Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna montowane nad morzem

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Okna montowane nad morzem

Internorm jest liderem wśród europejskich producentów okiennych. Posiada niemal 90-letnie doświadczenie w produkcji stolarki okiennej, przez ten czas pod marką Internorm stworzonych zostało ponad 20 milionów okien. W misję Internorm wpisany jest ciągły rozwój, standard jakości i inwestowanie w coraz nowsze technologie i innowacyjne pomysły. Potwierdzeniem pozycja lidera w branży oraz sektorze nowych technologii okiennych są oddziały Internorm w Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu i Katowicach. Wkrótce zostanie otwarta kolejna lokalizacja salonu okien i drzwi – w Gdańsku. Wszystko po to, żeby mieszkańcy nadmorskich terenów mogli korzystać z innowacyjności Internorm i cieszyć się dobrymi widokami ze swoich okien!

Powrót do przeszłości

Zanim przejdziemy do montażu okien Internorm w Gdańsku, należy wspomnieć rok 1931. Właśnie wtedy małe, lokalne austriackie przedsiębiorstwo stolarki okiennej zaczęło rosnąć w siłę. Intensywne rozwinięcie się firmy nastąpiło dzięki przemyślanej wizji postępu, charyzmie prowadzącej do celu i chęci stworzenia najlepszego na rynku okna. W konsekwencji nieprzerwanego rozwoju, kiedy firma przestała być zakładem rodzinnym - a stała się prężnie działającym przedsiębiorstwem - niemal pół wieku temu powstała marka Internorm. Austriacka marka, która jeszcze bardziej przyspieszyła proces rozwoju pełnego sukcesów.

siedziba Internorm.jpg

Stały rozwój

Od 2004 roku firma Internorm jest obecna w Polsce. IFTM Group Sp. z o.o. to wyłączny dystrybutor produktów sygnowanych znakiem jakości Internorm. Od tego czasu Internorm nie zwalnia tempa, stale ulepsza wszystkie działy: obsługi klienta, inwestycji czy dystrybucji. Każda biznesowa decyzja jest jak kolejna cegiełka budująca firmowy sukces. Wszystkie te działania prowadzą do najważniejszego – zrównoważonego wzrostu sprzedaży na terenie całej Polski i satysfakcji klientów na poziomie 98%. Nawiązanie umów dystrybucyjnych z wieloma krajowymi partnerami dobitnie to potwierdza. A nadmorskie otwarcie filii Internorm w Gdańsku przeprowadzone było z myślą o tych, którym zależy na oknach jakości Premium.

usługa montażu okien Internorm.jpg

Internorm – także w czasie prac nad otwarciem salonu okien i drzwi w Gdańsku montującego okna nad morzem - stosuje całościową koncepcję systemów okiennych, która w sposób znaczący różni się od innych producentów. Kompleksowo prowadzi produkcję, dystrybucję i montaż okien od początku do końca – przeprowadzając badania, testując rozwój, tworząc i wykończając produkt a także odpowiadając za logistykę. Wszystko w Internorm oparte jest na nowych technologiach, odpowiednio skontrolowanych i certyfikowanych. To pełne zarządzanie całym procesem pozwala marce Internorm sprzedawać najbardziej jakościowe i innowacyjne produkty.

okna pasywne internorm certyfikaty.pngNiezmiennie najwyższa jakość

Marka Internorm od początku istnieją przykłada wielką wagę do innowacyjności i stosowania najnowszych technologii. Przełomem w historii firmy jest rok 1996, gdy jako pierwsza firma w branży zaczęła specjalizować się w produkcji okien PVC. Nie byłoby tego sukcesu bez przemyślanej wizji rozwoju technologicznego, know-how i wyczucia stylistycznego.

Jako jedyna europejska marka, firma Internorm może pochwalić się tym, że wszystkie jej produkty są dostosowane do budownictwa pasywnego, co oczywiście poświadczone jest certyfikatami. Nadaje je między innymi Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt, a także Instytut Stolarki Okiennej w Rosenheim i Politechnika w Graz. Okna i drzwi Internorm spełniają najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej.

Okna Internorm w Gdańsku

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia nowego salonu Internorm w Gdańsku. Otwierając się na nowych Klientów, w miejscu o specyficznym, bo wilgotnym klimacie, potwierdzamy jakość okien Internorm i aktualność nadanych certyfikatów – dodaje Weronika Kozłowska z Działu Sprzedaży Internorm, uczestnicząca w pracach przy otwarciu nowego oddziału okien i drzwi w Trójmieście.

Czekamy na Państwa w Gdańsku, przy ulicy Kartuskiej 214!

Poznaj okna Internorm

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF