Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV Gdańsk

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna PCV Gdańsk

Białe okna plastikowe należą w dalszym ciągu do okien cieszących się największą popularnością. Materiał PCV wykorzystywany jest do budowy okien od wielu lat. W zakładach produkcyjnych Internorm wykonywane są profile okien z tworzywa sztucznego, którym nadawany jest wyjątkowy designerski kształt. Produkcja odbywa się całości w zakładach Internorm w Austrii! To właśnie dlatego, że cały proces produkcji okna PVC odbywa się u jednego producenta, Internorm może zagwarantować wysoką jakość swojej oferty. Nie bez znaczenia są początki – powstanie Internorm niemal 90 lat temu w Austrii.

Polichlorek winylu jest w branży okiennej materiałem idealnym. Jest tani, łatwy do czyszczenia, trwały, odporny na wilgoć i ma niską przenikalność cieplną. Nic więc dziwnego, że materiał ten jest stosowany w wielu różnych dziedzinach – również przy konstrukcji okien.

Wybierz kształt, wybierz kolor!

Okna PVC z Trójmiasta umożwliwiają szerokie dopasowanie kolorystyczne i wzornicze. Do wyboru są aż 4 linie stylistyczne, w każdej po kilka modeli w jednym z kilkudziesięciu kolorów i kształtów.

Z jednej strony tworzywo sztuczne w stanie ogrzanym jest bardzo elastyczne, a tym samym pozwala na różnorodne kształty, tak jak okna trójkątne, łukowe i skośne. W stanie utwardzonym zaś materiał ten jest bardzo wytrzymały. Dzięki temu mamy pewność, że czynniki atmosferyczne mają mały wpływ na okna z PVC, a ich konserwacja jest bardzo prosta. Również wilgoć nie przeszkadza tym konstrukcjom okiennym. Dlatego okna PCV polecamy do łazienki i kuchni. Ponadto izolacyjność termiczna okien PVC, ze względu na niskie przewodnictwo ciepła przez polichlorek winylu, jest znakomita. Komory z bezfreonową pianką poliuretanową oraz inne materiały izolacyjne jeszcze bardziej polepszają te właściwości. – mówi Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży Internorm

okna w 4 liniach stylistycznych.jpg        

nakładka aluminiowa na okna2.pngGdańskie okna plastikowe z nakładką aluminiową

Przy budowie domu lub wymianie okien zauważyć można trend, w którym wielu klientów skłania się ku oknom z PCV i aluminium. Aluminiowa nakładka zewnętrzna umożliwia nie tylko łatwą pielęgnację i trwałość, ale można ją wykonać w wielu kolorach i teksturach. Najmodniejsze są obecnie kolory stali szlachetnej lub dekory metaliczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także tonacje beżowe i brązowe od Internorm.

Od teraz okno w Gdańsku, które jest wykonane z PCV i wyposażone od zewnętrznej strony w nakładkę aluminiową, może być pomalowane w wielu różnych kolorach odpornych na warunki atmosferyczne. Wszystko dzięki obecności marki Internom nad morzem i otwarciu oddziału firmy w Gdańsku. Okna Internorm posiadają dużą liczbę zróżnicowanych modeli okiennych, wykonanych w kilku wersjach wzorniczych. Łączy je innowacyjne Oszklenie I-tec. We wszystkich oknach plastikowych Internorm szyba przyklejona jest na całym obwodzie do skrzydła okna, co poprawia stabilność, izolacyjność cieplną i akustyczną, antywłamaniowość i funkcjonalność okien.

Odwiedź gdański salon okien i obejrzyj okna na żywo!

W przypadku tak ważnego zakupu jak okna i drzwi kluczowe jest dokładne poznanie wszystkich wariantów przed dokonaniem zakupu. W tym celu najlepiej udać się do naszego gdańskiego oddziału okien i drzwi Internorm znajdującego się na górze Centrum Handlowego Kartuska pod adresem: ul. Kartuska 214 Gdańsk. Budynek mieści się w dobrze skomunikowanej lokalizacji na skrzyżowaniu ulicy Kartuskiej z Łostowicką.

Na miejscu czekają na Ciebie nasi doradcy:

W naszym salonie znajdziesz najnowsze modele okien PCV i drewniano-aluminiowych Internorm. Ponadto poznasz innowacyjne systemy inteligentnego zacienienia, w tym żaluzje sterowane ze smartfona zasilane światłem słonecznym, drzwi wejściowe odblokowywane odciskiem palca czy okna tarasowe przesuwne na przycisk – zachęcia Diana Szczotkiewicz, doradca klienta Internorm Gdańsk.

salon Gdańsk.jpg

Nad morzem montujemy osobiście

jak zamontować okna francuskie.jpgOkna PCV produkowane przez Internorm tworzone są pod wymiar oraz indywidualną formę. Obok okien rozwiernych, rozwierno-uchylnych czy uchylnych Internorm w Gdańsku zajmuje się także produkcją okien stałych, drzwi balkonowych, drzwi tarasowych oraz wielkoformatowymi przeszkleniami fasadowymi. Mamy możliwość wykonania standardowych prostokątnych kształtów, a także okien okrągłych i skośnych. Jedynym ograniczeniem jest wysokość do 2,8 metra.

Warto wspomnieć, że okna Internorm spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa RC2, a także osiągają niezwykłą izolacyjność cieplną oraz akustyczną.

Zobacz okna PCV

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF