Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Złoty Dąb

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna Złoty Dąb

Nie każdemu z nas do gustu przypadają prostota i ascetyzm modernistycznych wnętrz. Wielu z nas nie potrafi sobie wyobrazić aranżacji domu bez elementów drewnianych. Dobrym przykładem jest stolarka okienna. Nawet decydując się na praktyczne okna PCV, wybieramy jednocześnie doskonałe okleiny imitujące wygląd prawdziwego drewna. Ogromną popularnością cieszą się okna w kolorze Złoty Dąb. Dlaczego tak chętnie wprowadzamy je do wnętrz swoich domów? Jakie zalety wynikają z zastosowania okien PCV z "drewnianą" okleiną.

Zalety i piękno okien drewnopodobnych z PCV

Złoty Dąb to jeden z najpopularniejszych wariantów okleiny wybieranych przez właścicieli domów decydujących się na okna PCV. Dlaczego miłośnicy drewna nie wstawiają na stolarkę drewnianą lub lepiej zabezpieczoną drewniano-aluminiową stolarkę okienną? Drewno jako materiał, z którego wykonywane są okna charakteryzuje się dobrą izolacją termiczną oraz akustyczną, nie wspominając o walorach wizualnych. Jednocześnie ma swoje wady. Jest mniej odporne na wilgoć w porównaniu do tworzywa sztucznego – popularnie wykorzystywanego do produkcji okien PCV. Ponadto wymaga okresowej konserwacji.

Oprócz tego, okna PCV są zwykle nieco tańsze. Ale zakup takich okien wcale nie musi się wiązać z koniecznością rezygnacji z pięknych drewnianych ram okiennych. Wiodący producenci okien, w tym firma Internorm, udostępniają swoim klientom możliwość pokrycia wewnętrznej strony ramy okiennej specjalną okleiną. Wersja Złoty Dąb jest prawdziwym hitem. Dlatego okna Internorm wykonane z PCV są dostępne także z taką okleiną oraz wieloma innymi, doskonale przypominającymi wygląd naturalnego drewna, a jednocześnie posiadającymi wszystkie zalety okien PCV.

wnętrze z oknami PCV złoty dąb.jpgOkna Złoty Dąb – kiedy warto na nie postawić?

Drewno jest powszechnie obecne w naszych domach. To z niego wykonana jest większość mebli, a często również parkiet. Okna Złoty Dąb najlepiej sprawdzą się w aranżacji wnętrza, gdy będą towarzyszyć meblom i podłodze w zbliżonym kolorze.

Specjalna okleina jest widoczna wyłącznie po wewnętrznej stronie ram okiennych. Oznacza to, że stawiając na tego typu profile w nowym budownictwie, nie musimy się martwić o to, czy okna będą pasowały do elewacji budynku. Z zewnątrz najczęściej wybiera się uniwersalną biel.

Okna złoty dąb to także dobry wybór dla miłośników stylu mieszkających w blokach lub współczesnych domach jednorodzinnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w surowej bryle kryło się klasyczne wnętrze, pełne mebli w stylu vintage, a nawet zabytkowych.

Okna Złoty Dąb w ofercie Internorm

Klienci firmy Internorm, którym zależy na takim właśnie wystroju wnętrza, nie będą zawiedzeni. Nasze okna drewnopobne spełniają ścisłe wymogi budownictwa pasywnego, ale również elegancji, niezależnie od wybranego stylu. Złoty Dąb to jedna z ciekawszych propozycji designerskich, które możemy zaoferować. Jest dostępna w wielu modelach okien PCV, a także różnych stylach ram okiennych. Ponadto, każdy klient odwiedzający jeden z naszych salonów może liczyć na profesjonalną poradę, również w zakresie aranżacji wnętrz.

Skontaktuj się z doradcą okiennym

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF