Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna drewniane Trójmiasto – największy wybór!

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna drewniane Trójmiasto – największy wybór!

Chociaż na polskim rynku największą popularnością cieszą się okna wykonane z PCV, wciąż swoich miłośników mają także okna drewniane. Trójmiasto to miejsce, w którym osoby budujące dom jednorodzinny mają do dyspozycji naprawdę szeroki wybór tego typu okien o najwyższym standardzie, między innymi za sprawą istnienia gdańskiego salonu firmy Internorm. Oto rozwiązania, na które mogą liczyć klienci.

Okna drewniane z nakładką aluminiową

Dla wielu z nas drewno ma ogromne walory estetyczne. To dotyczy szczególnie zwolenników bardziej klasycznych oraz przytulnych i ciepłych wnętrz. Rozważając zakup okien drewnianych, należy jednak pamiętać o wszystkich właściwościach tego materiału. Drewno cechuje się oprócz ciekawego wyglądu także dobrymi parametrami termoizolacyjnymi, jak również dobrą izolacją dźwiękową. Niestety okna drewniane mają również swoje wady.

Przede wszystkim są mniej wytrzymałe od okien wykonanych z PCV, zaś drewno pęcznieje pod wpływem wilgoci, co przyczynia się do szybszej degradacji okien. Na szczęście wiodący producenci oferują okna drewniano-aluminiowe. Zewnętrzna warstwa aluminium zapewnia niezbędną ochronę przed zjawiskami pogodowymi, a jednocześnie poszerza możliwości pod względem designu. Dzięki specjalnym farbom proszkowym takie okna będą się komponować z nowoczesną elewacją, ale mogą również imitować drewno.

Pasywne okna drewniane

Najważniejszym trendem w budownictwie mieszkaniowym jest obecnie energooszczędność. Pasywne okna drewniane przestają być słabym elementem termoizolacji. Współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw = 0,62 W/m2K w oknach drewnianych? W Internorm to możliwe! Za tak dobrą izolację termiczną odpowiadają potrójne oszklenie, zastosowanie kryptonu w komorach, potrójne uszczelnienie, a także klejenie szyby do ościeżnicy na całym jej obwodzie zgodnie z technologią I-tec Oszklenie.

okna drewniano-aluminiowe do wnętrza klasycznego.jpg

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Klasa bezpieczeństwa okien, która sprawia, że dostanie się włamywaczy do domu jednorodzinnego jest praktycznie niemożliwe to RC2. Nowoczesne okna spełniające te kryteria cechują się między innymi bezpiecznym ryglowaniem na całej wysokości ościeżnicy, w pełni ukrytymi okuciami, sworzniami grzybkowym i bezpiecznymi szybami, które dzięki wielowarstwowości nie rozpadają się nawet pod wpływem silnego uderzenia.

Nowoczesne okna drewniane: Trójmiasto gotowe na innowacje!

W Trójmieście nie brakuje pięknych i nowoczesnych domów, które odznaczają się także najnowocześniejszymi oknami. Innowacyjne technologie dotyczące okien pozwalają na osiągnięcie najwyższego poziomu komfortu. Na uwagę zasługuje między innymi technologia I-tec Core stosowana w oknach drewnianych Internorm. Rdzeń okien drewniano-aluminiowych z I-tec Core powstaje z cienko sklejonych ze sobą warstw drewna, co zapewnia oknom stabilność i dużo wyższą wytrzymałość.

O wysokim komforcie decyduje także technologia I-tec Wentylacja. Wywietrznik wbudowany w ościeżnicę pozwala na dostęp świeżego powietrza bez konieczności otwierania okna, bez hałasu i zbędnych strat ciepła. Z kolei dzięki aplikacji I-tec SmartWindow domownicy mogą w pełni kontrolować wietrzenie i zacienienie w budynku z poziomu smartfona. Aby dowiedzieć się, jakie jeszcze innowacje mogą charakteryzować okna drewniane, warto odwiedzić salon Internorm w Trójmieście.

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF