Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi z podświetleniem w progu

Kategorie: drzwi   design  
Zdjęcie Drzwi z podświetleniem w progu

W Internorm przywiązujemy ogromną uwagę do detali, dostarczając naszym klientom innowacyjne konstrukcje okien i drzwi. Istotne szczegóły dotyczą nie tylko funkcjonalności naszych produktów ale również ich designu. Wiele do zaproponowania mamy w przypadku drzwi wejściowych. Jednym z urozmaiceń, które warto rozważyć, są akcenty świetlne stworzone przy pomocy świateł LED. Mogą one znajdować się między innymi w pochwycie drzwi, jak również w ich progu. To bardzo interesujący dodatek do oferowanych przez nasz drzwi aluminiowych i drewniano-aluminiowych.

Podświetlane drzwi wejściowe

Współczesne domy nabierają nie tylko minimalistycznego, ale również futurystycznego charakteru. Obok surowych brył spotykamy w architekturze XXI wieku także liczne przeszklenia i akcenty świetlne, które uatrakcyjniają zewnętrzny wygląd domu po zmroku. W końcu dopracowane detale świadczą między innymi o dobrym guście domowników. Budynek nie musi rzucać się w oczy z daleka, jednak subtelne i w przemyślany sposób umiejscowione oświetlenie zewnętrzne nadaje mu naprawdę interesującego charakteru. Jedną z naszych propozycji jest oświetlenie LED umiejscowione w pochwycie wpuszczanym w drzwi. Prowadzi ono naszą dłoń bezpośrednio do klamki. Nasza druga propozycja wyglądająca naprawdę efektownie to drzwi z podświetleniem w progu.

Drzwi wejściowe z podświetleniem w progu

W tym przypadku lampy LED umieszczone są wewnątrz płaskiego progu, dlatego ich obecność w żaden sposób nie wpływa negatywnie na komfort domowników i gości. Jednocześnie takie rozwiązanie niesie za sobą kilka pozytywów. Pierwszy to oczywiście interesujący wygląd, dzięki któremu budynek mocno się wyróżnia – podświetlany próg jest nadal stosunkowo mało popularny. Poza tym akcenty świetlne po prostu dobrze komponują się z aluminiowymi drzwiami i ewentualnymi przeszkleniami.

drzwi podświetlane drzwi z podświetleniem w progu drzwi z podświetlanym pochwytem Internorm.jpg

Nie bez znaczenia pozostają praktyczne aspekty tego rozwiązania. Oświetlony próg to wspaniały sposób na przywitanie naszych gości. Symbolizuje, że dom jest otwarty na ich przyjęcie, co stanowi po prostu miły akcent. Z drugiej strony, podobnie jak oświetlenie ukryte w pochwycie drzwi, podświetlony próg może ułatwić życie domownikom wracającym do budynku po zmroku. Światełka rozjaśnią wejście i pomieszczenie, do którego wchodzimy. Drobny wypadek grożący kontuzją w ten sposób raczej się nie wydarzy.

Nowoczesna technologia oparta o czujniki

W naszej ofercie znajdują się także systemy sterujące akcentami świetlnymi. Jednym z rozwiązań jest czujnik zmierzchowy. Światełka rozjaśniające wejście będą regularnie zapalać się po zmroku i gasnąć o świcie, gdy nie są już potrzebne ani widoczne. Akcentami świetlnymi mogą także sterować czujniki ruchu. To z kolei ciekawe rozwiązanie w kontekście wspomnianego witania gości i ułatwiania życia domownikom, a przy okazji energooszczędny wybór.

Niezależnie od metody sterowania światełkami, warto rozważyć montaż oświetlenia w progu drzwi, który nie jest rozwiązaniem kosztowym, a przynosi bardzo ciekawe efekty.

Zobacz katalog drzwi

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF