Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Wymiana okien w Trójmieście – gdzie kupić okna?

Kategorie: okna   design   montaż  
Zdjęcie Wymiana okien w Trójmieście – gdzie kupić okna?

Dobrej jakości okna to szereg korzyści dla właściciela mieszkania czy domu. Ich wymiana to jeden z najważniejszych kroków dla termomodernizacji budynków. Ważny jest jednak wybór zarówno odpowiedniego typu oraz modelu, jak i wykonawcy, który zadba o ich prawidłowy montaż. Dowiedz się, , by być z nich zadowolonym przez wiele lat.

Dlaczego warto wymieniać okna?

Okna to jedne z najbardziej „wrażliwych” termicznie punktów budynku. Szyba zawsze będzie mniej chronić przed temperaturą na zewnątrz niż gruby mur, jednak obecnie na rynku dostępne są produkty o bardzo wysokiej szczelności, które pomagają unikać wychładzania się pomieszczeń zimą oraz ich przegrzewania się latem. Odpowiadają za to zarówno sześciokomorowe konstrukcje profili, jak i wyższej jakości potrójne szyby. Dobór właściwych rozwiązań zwiększy komfort przebywania w pomieszczeniach oraz zapobiegnie stratom energii. Nowoczesne okna pozwolą też odgrodzić się od hałasów z zewnątrz, co szczególnie ważne dla mieszkańców centrów miast.

W jakie okna warto zainwestować?

Inwestorzy zainteresowani wymianą okien w swoich domach i mieszkaniach mają do wyboru rozmaite rozwiązania. Największą decyzją jest wybór typu stolarki. Współcześnie montuje się okna:

 • PVC (plastikowe),
 • drewniane,
 • aluminiowe,
 • plastikowo-aluminiowe,
 • drewniano-aluminiowe.

Podstawowe różnice między nimi polegają na cenie, łatwości utrzymania czy wyglądzie. Poszczególne typy stolarki różnią się też pod innymi względami, ale ich konkretne parametry często są zależne od modelu. Na co zwracać uwagę przy wyborze?

Poszukując najlepszych rozwiązań, warto przyjrzeć się przede wszystkim parametrowi izolacyjności cieplnej. Okna o najniższym współczynniku przenikania ciepła oznaczanym symbolem Uw  poniżej 0,8 W/m2K – nazywane są pasywnymi. Takie okna nie tylko nie powodują strat ciepła, ale również wykorzystują energię słoneczną do jego odzyskiwania, dlatego przyczyniają się do dużych oszczędności – mówi Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży Internorm w Polsce.

okna po wymianie w Gdyni.jpg

Komu zlecić wymianę okien w Trójmieście?

Klienci z Trójmiasta nie muszą daleko szukać wysokiej jakości okien oraz fachowców, którzy zajmą się ich wymianą. Warto skierować swoje kroki do firmy Internorm Polska – uznanego producenta okien pasywnych o najlepszych parametrach. W jego asortymencie dostępne są zróżnicowane linie stylistyczne, a problemu nie stanowi zarówno zakup standardowych rozwiązań, jak i tych nietypowych. Specjaliści Internorm zadbają również o prawidłowy montaż okien. To niezwykle istotne, gdyż nawet najlepszy produkt nie będzie spełniał swojego zadania, jeśli nie zostanie właściwie zamontowany. Zainteresowany? Skontaktuj się z doradcami firmy.

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF