Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna na zamówienie

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna na zamówienie

Budując dom czy wymieniając okna w mieszkaniu, zależy nam, aby wszystko było wykończone w każdym detalu. Nie inaczej jest z oknami, które powinny cieszyć oko i służyć przez wiele lat. Obecnie producenci oferują wiele możliwości i grzechem byłoby z nich nie skorzystać.

Dlaczego warto wybrać okna na zamówienie?

Chyba większość z nas, decydując się na wymianę lub wstawienie stolarki okiennej, szuka gotowych rozwiązań, które spełnią określone wymagania. Są dostępne „od ręki” oraz charakteryzują się niższą ceną. Jednak oszczędność może być pozorna, jeżeli wybierzemy okna nie sprawdzając skrupulatnie wszystkich parametrów. Istnieje możliwość zniwelowania ubytków ciepła, a co za tym idzie wysokich kosztów ogrzewania wybierając okna pasywne produkowane na zamówienie – to inwestycja na lata. Okna muszą być dobrze dopasowane do wnęk okiennych, aby nie pojawiły się żadne nieszczelności. Stolarka okienna na wymiar rozwiązuje ten problem, zapewniając wysoką trwałość i szczelność.

duże okna przesuwne na zamówienie.jpgPraktyczne i eleganckie rozwiązania

Producenci okien stają przed dużym wyzwaniem, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. W Internorm nie stanowi to problemu. Specjalnie opracowane systemy okienne spełniają marzenia o otwartej i dużej przestrzeni. Wielkopowierzchniowe przeszklenia tworzone na zamówienie dostosowane są do indywidualnych rozwiązań architektonicznych. Okna panoramiczne tworzą nieograniczone poczucie przestrzeni. Wielkie tafle szkła, wielkogabarytowe drzwi przesuwne czy narożniki szklane to tylko niektóre rozwiązania, które zapewniają większy dopływ światła i podwyższą komfort domowników.

Bardzo dobrym i eleganckim rozwiązaniem są okna z niskim progiem na zamówienie. W drzwiach podnośno-przesuwnych wielu producentów stosuje się wysokie kilkucentymetrowe progi, które nie są bezpieczne dla osób starszych czy dzieci. W drzwiach podnośno-przesuwnych Internorm próg ma zaledwie 1,2 cm, co umożliwia bezpieczne i bezproblemowe wyjście na ogród, taras lub balkon. Na szczególną uwagę zasługują również narożniki całoszklane, okna bezramowe oraz przeszklenia stałe, które dają poczucie nieograniczonej przestrzeni.

Różne style

Nie można zapominać o indywidualnych preferencjach domowników. Okna i drzwi mają duże znaczenie w aranżacji domu, podkreślając jego charakter. W Internorm dostępne są cztery style wzornicze, które idealnie wpisują się w nawet najbardziej wyszukane style architektoniczne. home soft emanuje ciepłem i harmonią, a home pure podkreśla nowoczesny charakter budynku. Miłośnicy minimalizmu chętnie wybierają styl studio, który charakteryzuje się czystymi formami, natomiast ambiente jest idealny dla klasycznych, tradycyjnych domów i eleganckich dworków.

W dobie nowoczesnych rozwiązań każdy z nas może spełniać marzenia i stworzyć dom, który idealnie podkreśla naszą osobowość i indywidualny styl.

Dodatkowe funkcjonalności

Warto wiedzieć, że inne potrzeby mają osoby mieszkające w dużym mieście, na błogiej wsi, w małym mieszkaniu czy w obszernym domu. Odpowiedni wybór okien decyduje o naszym komforcie, a w końcu dom powinien być naszą oazą. 

montaż okien przesuwnych na zamówienie.jpg

Internorm proponuje swoim klientom rewolucyjne technologie, które w znaczący sposób wpływają na bezpieczeństwo i wygodę użytkowników. Wybrane modele mogą być wyposażone w nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest I-tec Zacienienie, która zapewnia należytą ochronę przeciwsłoneczną w upalne dni, lepsze wykorzystanie energii w zimie, a także umożliwia samoczynne otwieranie żaluzji przy wschodzie słońca i zamykanie przy zachodzie. Aby wzmocnić poczucie bezpieczeństwa można zdecydować się na model z technologią I-tec Ryglowanie, natomiast dodatkowy komfort domownikom zapewni I-tec Wentylacja i I-tec SmartWindow.

Odwiedź salon okien w Gdańsku

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF