Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna nieotwierane – gdzie kupować i gdzie montować?

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna nieotwierane – gdzie kupować i gdzie montować?

Okna stanowią ważny element każdego domu, wpływając na jego funkcjonalność oraz wygląd. Jednym z najgorętszych trendów architektonicznych są duże przeszklenia, które często można spotkać w budynkach nowoczesnych. Taki efekt można uzyskać, montując okna nieotwierane, które coraz chętniej są uwzględniane w projektach domów. Kiedy warto zdecydować się na duże okna i gdzie je kupić?

Okna nieotwierane z pewnością dodadzą elegancji każdemu wnętrzu, jednak podjęcie decyzji o ich montażu powinno być poprzedzone gruntownymi przemyśleniami. Takie rozwiązanie optycznie powiększa przestrzeń oraz zapewnia dostęp do światła dziennego, dzięki czemu pomieszczenie jest jasne i przestronne. Należy jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do tradycyjnej stolarki okiennej nie umożliwiają one uchylenia skrzydła, aby wpuścić trochę świeżego powietrza. Decyduje to o tym, że okna nieotwierane do tej pory były standardem przede wszystkim w obiektach publicznych i komercyjnych. Nie ma jednak powodu, aby rezygnować z dużych przeszkleń w warunkach domowych.

Okna nieotwierane – tylko od Internorm2.jpgKiedy warto się zdecydować na okna nieotwierane?

Okna nieotwierane, czyli FIX-y, to rozwiązanie, które sprawdzi się w salonach i sypialniach. Ze względu na dużą powierzchnię przeszklenia okna stałe mogą stanowić dodatek do dużych drzwi balkonowych. W ten sposób zwiększą widoczność na ogród, zapewniając tym samym dostęp do światła, które w naturalny sposób rozjaśni całe pomieszczenie. W nowoczesnych projektach domów coraz częściej stosuje się również okna nieotwierane w sypialni, szczególnie wtedy, gdy znajduje się ona na piętrze. W ten sposób można nadać wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. W połączeniu z dopasowanym oświetleniem punktowym panoramiczny widok nocą pozwoli się odprężyć i sprawi, że sypialnia będzie klimatyczna.

Okna nieotwierane są nawet o 30% tańsze od klasycznych, gdyż do ich produkcji zużywa się mniej materiałów – mówi dyrektor sprzedaży Internorm, Dariusz Olszewski. – Niższa cena nie ma wcale wpływu na jakość, a wręcz przeciwnie! FIX-y wyróżniają się całkowitą szczelnością oraz dobrą ochroną akustyczną, co zdecydowanie wpływa na komfort korzystania pomieszczeń – dodaje.

Okna nieotwierane – tylko od Internorm

Rozbudowane systemy przeszkleń wymagają zastosowania specjalnych rozwiązań technologicznych decydujących o trwałości, gdyż ich demontaż jest skomplikowanym procesem. Wybierając okna nieotwierane, należy zdecydować się na ofertę sprawdzonego producenta, który zyskał zaufanie wśród dotychczasowych klientów. Jeżeli zastanawiasz się nad montażem FIX-ów, z pewnością powinieneś brać pod uwagę markę Internorm. Dostępna obecnie na rynku kolekcja okien nieotwieranych spełnia wygórowane wymagania techniczne, jest dopasowana do potrzeb różnorodnych budynków, a dodatkowo dostępna w wielu stylach wykończenia.

okna nieotwierane - tylko od Internorm.jpg

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF