Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z modrzewia, czyli HF 410

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna z modrzewia, czyli HF 410

Okna drewniane cieszą się dobrą renomą. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, solidne i trwałe. Wiele osób budujących bądź remontujących domy nie wyobraża sobie aranżacji bez drewnianych ram okiennych i ościeżnic. Zwłaszcza, gdy prezentują się one naprawdę pięknie, tak jak w przypadku okien z modrzewia. W ofercie Internorm tak doskonałe wrażenia wizualne połączone z bezpieczeństwem i doskonałą termoizolacją gwarantuje model HF 410 – to wyjątkowe okno łączy w sobie piękno drewna z zewnętrzną nakładką aluminiową, która zapewnia aż trzy funkcje: wzmocnienie konstrukcji, antywłamaniowość i przede wszystkim ochronę drewna przed wilgocią.

piękne drewniane okna typu HS.jpg

Piękno drewna modrzewiowego

Drewniane okna nieprzypadkowo uchodzą za eleganckie. Ich miłośnicy zazwyczaj szczególnie cenią okna z modrzewia. Wszystko za sprawą żywych, naturalnych barw tego gatunku drewna i delikatnego zapachu natury. Nie wolno również zapominać, że okna z modrzewia, takie jak HF 410 dzięki szczególnej zawartości olejków wykazują także bardzo wysoki poziom odporności i żywą kolorystykę.

Te właściwości wykorzystano między innymi w modelu HF 410. Naturalne właściwości drewna modrzewiowego zostały tutaj wzbogacone o nowoczesną technologię I-tec Core. Dzięki niej okna drewniano-aluminiowe charakteryzują się znacznie wyższą wytrzymałością i siłą nośną. Materiał, z którego wykonany jest rdzeń izolacyjny i wzmocnieniowy okna, to cienkie warstwy drewna trwale ze sobą sklejone, co zapewnia niezwykle mocną konstrukcję. Profile okienne zachowują także wyższą stabilność i wytrzymałość, jednak są dość elastyczne. Okna drewniano-aluminiowe HF 410 służą domownikom przez wiele lat, a producent udziela na nie długą gwarancję.

hf 410 I-tec Core 741 px.png

wyjątkowe wnętrze z HF 410.jpg

Doskonała termoizolacja

Oczywiście nie tylko doskonałe walory estetyczne decydują o wartości tego modelu okna. Idą one w parze z doskonaloną termoizolacją, która znacznie przekracza normy budownictwa pasywnego. W tym modelu możliwe jest osiągnięcie wyśrubowanego współczynnika przepuszczalności ciepła na poziomie Uw do 0,64 W/m2K. W oknie zastosowano specjalne oszklenie ECLAZ, potrójne uszczelnienie, świetną piankę termoizolacyjną i rdzeń I-tec Core, duże znaczenie odgrywa także obecność technologii I-tec Oszklenie, co oznacza że szyba jest klejona do ramy na całym swoim obwodzie – zapewnia to ciągłość izolacji i uniemożliwia powstawanie mostków termicznych w miejscu łączenia szyb z ramą skrzydła. Decyduje to zresztą nie tylko o właściwościach termoizolacyjnych, ale również wyższym bezpieczeństwie, zwłaszcza że ten model okien jest wyposażony w ukryte okucia.

Nie tylko okna z modrzewia

Jeśli chodzi o kwestie estetyczne, okna z modrzewia HF 410 dostępne są w trzech niezwykle eleganckich wariantach kolorystycznych w formie glazurowanej. Klienci mogą się jednak zdecydować także na standardowe kolory świerku i inne warstwy kryjące. Duże możliwości designerskie, a wręcz nieograniczone, występują także po zewnętrznej, aluminiowej stronie okien. Kolory ramy można dopasować do futurystycznych elewacji, wewnątrz ciesząc się klasycznym wyglądem eleganckiego modrzewiowego drewna. Aluminiowa nakładka chroniąca okna przed wpływem warunków atmosferycznych może przybierać także barwy drewnopodobne, metaliczne czy stali szlachetnej.

Parametry okna HF 410

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF