Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PVC w kolorze antracyt – modne rozwiązania do domu

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna PVC w kolorze antracyt – modne rozwiązania do domu

Moda na białe okna PCV powoli przemija. Przede wszystkim dlatego, że dziś nie ogranicza nas technologia czy wąski budżet. Na współczesnym rynku często wybierane są ramy w różnorodnych kolorach. W ostatnich latach okna PVC w kolorze antracytowym są uznawane za ikonę luksusu. Dowiedz się, dlaczego akurat ten odcień jest tak chętnie wybierany do wnętrz Premium i w jakich zestawieniach prezentuje się on najlepiej.

Okna PVC mają wiele zalet, dlatego od lat cieszą się dużą popularnością. Są praktyczne, niedrogie, trwałe i uniwersalne. Świetnie spisują się w mieszkaniach, domach i budynkach użytkowych. Nie każdemu odpowiada jednak biel, w której tradycyjnie występują ich ramy. I słusznie. Coraz popularniejsze ciemne okna dodają pomieszczeniom wiele tajemniczości i stylu. Świetnie prezentują się też od zewnątrz, będąc ciekawym ozdobnikiem elewacji.

Antracyt - kolor Premium

Nie jesteś przekonany ani do białej stolarki, ani do odcieni drewna? Rozważ montaż okien w kolorze antracyt. To barwa głęboka, stylowa, elegancka i na pewno nie nudna. Świetnie komponuje się z nowoczesną architekturą. Pasuje w zasadzie do wszystkich kolorów, zapewniając atrakcyjny kontrast dla modnej bieli, beżu i jasnej szarości. Doskonale odnajduje się w aranżacjach minimalistycznych i skandynawskich, zapobiegając ich sterylności czy przewidywalności. Dlatego jest to świetny wybór na ramy okienne do domu lub mieszkania. Okna PVC w kolorze antracyt prezentują się bardzo graficznie, a przez to ciekawie. Zrobią duże wrażenie szczególnie w przestronnych wnętrzach, jednak i te o mniejszej powierzchni mogą zyskać z ich udziałem.

antracytowe okna symbolem luksusu.jpg

Okna antracyt – czy to odpowiedni wybór do Twojego wnętrza?

Wiele osób obawia się ciemnych ram okiennych z tego samego powodu, dla którego rezygnują z ciemnych ścian lub mebli – przywykli sądzić, że pomniejszają one i przytłaczają pomieszczenia. Tak w istocie może się stać, jednak tylko wtedy, gdy ciemnych elementów będzie za dużo, a światła za mało. Większości wnętrz – szczególnie tych nowoczesnych, gdzie dominuje biel czy jasna szarość – doskonale zrobi kontrast kolorystyczny. Można go sobie zafundować przy okazji montażu lub wymiany okien. Antracyt będzie świetnie wyglądał z bielą oraz wszelkimi szarościami i brązami – czyli najpopularniejszymi obecnie kolorami. Bardzo dobrze wygląda też z klasyczną cegłą, która bywa wyeksponowana na ścianach w aranżacjach loftowych.

Nie należy zapominać, że ramy okienne widoczne są z dwóch stron. Jednak antracyt to świetny wybór także dla elewacji. Podkreśla jej kształty i kolory, nadając budynkom bardziej graficznego wyglądu. Jest niezwykle elegancki, ale również praktyczny. Dobrze ukrywa zabrudzenia, co istotne szczególnie dla tych, których domy i mieszkania znajdują się niedaleko ruchliwych ulic. Biała stolarka potrafi zżółknąć, ten problem nie dotyczy jednak antracytu, który nie zmienia swojego wyglądu nawet po latach użytkowania.

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF