Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi do domu Gdańsk – jakie są możliwości?

Kategorie: drzwi   design  
Zdjęcie Drzwi do domu Gdańsk – jakie są możliwości?

Design, pasywność, wygoda i wytrzymałość to najważniejsze cechy, którymi kierujemy się, wybierając drzwi do domu. Gdańsk i całe Trójmiasto to miejsce, w którym klienci mogą odwiedzić salon firmy Internorm, która poza dostarczaniem najnowocześniejszych pasywnych okien, proponuje również nowoczesne drzwi wejściowe. Na jakie rozwiązania mogą liczyć klienci?

Z czego wykonuje się wejściowe drzwi do domu?

Zacznijmy od materiału, z którego wykonane są drzwi. Wciąż wielu zwolenników mają klasycznie wyglądające drzwi drewniane, które zapewniają dobrą izolację cieplną i wspaniały, naturalny wygląd. Ich wadą jest niska antywłamaniowość. Dlatego we współczesnych domach jednorodzinnych najczęściej stosuje się drzwi aluminiowe lub drewniano-aluminiowe.

Aluminium zapewnia wysoką odporność na włamania i solidność, a zintegrowana wewnątrz drzwi pianka poliuretanowa jest izolatorem termicznym, dlatego w Gdańsku można z łatwością znaleźć drzwi wejściowe do domów pasywnych, charakteryzujące się odpowiednio niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

Pasywne drzwi do domu – Gdańsk

Budując dom, coraz większą wagę przywiązujemy do jego energooszczędności. Zimą znaczna część ciepła wydostaje się z budynku na zewnątrz poprzez okna i drzwi. Współczesne drzwi pasywne dostępne w ofercie Internorm w Gdańsku niczym nie ustępują pod tym względem oknom pasywnym. Współczynnik przenikania ciepła na poziomie niższym od 0,8 W/m2K spełnia aktualne normy budownictwa pasywnego. Inwestycja w takie drzwi, które jednocześnie charakteryzują się długowiecznością i uniwersalnym designem, z pewnością się zwróci w postaci niższych rachunków za ogrzewanie w trakcie sezonu grzewczego.

design drzwi do domu Gdańsk2.jpg

Postaw na unikalny design

Nie bez znaczenia pozostaje unikalny design drzwi do domu. Gdańsk pełen jest nowoczesnych osiedli z pięknymi budynkami jednorodzinnymi stanowiącymi architektoniczny majstersztyk. O designie budynku decydują również detale takie jak drzwi. Dlatego klienci Internorm mogą skorzystać z opcji wykonania drzwi na zamówienie i wybrać model jedyny w swoim rodzaju. Nie chodzi wyłącznie o wymiary drzwi, ale również o ich wygląd. Dziś w modzie są między innymi przeszklenia, naświetla boczne i główne, które rozjaśniają wnętrza budynków i optycznie je powiększają. W modelach betonowych, aluminiowych, drewnianych czy ceramicznych dostępna jest cała gama kolorów, pochwytów i wariantów szkła.

Bezpieczeństwo

Nie wolno zapominać o bezpieczeństwie. Współczesne drzwi do domu charakteryzują się mnogością rozwiązań, które podwyższają jego poziom. Kluczową rolę odgrywają między innymi solidna ościeżnica, skrzydła i zamki. Stalowe kotwy doskonale przytwierdzają ościeżnicę do muru. Kolejne rozwiązanie to brak zawiasów uniemożliwiający wyjęcie skrzydła z ościeżnicy – zamiast nich występują ukryte w ramie okucia, na których trzyma się skrzydło. Specjalne sworznie i rygle obrotowe antywyważeniowe utrzymują drzwi zamknięte, nawet w przypadku przecięcia jednego z zabezpieczeń. Takie rozwiązania sprawiają, że nowoczesne drzwi praktycznie uniemożliwiają wtargnięcie do wnętrza intruzom.

nowoczesny design drzwi.jpg

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF