Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Ile kosztują okna drewniano-aluminiowe?

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Ile kosztują okna drewniano-aluminiowe?

Ceny stolarki okiennej są zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Należy jednak pamiętać, że okna to inwestycja na wiele lat. Dlatego warto decydować się na takie, które będą trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Najlepsze są te modele, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i bezpieczeństwo – tak jak okna drewniano-aluminiowe. Na jaki wydatek musisz się przygotować, wybierając taki wariant?

Okna drewniano-aluminiowe są bez wątpienia jednymi z najbardziej zaawansowanych produktów dostępnych na rynku. Mają wiele zalet i stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji, przez co z pewnością przypadną do gustu miłośnikom funkcjonalnych rozwiązań. Pod względem parametrów technicznych i komfortu użytkowania okna drewniano-aluminiowe są zdecydowanym faworytem na rynku. Cena zakupu takiej stolarki zależy od wielu czynników.

ile kosztują okna drewniano-aluminiowe - cena.jpgOkna drewniano-aluminiowe – jaka jest cena?

Okna drewniano-aluminiowe to produkty, które można elastycznie dopasować do konkretnych potrzeb. Rama składa się z dwóch niezależnych profili tworzących spójną całość, dzięki czemu okna z wewnętrznej strony zachowują strukturę drewna, a od zewnątrz są dodatkowo zabezpieczone przez aluminiową nakładkę.

Dbamy o to, aby każdy klient czuł się wyjątkowy i miał realny wpływ na to, jak będą prezentowały się wybrane przez niego okna – mówi dyrektor sprzedaży Internorm w Polsce, Dariusz Olszewski. – W kolekcji okien drewniano-aluminiowych mamy do wyboru różne materiały, takie jak dąb, orzech, modrzew czy jesion. Poszczególne modele różnią się również parametrami technicznymi i rodzajem oszklenia, a ostateczny wybór oszklenia, klamek, kolorów, stylistyki czy wymiarów należy bezpośrednio do klienta i wpłwna na cenę okien drewniano-aluminiowych.

Ze względu na dostępność wielu wariantów wykończenia oraz właściwości technicznych, trudno o oszacowanie kosztów zakupu okien drewniano-aluminiowych. Najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie o indywidualną wycenę, precyzując cechy techniczne i styl wykończenia wybranego okna.

Czy okna drewniano-aluminiowe są warte swojej ceny?

Przy wyborze stolarki okiennej z pewnością ważnym kryterium jest cena. Nie zawsze jednak warto decydować się na najtańsze produkty, gdyż okna to inwestycja długoterminowa. Stolarka drewniano-aluminiowa to modele zaawansowane technologicznie, które wyróżniają się energooszczędnością, estetyką wykonaqnia i wysoką trwałością, dlatego decydując się na taki wariant, musisz mieć świadomość, że z pewnością wydasz więcej niż za popularne okna PVC. Cena w dużej mierze zależy także od dodatkowego wyposażenia i parametrów wyszczególnionych w zamówieniu konkretnego modelu. Wielkoformatowe okno z oszkleniem P4, ramą z drewna najwyższego gatunku oraz zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych na pewno będzie droższe niż to z podstawowym wyposażeniem i o standardowych wymiarach.

Zamów wycenę

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF