Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okucia w oknie – I-tec Ryglowanie

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okucia w oknie – I-tec Ryglowanie

Okucia w oknie to gwarancja bezpiecznego okna, przez które nie da się włamać. Zapomnijmy o przestarzałych mechanizmach tradycyjnych sworzni – pomyślmy o wyjątkowych klapkach ryglujących, które umożliwiają całkowicie bezpieczne zablokowanie skrzydła okiennego w ościeżnicy. Nowoczesna technologia Ryglowania I-tec to sworznie wciskane bezpośrednio do ościeżnicy, które zapobiegają wyważeniu okna. W ten sposób otrzymujemy nie tylko innowacyjne rozwiązanie, ale też mamy zapewnione maksymalne bezpieczeństwo naszego domu.

Komfortowe ryglowanie

Okucia w oknie, czyli Ryglowanie I-tec znajduje się w oknach Internorm z PCV oraz PCV-aluminium KF 500. Jest to standardowy element tych okien, podobnie jak zapewniona klasa odporności na włamanie RC2.

Internorm stawia na ulepszone systemy: specjalne klapki antywłamaniowe pozwalające na całkowicie bezpieczne zaryglowanie skrzydła okiennego w ościeżnicy. Umiejscowione są one w niedużych odległościach, po każdej z czterech stron skrzydła. Podczas ryglowania wciskane są bezpośrednio do ościeżnicy, aby włamywacz nie miał najmniejszych szans na ich sforsowanie. To gwarancja najlepszego bezpieczeństwa dla domowników i ich dobytku – komentuje Łukasz Sikora, certyfikowany doradca Internorm z Katowic.

Bez zbędnych regulacji

Tradycyjne systemy ze sworzniami wymagają okresowej regulacji. To konieczny warunek, żeby mogły poprawnie działać. I-tec Ryglowanie to koniec z tym obowiązkiem, bo klapki ze stali nierdzewnej zawsze ryglują się skutecznie i precyzyjnie.

Okucia w oknie Internorm nie potrzebują elementu współpracującego w ościeżnicy – jest to zapewnienie o ich niezawodnej pracy. Rozmieszczone gęsto na całym obwodzie skrzydła okiennego klapki antywłamaniowe wciskają się w ościeżnicę przy zamykaniu okna, zabezpieczając je przed wyważeniem i zapewniając bezkompromisową ochronę.

Jedno rozwiązanie, wiele zalet

Jakie zatem są główne zalety okuć w oknie w innowacyjnym systemie I-tec Ryglowanie? Przede wszystkim bezpieczeństwo w domu, czyli priorytet dla każdego z nas. Nowoczesna konstrukcja pozwala także na łatwe czyszczenie okien. Nie bez znaczenia pozostaje także piękny wygląd, ponieważ ukryty mechanizm ryglowania nie wystaje w ramy i nie zaburza estetyki. Okucia w oknie Internorm pozwalają także na nieograniczone możliwości regulacji okna pomimo wysokiej klasy bezpieczeństwa.

realizacja studio z oknami Internorm KF 500 z ukrytym skrzydłem.jpg

Ukryte skrzydło od zewnątrz

Okno w systemie I-tec Ryglowanie KF 500 jest połączeniem innowacyjnego wzornictwa z postępem technicznym. Z zewnątrz skrzydło okienne wygląda, jakby było w całości wykonane ze szkła i nie różni się od przeszklenia stałego. W tym skrzydle ukryty jest właśnie rewolucyjny system Ryglowania I-tec, który uniemożliwia wyważenie okna i nie ma sobie równych w branży. Wbudowane klapki przy ryglowaniu wciskają się ze wszystkich stron do wnętrza ościeżnicy i w ten sposób gwarantują maksymalną ochronę przed włamaniem. Dodatkowo okno KF 500 może zostać wyposażone w wywietrznik I-tec Wentylacja, czyli system wentylacji wbudowany w ramę ościeżnicy.

Poznaj okno KF 510

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF