Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV – województwo pomorskie

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna PCV – województwo pomorskie

Myślisz o wymianie okien na nowe? A może jesteś na etapie budowania domu i chcesz wybrać do niego niezawodne przeszklenie – zgodne z najnowszymi standardami budownictwa energooszczędnego i pasywnego? Jeśli interesują Cię nowoczesne okna PCV, w województwie pomorskim możesz skorzystać z oferty Internorm. Dowiedz się, dlaczego warto.

Internorm to jedna z najlepiej rozpoznawalnych w Europie marek okien. Ta austriacka firma już od ponad 85 lat dostarcza innowacyjną stolarkę okienną o bezkompromisowej jakości. Doskonała szczelność, wysokie parametry izolacji termicznej i akustycznej, zaawansowane mechanizmy otwierania i zamykania – to tylko kilka cech, które wyróżniają okna PCV marki Internorm. Teraz nasze okna PCV są dostępne również w województwie pomorskim.

Innowacyjne okna PCV teraz również w woj. pomorskim

Okna Internorm oferują jakość klasy premium, przez co spełniają oczekiwania klientów, którzy cenią sobie jakość na lata. W ofercie producenta znajdują się okna PCV z:

 • innowacyjnym systemem Oszklenia I-tec – to system 3-szybowy z zaawansowaną izolacją w postaci wypełnienia przestrzeni między szybami gazem pozbawionym związków fluorowodorowych,
 • niezawodną szczelnością i izolacyjnością cieplną – dlatego sprawdzają się również w budownictwie pasywnym,
 • unikalnym systemem wietrzenia – możliwe jest zamówienie okien z rekuperacją, a więc specjalnym, inteligentnym wywietrznikiem, który dzięki wymiennikowi ciepła utrzymuje stałą temperaturę wnętrza i zapobiega wychłodzeniu się lub przegrzaniu wnętrza pod wpływem temperatury powietrza z zewnątrz,
 • automatycznymi systemami zacienienia – jednym ruchem palca zmienisz ustawienie żaluzji w całym domu za pomocą swojego smartfona; automatykę z łatwością zintegrujesz także z systemem inteligentnego zarządzania budynkiem:

okna PCV Gdynia Internorm.jpgMożesz zdecydować się również na wybór okien plastikowych z nakładką aluminiową, która dodatkowo zabezpiecza konstrukcję przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz nadaje jej nowoczesnego, eleganckiego wyglądu. Ciekawym rozwiązaniem są również duże okna PCV – ich wysokość w Internorm może osiągnąć nawet 2,5 metra, co daje bardzo szerokie możliwości projektowe i wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy w architekturze.

Jak zamówić okna Internorm na Pomorzu?

Klientów z Pomorza zapraszamy do naszego salonu w Gdańsku – mówi Diana Szczotkiewicz, doradca klienta z pomorskiego oddziału Internorm. – Chętnie opowiemy o rozwiązaniach technologicznych zastosowanych w najnowszych oknach i pomożemy dopasować stylistykę ościeżnicy do wnętrza – dodaje. – Salon mieści się w Centrum Handlowym Kartuska i jest otwarty w dogodnych godzinach od poniedziałku do soboty. Klienci mogą również skontaktować się z polskim przedstawicielem Internorm telefonicznie i umówić się na spotkanie w dogodnym dla siebie miejscu oraz czasie.

Odwiedź salon

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF