Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi aluminiowe – oferta salonu okien i drzwi w Gdańsku

Kategorie: drzwi   innowacje   design  
Zdjęcie Drzwi aluminiowe – oferta salonu okien i drzwi w Gdańsku

W nowo otwartym salonie okien i drzwi Internorm w Gdańsku na ul. Kartuskiej 214 można zobaczyć najbardziej innowacyjne aluminiowe drzwi wejściowe na rynku. Istnieje nie zliczona ilość konfiguracji oraz możliwości wykonania drzwi wejściowych. Od czego zacząć i na co w szczególności zwrócić uwagę?

Po pierwsze...

Tak indywidualne jak Ty!

Każde drzwi wejściowe Internorm są wykonane pod konkretny wymiar i produkowane zgodnie z Twoim życzeniem. Drzwi wejściowe powinny być dopasowane do stylu architektonicznego w jakim jest Twój dom. Mogą być bardzo minimalistyczne (Styl Studio) albo to co obecnie jest bardzo popularne czyli nowoczesne i kanciaste (Styl Home Pure), istnieje również możliwość dopasowania wzornictwa drzwi do architektury klasycznej (Styl Home Soft albo Ambiente).

Po drugie...

Bezkompromisowe parametry

Najważniejszym z parametrów na który należy zwrócić uwagę to izolacyjność cieplną oraz bezpieczeństwo. W Internorm parametry prezentują się naprawdę dobrze co więcej wyniki te potwierdzone są certyfikatami.

I tak aluminiowe drzwi Internorm:

- AT410 mają współczynnik Ud do 0,78 W/m2K oraz bezpieczeństwo do RC2

- AT 400 mają współczynnik Ud do 0,75 W/m2K oraz bezpieczeństwo do RC2

- AT 310 mają współczynnik Ud do 0,81 W/m2K oraz bezpieczeństwo do RC2

- AT 305 mają współczynnik Ud do 0,98 W/m2K oraz bezpieczeństwo do RC2

- AT 200 mają współczynnik Ud do 1,2 W/m2K oraz bezpieczeństwo do RC2

W skrócie: budujesz dom pasywny to powinieneś wybrać model AT410 albo AT400. Jeżeli budujesz dom energooszczędny to drzwi AT 310 albo AT 305. Jeżeli parametr cieplny nie jest w Twoim wypadku priorytetem to powinieneś wybrać model AT 200. Poniżej przekrój drzwi pasywnych AT 400. 

Po trzecie...

Drzwi z przeszkleniem

Każde drzwi wejściowe można wykonać z dodatkowym przeszkleniem. Przeszklenia mogą być łączone w całość na budowie (w przypadku dużych konstrukcji) lub też mogą być połączone fabrycznie (w przypadku normalnych wymiarów np. 1,5 m szerokości). Przeszklenia można wykonać z boku lub też nad drzwiami. Często w przeszkleniach bocznych stosuje się szkło matowe, dzięki niemu mamy doświetlone pomieszczenie a jednocześnie nikt nie będzie nam zaglądał do środka domu. W przypadku, jeżeli drzwi znajdują się z daleka od ogrodzenia możemy zastosować standardową szybę przezroczystą w 100 procentach. Oczywiście w ofercie Internorm znajdziesz również drzwi, które mają wbudowaną szybę w skrzydło drzwi.

TUER_2_1140X500.jpg

Hitem 2018 r. było wprowadzone do oferty bezramowe naświetle drzwi. Wygląda to niezwykle estetycznie i pozwala to jeszcze bardziej doświetlić pomieszczenie.

Po czwarte...

Kolory i otwieranie

W internorm możesz wykonać drzwi aluminiowe w dowolnym kolorze z palety RAL. Dodatkowo producent ma ofercie kolory extra takie jak niezwykłe farby DURAxal albo hirest-COLOURS. Skrzydło drzwi aluminiwych może być wykonane również z betonu albo ceramiki – to naprawdę tworzy efekt WOW.

W zakresie otwierania coraz popularniejszym staje się otwierane drzwi aluminiowych za pomocą system EKEY. W skrócie możesz otworzyć drzwi poprzez przyłożenie palca do czytnika (linie papilarne) albo wpisać kod na klawiaturze. Jest to rozwiązanie wygodne, nie musisz otwierając drzwi wyciągać kluczy z kieszeni spodni czy torebki. Należy pamiętać, że np. w przypadku braku zasilania budynku drzwi możesz zawsze otworzyć mechanicznie z klucza, dlatego zawsze warto mieć go przy sobie.

Po piąte – prawie ostanie…

Pochwyty

Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem są pochwyty drzwiowe, które są całkowicie wpuszczone w skrzydło drzwi (zlicowane) a jednocześnie mają wewnątrz pasek ledowy, który doświetla nam wejście do domu. Nadaje to fajnego uroku wejściu do domu. Oświetlenie LED Internorm może być zamontowane w aluminiowych drzwiach wejściowych i połączone z przełącznikiem zmierzchowym wówczas światło zapala się automatycznie po zapadnięciu zmroku. Możliwe jest również połączenie z czujnikiem ruchu.

LED-griff2.jpg

Po szóste – ostanie...

Lustereczko powiedz przecie...

Ostatni rzut okiem w lustrze przed wyjściem z domu – szybko popraw włosy, sprawdź ubranie wierzchnie... Dzięki drzwiom z lustrem firmy Internorm nie musisz iść do łazienki ani garderoby, ponieważ duże lustro jest przymocowane bezpośrednio do wnętrza drzwi wejściowych. Dopasowując lustro do koloru aluminiowych drzwi wejściowych lub stylistyki wnętrza, można wybrać aż trzy odcienie powierzchni szklanej i zamontować ją niemal płasko w skrzydle drzwi. Naprawdę wygodne rozwiązanie.

TUER_5_1140X500.jpg

Na koniec zachęcamy do zabawy. Jeżeli masz chwilę czasu możesz sam skonfigurować swoje drzwi oraz zwizualizować je w swoim w domu. Wystarczy wgrać zdjęcie budynku do systemu i gotowe. W naszym salonie razem z doradcą możecie to również zrobić razem jednocześnie otrzymując konkretną wycenę.

Link do strony to

https://designer.internorm.com/doordesigner/de-de/doors

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF