Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jakie korzyści daje nakładka aluminiowa?

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Jakie korzyści daje nakładka aluminiowa?

Aluminium wyróżnia się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Dlatego też wykorzystywane jest przez Internorm jako nakładka zewnętrzna na okna PCV. W przeciwieństwie do kolorowej okleiny nakładka aluminiowa utrzymuje niezmienną barwę przez dziesiątki lat. Aluminium jest odporne na działanie czynników atmosferycznych (promieni słonecznych, deszczu itd.), dzięki czemu zachowuje swoje walory estetyczne i właściwości wytrzymałościowe. Internorm posiada kilka modeli okien z nakładką aluminiową - od nowoczesnych po tradycyjne. Będą one pasować do każdego stylu architektonicznego.

Drzewo i aluminium – naturalne i stabilne połączenie

Przez wieki okna były w całości produkowane z drewna – każdy egzemplarz był unikalnym dziełem, zależnym od miejsca montażu oraz pełnionej funkcji. Choć drewniano-aluminiowe okna firmy Internorm obecnie są produkowane w dużej mierze w sposób zautomatyzowany, rzemiosło wciąż w nas trwa i dodaje stylu Twoim oknom.

Drewno w firmie Internorm podlega surowym kryteriom jakościowym. Ponadto pochodzi z lasów o zbalansowanej gospodarce, co potwierdza certyfikat PEFC. W tartaku podczas wycinania drewna wybierane są tylko najlepsze i najpiękniejsze fragmenty pnia, aby uzyskać jednolity obraz włókien i podkreślić wyjątkowy charakter drewna. Pozostałe przeznaczane są do innych celów, m. in. produkcji rdzeni izolacyjnych.

Okna Internorm – drewniane z nakładką aluminiową.jpg

Nie tylko z powodu swojej naturalności w tworzeniu przytulnej atmosfery drewno jest świetnym materiałem do produkcji okien. Ich właściwości takie jak świetna izolacyjność cieplna, wysoka wytrzymałość oraz bardzo dobra stabilność spełniają najwyższe wymagania i normy certyfikacyjne. Fuzja aluminium, pianki termicznej oraz drewna to genialna koncepcja, która zaopatruje okna drewniano-aluminiowe w te doskonałe parametry. Nie bez znaczenia jest również bezpieczeństwo – okna drewniano-aluminiowe Internorm zapewniają antywłamaniowość klasy RC2

Aluminium i PCV łączy się w perfekcję

drzwi przesuwne KS 430 pcv-aluminiowe.jpgBiałe okna plastikowe należą w dalszym ciągu do okien cieszących się największą popularnością. Jednak wielu klientów skłania się bardziej ku oknom z PCV i aluminium. Aluminiowa nakładka zewnętrzna umożliwia nie tylko łatwą pielęgnację, ale można ją wykonać w wielu kolorach i kształtach. Przykładowo najmodniejsze są obecnie kolory stali szlachetnej, brązy oraz antracyt. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się także beż.

Okna PCV-aluminiowe od Internorm to okna na zamówienie, są produkowane pod indywidualny wymiar i kształt otworów. Możliwe są formy półokrągłe i skośne, szprosy i inne dodatki. Obok okien rozwiernych, rozwierno-uchylnych czy uchylnych produkujemy również okna stałe, drzwi balkonowe, drzwi tarasowe oraz wielkoformatowe przeszklenia fasadowe. Do tego wszystkiego wykonujemy najwyższej klasy drzwi przesuwne z niskim progiem.

W Internorm przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości wykonania w najdrobniejszych szczegółach. Perfekcyjne wykonanie łączeń nakładek aluminiowych dba o piękną estetykę oraz zapewnia wieloletnią wytrzymałość. Dlatego wszystkie nasze okna są objęte 10-letnią gwarancją.

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF