Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV – kolory

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna PCV – kolory

Okna PCV są najpopularniejszymi oknami wybieranymi przez Polaków – zarówno w czasie budowy domu, jak i wymiany okien na nowe. Internorm zawsze wyprzedzając o krok wymagania klientów, stale rozbudowuje i poszerza ofertę okien PCV, tak, aby każdy mógł dopasować okno do swoich oczekiwań. Teraz decydując się na kolorowe okna PCV od Internorm wystarczy wybrać barwę z bogatej palety odcieni i wraz z projektantem dopasować okna wedle własnych życzeń.

Paleta barw dla Ciebie!

Internorm oprócz standardowych barw okien PCV oferuje duży wybór kolorów specjalnych, jak na przykład gama kolorów hirestColours - wysoce odpornych na warunki atmosferyczne kolorów drewnopodobnych i metalicznych.

Z uwagi na rozbudowaną paletę barw okien PCV, Internorm wydzielił 4 style architektoniczne, które pozwolą na łatwiejsze podjęcie decyzji. Przedstawiamy styl Studio, Home Pure, Some Soft oraz Ambiente. Dla łatwiejszego podjęcia decyzji poprosiliśmy o komentarz zaprzyjaźnionego projektanta wnętrz, Krystynę Sokołowską.

Do wykończenia możemy wykorzystać kolory z serii: HF (odporna na pogodę drobna struktura), HFM (odporna na pogodę drobna struktura metaliczna), HM (odporny na pogodę kolor standardowy) oraz HDH (odporny na pogodę kolor drewnopodobny). W każdym przypadku stosowane są specjalne powłoki proszkowe o wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne. Dodatkowo, kolory HDH odznaczają się realistycznym wyglądem naturalnego drewna – dzięki użyciu specjalnej powłoki strukturalnej.

Styl Studio

Przywiązujesz dużą wagę do designu. Jako trendsetter masz wewnętrzną potrzebę bycia na bieżąco z nowinkami i postępem technologicznym. Nowoczesna linia Studio podkreśli Twój ekskluzywny styl życia i pozwoli na zrealizowanie indywidualnych wyobrażeń. Okna PCV w stylu Studio doskonale wpisują się w architekturę Twojego domu. Zależy Ci na oknach, w których nie widać różnicy pomiędzy oknem stałym, a oknem otwieranym? Polecamy KF 510 i KF 410! A jakie kolory pasują do nowoczesnego stylu? Przede wszystkim odcienie szarości, m. in. antracyt, ale również świetnie sprawdzają się profile granatowe i w kolorze stali szlachetnej.

realizacja studio z oknami Internorm KF 500 z ukrytym skrzydłem.jpg

Styl Home Pure

Linia Home Pure to nowoczesny styl oparty na prostych formach. Pozwala stworzyć rozświetlone pomieszczenia, w których możesz się zrealizować, tworząc indywidualną przestrzeń dla siebie i swojej rodziny. Jako purysta przywiązujesz wagę do wysokiej jakości życia i masz świetnie wyczucie stylu. Kolory pasujące do tego stylu to m. in. granatowyciemna imitacja drewnaciemna zieleńbiały szary.

okna drewniane Internorm.jpg

Styl Home Soft

Dzięki stylowi Home Soft otrzymujesz przytulną atmosferę oraz różnorodne możliwości aranżacji – od klasycznej i eleganckiej, do fantazyjnej. Masz niemal nieograniczona możliwość wyboru kształtu okien (łuki półkoliste i szprosy) Przywiązujesz dużą wagę do jakości życia i cenisz sobie wygodne, miłe mieszkanie. Z oknami w stylu Home Soft stworzysz harmonijny, łagodny klimat wnętrza. Zwróć szczególną uwagę na jasne odcienie, m. in. jasną imitacje drewnabielbeżdelikatny różbłękit.

home soft.jpg

Styl Ambiente

Najbardziej klasyczny styl idealnie pasuje do tradycyjnych domów, jak również eleganckich rezydencji. Dzięki oknom Internorm w stylu Ambiente, podkreślasz wyjątkowy charakter swojego domu. Tutaj najlepiej zdadzą egzamin bogate odcienie, jak np. szczotkowany mosiądzciemna imitacja drewnabordogłęboka ciemna zieleń.

hotel ambiente.jpg

Zobacz paletę najpopularniejszych kolorów okien

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF