Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi do domu Gdańsk – jakie są możliwości?

Kategorie: drzwi   design  
Zdjęcie Drzwi do domu Gdańsk – jakie są możliwości?

Design, pasywność, wygoda i wytrzymałość to najważniejsze cechy, którymi kierujemy się, wybierając drzwi do domu. Gdańsk i całe Trójmiasto to miejsce, w którym klienci mogą odwiedzić salon firmy Internorm, która poza dostarczaniem najnowocześniejszych pasywnych okien, proponuje również nowoczesne drzwi wejściowe. Na jakie rozwiązania mogą liczyć klienci?

Z czego wykonuje się wejściowe drzwi do domu?

Zacznijmy od materiału, z którego wykonane są drzwi. Wciąż wielu zwolenników mają klasycznie wyglądające drzwi drewniane, które zapewniają dobrą izolację cieplną i wspaniały, naturalny wygląd. Ich wadą jest niska antywłamaniowość. Dlatego we współczesnych domach jednorodzinnych najczęściej stosuje się drzwi aluminiowe lub drewniano-aluminiowe.

Aluminium zapewnia wysoką odporność na włamania i solidność, a zintegrowana wewnątrz drzwi pianka poliuretanowa jest izolatorem termicznym, dlatego w Gdańsku można z łatwością znaleźć drzwi wejściowe do domów pasywnych, charakteryzujące się odpowiednio niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

Pasywne drzwi do domu – Gdańsk

Budując dom, coraz większą wagę przywiązujemy do jego energooszczędności. Zimą znaczna część ciepła wydostaje się z budynku na zewnątrz poprzez okna i drzwi. Współczesne drzwi pasywne dostępne w ofercie Internorm w Gdańsku niczym nie ustępują pod tym względem oknom pasywnym. Współczynnik przenikania ciepła na poziomie niższym od 0,8 W/m2K spełnia aktualne normy budownictwa pasywnego. Inwestycja w takie drzwi, które jednocześnie charakteryzują się długowiecznością i uniwersalnym designem, z pewnością się zwróci w postaci niższych rachunków za ogrzewanie w trakcie sezonu grzewczego.

design drzwi do domu Gdańsk2.jpg

Postaw na unikalny design

Nie bez znaczenia pozostaje unikalny design drzwi do domu. Gdańsk pełen jest nowoczesnych osiedli z pięknymi budynkami jednorodzinnymi stanowiącymi architektoniczny majstersztyk. O designie budynku decydują również detale takie jak drzwi. Dlatego klienci Internorm mogą skorzystać z opcji wykonania drzwi na zamówienie i wybrać model jedyny w swoim rodzaju. Nie chodzi wyłącznie o wymiary drzwi, ale również o ich wygląd. Dziś w modzie są między innymi przeszklenia, naświetla boczne i główne, które rozjaśniają wnętrza budynków i optycznie je powiększają. W modelach betonowych, aluminiowych, drewnianych czy ceramicznych dostępna jest cała gama kolorów, pochwytów i wariantów szkła.

Bezpieczeństwo

Nie wolno zapominać o bezpieczeństwie. Współczesne drzwi do domu charakteryzują się mnogością rozwiązań, które podwyższają jego poziom. Kluczową rolę odgrywają między innymi solidna ościeżnica, skrzydła i zamki. Stalowe kotwy doskonale przytwierdzają ościeżnicę do muru. Kolejne rozwiązanie to brak zawiasów uniemożliwiający wyjęcie skrzydła z ościeżnicy – zamiast nich występują ukryte w ramie okucia, na których trzyma się skrzydło. Specjalne sworznie i rygle obrotowe antywyważeniowe utrzymują drzwi zamknięte, nawet w przypadku przecięcia jednego z zabezpieczeń. Takie rozwiązania sprawiają, że nowoczesne drzwi praktycznie uniemożliwiają wtargnięcie do wnętrza intruzom.

nowoczesny design drzwi.jpg

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF