Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna pasywne Gdańsk

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Okna pasywne Gdańsk

Austriacka firma Internorm to lider, jeśli chodzi o nowoczesne okna pasywne. Obecnie jesteśmy marką nr 1 w Europie i stoi za nami prawie 90 lat doświadczenia w produkcji innowacyjnych okien. W dobie popularności rozwiązań energooszczędnych w budownictwie dostarczamy naszym klientom pionierskie, przeznaczone nie tylko do budownictwa mieszkalnego okna pasywne. Gdańsk to miejsce, w którym klienci mogą poznać nasze produkty z bliska, odwiedzając otwarty niedawno wyjątkowy salon.

Okna pasywne Internorm

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie okna pasywne spełniające ścisłe wymagania tego rodzaju budownictwa. Każdy produkt posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość wykonania i właściwości termoizolacyjne, bezpieczeństwo oraz izolację akustyczną. Nasze okna, zanim trafią do klientów, przechodzą serię skrupulatnych testów i są w standardzie objęte 10-letnią gwarancją.

Produkujemy okna PCV, PCV z nakładką aluminiową oraz drewniano-aluminiowe. Wykonujemy drzwi przesuwne i przeszklenia w rozmiarze XL. Na indywidualne zlecenie klienta możemy wykonać niestandardowe realizacje wielkogabarytowe. Ponadto oferujemy szeroki wybór antywłamaniowych drzwi wejściowych aluminiowych i drewniano-aluminiowych.

Wyznaczamy branżowe trendy, a przy tym przykładamy ogromną wagę do designu naszych produktów, by stanowiły ozdobę budynków, do których trafiają. Montaż przeprowadzają nasi fachowcy, byśmy mieli pewność, że okna w pełni wykorzystają swój potencjał i będą Państwu służyć przez lata.

Okna pasywne dla mieszkańców Gdańska

Teraz również mieszkańcy Gdańska i całego Trójmiasta mogą poznać bliżej świat okien pasywnych. Wystarczy, że odwiedzą Państwo nasz salon mieszczący się w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej 214. Jesteśmy otwarci dla naszych klientów od poniedziałku do soboty. Oczekujemy również na kontakt mailowy i telefoniczny. Uważamy, że możliwość obejrzenia produktów na żywo w salonie to najlepszy sposób na podjęcie decyzji przed ewentualnym zakupem. To także szansa lepszego poznania świata energooszczędnego budownictwa oraz ciepłych antywłamaniowych okien i drzwi.

okna pasywne dla mieszkańców Gdańska.jpg

Dlaczego warto odwiedzić salon Internorm Gdańsk?

 • Czym jest współczynnik Uw i jaka jego wysokość stanowi wyznacznik okien pasywnych?
 • Jakie są zalety okien PCV, PCV z aluminiową nakładką, a jakie okien drewniano-aluminiowych?
 • W jaki sposób odpowiednio zamontować okna w warstwie ocieplenia?
 • Jaka klasa bezpieczeństwa okien jest optymalna dla budownictwa mieszkaniowego?
 • Dlaczego większość klientów w Europie wybiera okna pasywne Internorm?

Na te i znacznie więcej pytań odpowiedzą w gdańskim salonie nasi eksperci! Starannie opiszemy każde interesujące Państwa rozwiązanie i objaśnimy zasady jego działania. Wsłuchamy się w Pastwa potrzeby i wspólnie poszukamy odpowiednich okien do nowego bądź remontowanego lokum. Zapewniamy, że w naszym salonie panować będzie atmosfera tak ciepła, jak temperatura w Państwa domach wyposażonych w okna Internorm zimą :)

Zapraszamy do gdańskiego salonu Internorm przy ulicy Kartuskiej 214!

Zobacz salon

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF