Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Premium – Made in Austria

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna Premium – Made in Austria

Okna Premium to okna najwyższej jakości dopasowane do indywidualnego zamówienia Klienta. Przy zakupie okien z półki Premium zyskuje się możliwość zadecydowania nie tylko o wymiarze okna, ale również o jego kolorze, zabezpieczeniach antywłamaniowych, kształcie klamki czy dodatkach takich jak rekuperacja czy automatyczne żaluzje. Wśród dodatków do okien Premium, Internorm oferuje między innymi okna z Zacienieniem I-tec, czyl żaluzją, która napędzana jest wyłącznie baterią słoneczną – okna są ekologiczne i nie korzystają z instalacji elektrycznej, a podłączenie do sieci bezprzewodowej pozwala sterować osłoną przeciwsłoneczną nawet z drugiego końca świata.

Najwyższa jakość od początku!

W Europie najbardziej renomowanym producentem okien Premium jest Internorm, który powstał niemal 90 lat temu w Austrii. Okna produkowane przez Internorm są pod każdym względem bezkompromisowe, a składają się na to najlepsze materiały: wysokiej jakości drewno i aluminium, a także PCV oraz szkło klasy P4Ponadto Internorm stwarza ogromne możliwości personalizacji, do wyboru jest kilkadziesiąt kolorów i nietypowych kształtów, jak np. okna skośne, a także długa lista dodatkowych zabezpieczeń, m.in. klamki antyprzewierceniowe, czujniki zamknięcia między skrzydłem a ramą, a standardowo – trzpień antywłamaniowy.

fabryka okien Internorm - gdzie kupić okna pasywne.jpg

Wszystkie okna Internorm mają przynajmniej potrójne oszklenie i trzy uszczelki obwodowe, co przekłada się na doskonałe parametry termoizolacyjne. A sznytu oknom Premium Internorm nadają szczegóły: okucia są zawsze ukryte, płaszczyzny idealnie gładkie, a kąty - symetryczne. O najwyższej jakości okien i drzwi Premium od Internorm świadczy nadawana przy zakupie dziesięcioletnia gwarancja.

Okna Premium pozwalają na szerokie możliwości personalizacji. Powstają na indywidualne zamówienie, a klient decyduje nie tylko o wymiarach, ale również kolorze, liczbie zabezpieczeń antywłamaniowych, kształcie klamki i dodatkach. Okno Premium jest produktem wysoce spersonalizowanym – a dzięki temu niepowtarzalnym.

co mówią o oknach ich parametry.pngEnergooszczędne okna pasywne Premium

Parametry techniczne okna w największej mierze decydują o tym, czy jest to okno Premium. Jeśli klient zdecydował się na zakup okien wysokiej klasy, ma prawo oczekiwać, że będą one pasywne. Głównym zadaniem okien pasywnych jest niedopuszczenie do ucieczki ciepła z domu. Standardowe okna nie stanowią właściwej bariery dla ciepła i chłodu, przez co generują większe koszty ogrzewania budynku w okresie zimowym i wentylacji w okresie letnim

Przez standardowe okna najczęściej wydostaje się około 25% ciepła całego domu. Dzięki oknom pasywnym Premium można ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem i wentylacją do minimum. Co ważne – okna pasywne powinny mieć współczynnik przenikania ciepłą Uw na poziomie poniżej 0,8 W/m2K. Potwierdzeniem tego, że mamy do czynienia z oknami pasywnymi są certyfikaty – które marka Internorm posiada i z chęcią przedstawia Klientom. Na przykład okno drewniano-aluminiowe Premium HF 410 ma certyfikat na Uw = 0,64 W/m2K.

Antywłamaniowe okna Premium

Bezpieczeństwo okien określa się za pomocą klas, najważniejsze są dwa oznaczenia: RC1 (okna o podwyższonej odporności na włamanie) i RC2 (okna antywłamaniowe). Na sforsowanie okien z oznaczeniem RC2 potrzeba około 3 minut przy użyciu specjalnych, często głośnych narzędzi, co w praktyce wystarcza, żeby włamywacz zrezygnował lub został zauważony. Jeśli chodzi o pozostałe zabezpieczenia okien Premium, należą do nich: trzpień antywłamaniowy (jest to standard w oknach Internorm), czujniki zamknięcia, czyli kontaktrony (podłącza się je do głównego alarmu), szyby ze szkła VSG klasy P4, które nie rozpadają się przy pęknięciu oraz klamki z kluczykiem.

O krok przed konkurencją

Poznaj innowacje I-tecWyjątkowość okien Premium Internorm polega nie tylko na ich indywidualnie dopasowanym wyglądzie czy doskonałych parametrach. Warto przyjrzeć się innowacyjnym rozwiązaniom: Ryglowaniu I-tec, Zacienieniu I-tec, Wentylacji I-tec czy I-tec Smart Window, czyli systemowi zdalnego zarządzania oknami za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie.

funkcje i-tec smartwindow.jpg

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF