużych, efektownych przestrzeń. Dostępne nowoczesne systemy zapewniają też optymalną szczelność.

Nowoczesne systemy plastikowo-aluminiowe lub drewniano-aluminiowe to doskonała wydajność energetyczna i ochrona przed włamaniami, a ponadto wysoka estetyka i niezrównana funkcjonalność. To dlatego tego rodzaju drzwi tarasowe cieszą się największym zainteresowaniem nabywców – mówi Diana Szczotkiewicz, doradca klienta Internorm w Gdańsku.

Gdzie kupić nowoczesne drzwi tarasowe w Gdańsku?

Mieszkańcy Gdańska, jak również całego Trójmiasta, chcąc zaopatrzyć się w najlepsze rozwiązania z zakresu drzwi tarasowych, powinni skierować swoje kroki do siedziby firmy Internorm. Ten europejski lider w produkcji okien słynie z innowacyjnych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do potrzeb użytkownika. Doradcy Internorm pomogą ci wybrać drzwi tarasowe przesuwne, które staną się ozdobą zarówno wnętrza, jak i elewacji budynku. W portfolio firmy znajdują się zarówno standardowe, jak i nietypowe realizacje, co stanowi potwierdzenie wszechstronności oferowanych rozwiązań. Marzysz o jasnych, pełnych światła wnętrzach bez dyskomfortu związanego ze stratami energii? Skontaktuj się z przedstawicielem Internorm.

Skontaktuj się z Internorm Gdańsk

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF