Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Duże okna pionowe z efektem WOW

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Duże okna pionowe z efektem WOW

Charakterystyką nowoczesnych domów jednorodzinnych jest duża ilość światła docierającego do wnętrza budynku. Odpowiadają za to między innymi okna pionowe, również w formie drzwi przesuwnych. Firma Internorm ma do zaoferowania bardzo ciekawe warianty takich produktów, spełniające normy budownictwa pasywnego i zachwycające nowoczesnym designem. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Co wyróżnia okna pionowe w formie drzwi przesuwnych proponowane przez Internorm?

Dlaczego warto postawić na duże okna pionowe i drzwi przesuwne?

Duże przeszklenia sprawiają, że czujemy się we własnym domu jeszcze bardziej komfortowo. Możemy podziwiać znajdujące się za oknem krajobrazy, a do wnętrza dociera znacznie więcej światła, co korzystnie wpływa na nasz komfort i samopoczucie. Poza tym duże okna według współczesnych trendów po prostu wyglądają elegancko.

Z kolei drzwi przesuwne pozwalają jeszcze mocniej cieszyć się nam z zalet okien pionowych w dużym formacie. Jeśli umieścimy je na parterze, w ciepłe dni możemy w każdej chwili dostać się do ogrodu, wpuścić do domu świeże powietrze i zapachy natury. Drzwi przesuwne przydadzą się także na tarasie i balkonie, dlatego chętnie umieszczamy je również w nowoczesnych mieszkaniach – w blokach i segmentach.

duże okna pionowe wielkie przeszklenia żaluzje.jpg

Nowoczesne okna pionowe w formie drzwi przesuwnych od Internorm charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną spełniającą wymagania budownictwa pasywnego. Zatem, instalując je w mieszkaniu, nie musimy martwić się o wyższe rachunki za ogrzewanie w trakcie chłonnych pór roku.

Innowacyjna konstrukcja drzwi przesuwnych od Internorm objawiająca się między innymi niskimi progami sprawia, że dom jest pozbawiony barier. Dziś przedstawiamy dwa niezwykle popularne wśród naszych klientów modele.

KS430 - profil okna pionowego przesuwnego.pngKS 430 – szczyt nowoczesnego designu

Drzwi przesuwne KS 430 wykonane z PCV i aluminium spełniają wszelkie kryteria nowoczesnego designu. Do pomieszczenia dociera znacznie więcej światła dzięki wąskim profilom – idealnie dostosowanym do potrzeb dużych przeszkleń, które większość z nas uwielbia.

Zastosowane w tych oknach szkło antywłamaniowe VSG klasy P4 sprawia, że w przypadku ewentualnego zbicia szyby szkło nie rozpada się, tylko pozostaje na swoim miejscu trzymane przez folię laminującą. To nie tylko gwarantuje wysoką antywłamaniowość, ale także ochronę przed obrażeniami ciała.

Model dostępny jest w wersji wykonanej całkowicie z PCV lub z nakładką aluminiową, która chroni drzwi przed wpływem warunków atmosferycznych, a przy okazji zapewnia ciekawy design od strony elewacji.

Więcej o KS 430

HS330 - profil drewniano-aluminiowego okna pionowego przesuwnego.pngHS 330 – przesuwne okna pionowe dla miłośników drewna

W naszej ofercie znajduje się także gratka dla miłośników okien drewnianych. Chodzi o drzwi przesuwne HS 330 wykonane z drewna i aluminium. Ten model doskonale wpisze się w potrzeby zarówno klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz. W przypadku tych drugich na pożądany design wpłynie możliwość zatynkowania zewnętrznej strony ościeżnicy z trzech stron. Drzwi charakteryzują się także dużym wyborem wersji kolorystycznych od strony wewnętrznej. Do dyspozycji klientów pozostają między innymi różne barwy dębu, orzecha i modrzewia. Próg wykonany z włókna szklanego gwarantuje optymalną izolację termiczną i stabilność.

Więcej o HS 330

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF