Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Internorm: opinie o oknach producenta z Austrii

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Internorm: opinie o oknach producenta z Austrii

Wybierając okna do swojego domu, warto poświęcić więcej czasu na dokładne przeanalizowanie opinii dostępnych w internecie. Często to właśnie one są najbardziej rzetelnym źródłem informacji na temat jakości wykonania produktów. Sprawdź, jakie opinie wystawili użytkownicy okien Internorm i dowiedz się, dlaczego producent z Austrii sprzedał już ponad 25 mln jednostek okiennych na przełomie 90 lat rozwoju firmy.

„Nowoczesne i solidne”

Wśród opinii o oknach Internorm na forach branży okiennej pojawiają się różne zalety, ale znamienne są dwie najczęściej wskazywane przez użytkowników cechy – nowoczesny design i solidne wykonanie. Potwierdzają to także pracownicy salonów, którzy produkty Internom znają od podszewki.

Pracowałem już w sprzedaży w różnych firmach, jednak pierwszy raz mam poczucie, że produkt, który proponuję klientom, jest naprawdę wart swojej ceny. Muszę przyznać, że jakość wykonania okien i drzwi Internorm jest wyjątkowa, skrzydła chodzą gładko i stabilnie, a po zaryglowaniu bardzo szczelnie przylegają z każdej strony. Dobrze wygłuszają i izolują od zimna – wyraził swoją opinię Grzegorz Wojtowicz, doradca klienta Internorm.

„Ciepłe i ciche”

Okna Internorm to okna pasywne. Oznacza to, że spełniają najwyższe normy energooszczędności i nadają się do domów nastawionych na minimalizację zużycia energii. Potwierdzają to nie tylko certyfikaty niezależnych instytutów, jak Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim czy Politechnika w Graz, ale także najpopularniejsze opinie internautów o oknach.

Okna Internorm z Austrii przeznaczone są przede wszystkim do domów pasywnych. Kupując tak dobrze izolowane okna, warto zadbać, aby pozostałe elementy konstrukcji domu były także dobrze ocieplone. Kluczowa jest szczelność izolacji ścian i dachu oraz zniwelowanie mostków termicznych. Wówczas w domu praktycznie przez cały rok będzie panować taka sama temperatura przy minimalnym udziale ogrzewania czy wentylacji. Warto także wspomnieć o doskonałej izolacji akustycznej. Przy zamkniętych oknach nie słychać nawet koszenia trawy w ogrodzie – podkreśla Diana Szczotkiewicz, doradca klienta Internorm.

Okna Internorm – poznaj opinię architekta

Szukając opinii o producentach okien, warto zwrócić uwagę także na słowa ekspertów. Dlatego też poprosiliśmy o wypowiedź jednego ze współpracującymi z nami architektów.

Proponuję swoim klientom okna Internorm, ponieważ są sprawdzone i niezawodne i pozwalają na praktycznie każdą aranżację. Limit wysokości okien Internorm to 2,8 metra, co umożliwia stworzenie przeszkleń od podłogi do sufitu, a ciągłe łączenia szkła pozwalają na stworzenie przeszkleń bezramowych o długości kilkunastu metrów. To bardzo wygodne, że jeden producent dostarcza zarówno okna w typowych rozmiarach, jak i przeszklenia wielkoformatowe, a wszystkie spełniają rygorystyczne normy budownictwa pasywnego – wyraził swoją opinię.

ciekawa architektura z oknami Internorm.jpg

Odwiedź salon Internorm i wyrób sobie własną opinię

Internorm podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Chętnie spełniamy życzenia specjalne. Dlatego najlepiej dopasować okna skrojone na miarę. Przyjdź do salonu okien Internorm w Gdańsku i wyrób sobie własną opinię!

Skontaktuj się z Internorm Gdańsk

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF