Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z francuskim balkonem

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna z francuskim balkonem

Okno z francuskim balkonem to inaczej wysokie okno z balustradą. Okna francuskie z balkonem składają się z bezpiecznego szkła wielowarstwowego. Decydując się na francuski balkon z oferty Internorm, uzyskać można piękne okno sięgające od sufitu do podłogi, dające piękny widok i doświetlone pomieszczenie. Zadaniem okna francuskiego jest wpuszczenie dużej ilości naturalnego światła. Okno z francuskim balkonem idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni, a nawet w kuchni – o ile jej metraż na to pozwala.

Bezpieczeństwo to podstawa

Wybierając okno z francuskim balkonem należy przestrzegać minimalnej zalecanej wysokości balustrady, która gwarantuje bezpieczeństwo osobom dorosłym i dzieciom. Często ze względów budowlanych w centrach miast balkony są zabronione. Przy niskim parapecie zastosowanie okrągłych lub kanciastych listew cokołowych ze stali szlachetnej jest konieczne, aby zagwarantować odpowiednie bezpieczeństwo przy opieraniu się.

Duet idealny: duże okno balkonowe i piękna balustrada

Połączenie balkonowego okna francuskiego z nowoczesnymi balustradami pozwala zyskać dodatkową dekorację budynku. Internorm oferuje standardowo trzy rodzaje wykończenia balustrad w oknach francuskich: szklana balustrada z VSG i zabezpieczeniem krawędzi, okrągły drążek ze stali szlachetnej oraz wersję z kanciastym drążkiem ze stali szlachetnej. Jeśli dzięki oknom francuskim od Internorm chcemy skupić się na widoku i perspektywie zewnętrznej, to warto zdecydować się na prostą, szklaną minimalistyczną balustradę, która nie będzie ograniczać widoków.

Francuski balkon - propozycja Internorm.jpg

Zapytaj o szybką wycenę francuskiego balkonu w swoim domu!

Zdaniem architekta

Dlaczego wiele osób decyduje się na okna francuskie, mimo iż nie dostarczają one dodatkowego miejsca w postaci tarasu bądź balkonu? Opowiada Dominik Jaworski, z poznańskiej pracowni architektonicznej:

Okna francuskie należą do wysokich okien. Duże przeszklenia dostarczają pięknych widoków – zwłaszcza o poranku i zachodzie słońca. Te piękne chwile, które uzyskać można oknem z francuskim balkonem z pewnością wynagradzają brak dodatkowej przestrzeni. Dodatkowo, francuskie okna, to nowoczesne rozwiązania dodające niepowtarzalnego designu mieszkaniom i domom. To również sposób na stworzenie wyjątkowych aranżacji.

Jak wybrać okno z balkonem francuskim?

Zakup odpowiedniego okna nie jest łatwy. W formie francuskiego balkonu w Internom dostępne są wszystkie okna PCV-aluminiowe i drewniano-aluminiowe. Aluminium pozwala chronić okno zewnętrzne przed działaniem warunków atmosferycznych. Główną zaletą stalowych i szklanych francuskich balustrad Internorm jest fakt, że szyba została przyklejona na całym obwodzie profilu (dzięki innowacji I-tec Oszklenie), co pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przepuszczalności ciepła i zyskanie dobrej izolacji akustycznej. Te dwa elementy pozwalają zapewnić wyjątkowy komfort, zwłaszcza w zakresie izolacji dźwiękowej. Jeśli zdecydujesz się na okna PCV z francuskim balkonem, w Internorm istnieje możliwość zamontowania w nich nowoczesnej Wentylacji I-tec bądź inteligentnego Zacienienia I-tec.

Jak zamontować okna francuskie?

jak zamontować okna francuskie.jpgDobranie odpowiednich okien z balkonem francuskim do nowoczesnej architektury z Internorm nie jest trudne. Wystarczy spotkać się z wykwalifikowanym doradcą Internorm, przedstawić mu swoje potrzeby i oczekiwania i zaczekać na efekt. Internorm kompleksowo zajmie się zdjęciem wymiarów, wykonaniem i montażem okna na Państwa zamówienie.

Czekamy na Państwa w Gdańsku, przy ulicy Kartuskiej 214!

Zobacz salon

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF