Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Ciepłe drzwi aluminiowe

Kategorie: drzwi   innowacje   design  
Zdjęcie Ciepłe drzwi aluminiowe

Drzwi wejściowe wykonane z aluminium doskonale wpisują się w trendy panujące w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. Obecnie montuje się je w naszych domach nie tylko ze względu na design. Potrafią bowiem charakteryzować się doskonałymi parametrami izolacji cieplnej, dzięki czemu nadają się także do domów energooszczędnych i pasywnych. Za takimi parametrami stoją nowoczesne technologie zastosowane przez firmę Internorm przy produkcji drzwi. Jakie ciepłe drzwi aluminiowe możemy zaoferować naszym klientom?

Drzwi aluminiowe AT 400 – klasa premium do domu w stylu home pure

Jednym z głównych panujących trendów we współczesnym budownictwie jest purystyczny minimalizm. W Internorm podążamy za trendami, czego dowodem są oferowane przez nas ciepłe drzwi aluminiowe AT 400. Swoim designem doskonale dostosowują się do surowych brył i gry świateł. Prostota potrafi być naprawdę piękna. Dowodem jest kanciaste wykończenie ciepłych aluminiowych drzwi AT 400. Proponowana paleta barw to przede wszystkim stal, biel, czerń i beż. W drzwiach pojawiają się także prostokątne przeszklenia. Do wyboru jest między innymi szkło piaskowane, ornamentowane, grawerowane, także w wersji bezramowej.

Te ciepłe drzwi aluminiowe charakteryzują się oczywiście doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Zależnie od wybranego wariantu współczynnik przenikania ciepła to maksymalnie 0,75 W/m²K, co odpowiada potrzebom budownictwa pasywnego. Trzykomorowe progi i ościeżnice zapewniają doskonałe właściwości termoizolacyjne, podobnie jak dwuczęściowe skrzydło. Specjalna wkładka znajdująca się w skrzydle zapewnia podwyższoną odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Doskonałej termoizolacji służy także potrójny system uszczelnienia, czyli aż trzy uszczelki przylgowe na całym obwodzie skrzydła. Drzwi są objęte gwarancją, a o ich jakości świadczy prestiżowy certyfikat Technicznego Instytutu z Grazu potwierdzający skuteczność termoizolacji.

Drzwi aluminiowe AT 410 – drzwi do nowoczesności

Nasza druga propozycja – model AT 410 to wejściowe ciepłe drzwi aluminiowe dla miłośników wnętrz w stylu studio. Jasne, pełne wolnej przestrzeni, dużych przeszkleń i światła budynki to idealne miejsce do zainstalowania takich drzwi wejściowych. To prawdopodobnie najbardziej zaawansowane technicznie i designersko drzwi oferowane przez Internorm, stanowiące efekt wieloletniej pracy naszych specjalistów. Poszczególne modele reprezentują paletę barw od bieli, poprzez odcienie metaliczne i brąz, aż do czerń. Wiele wariantów wyposażyliśmy w duże przeszklenia charakterystyczne dla wnętrz typu studio. Dostępne są także drzwi aluminiowe z dużymi naświetlami bocznymi. Na doskonałą estetykę wpływają także w pełni ukryte zawiasy.

drzwi betonowe aluminiowe at 410 studio.jpg

Jednocześnie ciepłe drzwi aluminiowe AT 410 charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacji termicznej. Współczynnik przenikania ciepła wynosi maksymalnie 0,78 W/m²K. Takie parametry zostały osiągnięte między innymi, dzięki trzykomorowym profilom ościeżnicy z przekładkami z poliamidu i rdzeniem izolacyjnym z pianki. Doskonałą izolację zapewnia także specjalny próg z włókna szklanego i najwyższej jakości elastyczne uszczelki. – zdradza Diana Szczotkiewicz, doradca Internorm w Gdańsku.

Zobacz specyfikację drzwi

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF