Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Wycena okien PCV

Kategorie: okna  
Zdjęcie Wycena okien PCV

Większość osób budujących dom jednorodzinny wybiera okna wykonane z PCV. Decydują o tym dobre właściwości izolacyjne tego tworzywa oraz relatywnie niska cena. Jednak wycena okien PCV zależy od bardzo wielu czynników, szczególnie gdy okna PCV są wykonywane na zamówienie. Jakie elementy wpływają na wycenę okien PCV? W które z nich szczególnie warto doinwestować i jakie aspekty okien są najbardziej użyteczne?

Na jakim etapie powinna się odbyć wycena okien PCV?

Budowa lub remont domu zawsze wiąże się ze sporymi kosztami. Energooszczędne okna z PCV to element wykończenia, na którym nie powinno się oszczędzać.

wycena okien przez Internet.jpgInwestycja w okna plastikowe pasywne powinna zwrócić się po kilku sezonach grzewczych. Nie oznacza to jednak rezygnacji z troski o własny budżet. Dlatego tak bardzo ważna jest wycena okien PCV znajdujących się w ofercie wybranego producenta. Dzięki niej możemy zorientować się w potencjalnych kosztach.

Wiodące firmy udostępniają opcję dokonania wyceny okien PCV także przez internet. Wystarczy wybrać interesujące nas modele okien i drzwi, a następnie przesłać producentowi kilka wskazówek wraz z projektami inwestycji i szkicami. Dzięki temu wycena będzie rzetelna i nie narazi nas na niespodziewane koszty.

Wyceń okna przez Internet

 

Jakie czynniki wpływają na wycenę okien PCV?

Na wycenę okien PCV wpływa oczywiście ich rodzaj. Im lepsza izolacja cieplna, tym musimy się liczyć z wyższymi kosztami. Potrójne uszczelnienie i klejenie szyby do ramy okiennej na całym jej obwodzie to gwarancja dobrych parametrów termicznych i akustycznych orzaz długowieczności okien. Ponadto najlepsi producenci oferują okna PCV z przestrzenią międzyszybową wypełnioną kryptonem. Na cenę wpływają również właściwości termoizolacyjne samego oszklenia, które w nowoczesnym budownictwie powinno być nie tylko trzyszybowe, ale również wybosażone w powłoki thermofloat.

Zamawiajęc wycenę okien PCV, warto rozważyć okna z zewnętrznymi aluminiowymi nakładkami. Ich rola polega na ochronie ramy okiennej przed działaniem warunków atmosferycznych. Dzięki temu okna zachowują elegancki wygląd nawet przez dziesiątki lat.

Kupując okna warto zdecydować się również na rozwiązania decydujące o bezpieczeństwie. Do najciekawszych i skutecznych należą między innymi całkowicie okryte okucia, ryglowanie na 4 strony, jak również proste i zapewniające bezpieczeństwo dodatki, takie jak antyprzewierceniowa klamka z kluczykiem.

zalety pasywnego okna pcv-aluminiowego kf 510.jpg.png

Dodatki, których zakup warto rozważyć

Wyceniając okna PCV nie powinniśmy także zapominać o własnym komforcie. Ogromne znaczenie ma między innymi dostęp do świeżego powietrza za sprawą optymalnego wietrzenia. Ciekawe rozwiązanie w tej kwestii stanowi nowoczesny system I–tec Wentylacja z wywietrznikiem zamontowanym w ościeżnicy. Dzięki niemu domownicy zyskują dostęp do świeżego powietrza bez zbędnych strat ciepła. Aby jeszcze lepiej kontrolować temperaturę i oświetlenie w pomieszczeniach, warto zastanowić się nad roletami. Z kolei nowoczesne systemy bezprzewodowej kontroli okien, takie jak I-tec Smart Window to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i lubiących panować nad swoim domem przy pomocy urządzenia mobilnego.

Wycena okien i drzwi

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF