Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Internorm w stylu klasycznym

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna Internorm w stylu klasycznym

Styl Ambiente w architekturze jest ponadczasowy i przenosi nas poza granice współczesnego designu, nie wypadając nawet na chwilę z roli klasycznej elegancji. To tradycyjne, klasyczne domy i eleganckie dworki - kwintesencja secesyjnego uniwersalizmu.

Czerpiąc z tradycji

Bezpośrednią inspiracją do powstania produktów w ofercie okien stylu tradycyjnego Internorm były dwie epoki uważane za złotą erę wysublimowanego budownictwa: secesja oraz klasycyzm. Nie zmienia to faktu, że okna dla pasjonatów minionych czasów powinny podążać z duchem czasu i przystosowywać się do najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych na rynku. Jeśli budujesz tradycyjny dom albo remontujesz rezydencję, od razu zainteresuj się linią Ambiente od Internorm.

profile okien klasycznych ambiente.jpg

Twój prywatny dworek

Wyszukane, piękne i eleganckie okna podkreślą wyjątkowy charakter Twojego domu i wysoki standard życia. Połączenie ponadczasowej klasyki i elegancji z najnowszymi technologiami produkcji zapewni Ci wyjątkowy komfort mieszkania. Zaokrąglone krawędzie okien Ambiente po wewnętrznej stronie zapewniają harmonijny wygląd. Okrągłe klamki (chromowane lub z polerowanego mosiądzu) podkreślą ponadczasowy charakter okien. Mocno wyprofilowane skrzydła okien Ambiente wraz z dekoracyjną ościeżnicą stworzą przytulną, nastrojową atmosferę. Naklejane lub zintegrowane szprosy o różnych szerokościach – białe, złote i ołowiane oraz okiennice podkreślą klasyczny charakter linii stylistycznej Ambiente od zewnątrz.

Dla prawdziwych koneserów architektury...

drzwi klasyczne ambiente aluminiowe2.jpgdrzwi klasyczne ambiente aluminiowe1.jpg

Jesteś zwolennikiem ponadczasowej, klasycznej i tradycyjnej architektury, więc szukasz do niej pasujących okien, ale także drzwi zewnętrznych. Mocno wyprofilowane krawędzie drzwi z linii Ambiente podkreślą Twój wysmakowany gust oraz zaakcentują wysoki standard życia w Twoim domu. Dopasuj drzwi zewnętrzne według własnej finezji, dobierając ich rozmiar, kolor, oszklenie i wzornictwo. Drzwi Internorm to ponad kilkaset możliwych konfiguracji tych elementów. Nawet najlepsze okno dla pasjonatów tradycyjnej architektury nie odwróci uwagi od drzwi wejściowych, które w przypadku tradycyjnych domów stanowią wizytówkę wnętrza i kwintesencję stylu całego budynku. Właśnie dlatego linia Ambiente składa się również z wyjątkowo pięknych drzwi o bezkompromisowych właściwościach termoizolacyjnych i antywłamaniowych.

Nie będzie zaskoczeniem fakt, że oferta drzwi wyprodukowanych w ramach serii Ambiente zawiera przede wszystkim klasyczne modele z centralnie umiejscowionym oszkleniem, konserwatywnymi i tradycyjnymi zdobieniami oraz charakterystycznymi wypukłościami. Ty decydujesz, jakie klamki i kolory płycin drzewnych, czy jaki rodzaj oszklenia, najlepiej pasują charakterem do Twojego domu. Marce Internorm pozostaw dostarczenie najlepszej jakości materiałów i technologii produkcji, które podbijają świat swoimi wyjątkowymi parametrami.

Elegancji i klasyki nie da się nauczyć, to są kwestie indywidualnej wrażliwości. Jeśli odnajdujesz się w takim stylu, marzysz o tradycyjnych oknach i drzwiach – ale chcesz im nadać charakteru, złóż nam wizytę. Serdecznie zapraszamy do salonu Internorm w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 214 na I piętrze.

okna drewniane w jasnym klasycznym wnętrzu.jpg

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF